хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

How much?..

   Ось і настало літо - час не тільки вступних іспитів та ЗНО, а також час державних іспитів і дипломувань у ВИШах. 

   Поспілкувавшись з кількома своїми знайомими і друзями я вирішив написати БАЙКУ (оскільки в нашій країні з приходом Януковича корупції немає і бути не може) про корупцію в ВИШах, або скільки що коштує (звичайно гіпотетично - в ВИШах при Януковічі і Партії Регіонів взяток не БЕРУТЬ).

   Ітак - БАЙКА про корупцію в системі освіти:

1. Байка "Моя міліция - мєня бєрежьот..."


Дніпропетровський Університет Внутрішніх Справ

   Злі язики подейкують (вруть сцуки), що нині здача на "4" усіх екзаменів, практики і дипломної роботи оптом коштує 3,5 тис. грн.... Непогана ціна (відать знижка від ПР) враховуючи факт того, що пару років тому здача оптом коштувала трохи побільше, а саме близько 5 тис. грн.. Криза - що зробиш...

   Ціна здачі зачьоту відносно невелика - від 100 до 200 грн. Екзамену - від 150 до 500 грн..

   Для того, аби підти на магістратуру (і звичайно-ж не з"являтися в Юрці) нині кошторис оцінюється в 27 тис. грн (за системою "ол інклюзів")...

   Враховуючи факт того, що більша частина студентів сини і дочки майорів, полковників і генералів (смертній людині без грошей туди не потрапити) то "колядники" з Університету МВС заробляють не так вже і багато - може мільйончик, другий - що на весь колектив може і не вистачає...

   П.С. Знань закону "саатвєтствєнна уравня школи"...

2. Байка "Наши мощниє мєталургічєскіє прєдпріятія - гордость украінской економіки..."


Національна Металургійна Академія України

   Дуже важко сказати про систему тарифікації в такому великому ВИШі, але злі язики подейкують, що "дать на лапу" тут найлегше - система тарифів подібна до 1-ї БАЙКИ... Деякі люди брехали про 300 долярів за сесію - але хай брешуть ті хто брешуть, а в нас казка з гарним закінченням (паскольку Вєктор Гєноцидовіч нє аценіт)...

3. Байка "Как багати наши нєдра..." 
Національний Гірничий Університет

   "Горка" просто приклад "для подражанія", принаймні так здається... Хоча роки зо два тому вивели одного чи то ректора, чи просто "прєпода" в наручніках за корупцію... З тих пір брати стали не менше...

   Але безумовний "+"- низький тариф. Це виражається у сумі в 150 грн за екзамен...

4. Байка "Національний, національний..."
Дніпропетровський Національний Університет ім. Олеся Гончара

   Дуже великий і важкий ВУЗ... А головне дорогий (як і личить Національному) - екзамен оцінюється в 500 грн, досить велика сума порівнюючі з усіма іншими учбовими закладами... 

   А ще на різноманітних конкурсах усередині ВУЗу перемагають...  ну досить екзотичні особистості (наприклад дивишся на фото і розумієш "красота спасьот мір... но нє етот..."), в яких окрім екстравагантної зовнішності, або знань ще присутні багаті родичі...

П.С. Натхнення є ще на десяток ВУЗів - але давайте поки обмежуся цими...

ЗВИЧАЙНО-Ж ВСЕ НАПИСАНЕ - ЦЕ ЧИСТОЇ ВОДИ ВИГАДКА, ОСКІЛЬКИ НІЯКОЇ КОРУПЦІЇ ПРИ ПРЕЗИДЕНТІ ЯНУКОВИЧІ І БУТИ НЕ МОЖЕ...

16

Коментарі

15.06.10, 21:32


нет слов

    25.06.10, 21:34Відповідь на 1 від ilroma

    Учись
    И возможно написаное здесь и будет просто сказкой

      35.06.10, 21:36

      Сучасчні викладачі зовсім озвіріли і совість втратили!Тікають і ховаються від розумних,освічених студентів,вимагаючи,зокрема і таким чином, взятки за ПРИЙОМ ЗАЛІКУ ЧИ ЕКЗАМЕНА!

        45.06.10, 21:38Відповідь на 3 від Alter ego*

        Частково ЗНО рятувала - оскільки "обходила" вступні іспити...
        Але в нас Шабашнік міністром став - треба-ж якось викладачам заробляти...

          анонім

          55.06.10, 21:43

          В цій країні, та ще при таааакій владі, це не дивно... Хоча, відверто кажучи, ТАКЕ-ВСЯКЕ було завжди, правда не в таких масштабах та безнаказанності...
          Нинішні студенти розповідають, що здавання заліку/екзамену аналогічно спілкуванню з ДАЙ...купюра в заліковку - і все ГУД... ...Тільки ж не будемо узагальнювати - чесні та віддані своїй справі викладачі - ВСЕ Ж Є.......правда, система зобов"язує..................

            65.06.10, 21:46Відповідь на 5 від анонім

            Звичайно не треба-ж "всех под одну гребьонку", але... Я роблю те, що вважаю потрібним - а вони те що самі вважають потрібним...
            Вони беруть взятки, а я пишу про те що вони беруть - а хто правий, або не правий це не наші з ними проблеми...

              75.06.10, 21:46Відповідь на 4 від Independence

              Частково ЗНО рятувала - оскільки "обходила" вступні іспити...
              Але в нас Шабашнік міністром став - треба-ж якось викладачам заробляти...
              Я чула,як вони бісились,коли тільки узнали про незалежне тестування при "плохой власти".Кричали:"Это что же такое?Теперь возьми,и отдай всё в Киев?" А побачивши мій осудливий погляд,добавляли:"...все наработки,методички..."

                85.06.10, 21:48Відповідь на 7 від Alter ego*

                Може краще, як в Штатах зробити?
                Приватизувати ВИШі?..

                  анонім

                  95.06.10, 21:50Відповідь на 6 від Independence

                  Та я ж без докору написав....а просто З НАДІЄЮ - що мають же десь бути СУМЛІННІ та ЧЕСНІ службовці.....

                    105.06.10, 21:53Відповідь на 9 від анонім

                    Так і я-ж без докору відповів
                    Просто в мене така система мислення - трохи не схожа на усі інші
                    "Я зроблю те, що вважаю за потрбне - а вони те, що вони вважають за потрібне. А хто з нас правий - вирішить доля"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна