Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

іРуся

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-58 років

Джорж Оруэлл о правде.


 
6

Коментарі

113.04.24, 18:44

Постоянно натыкаюсь на этих ненавидящих

    213.04.24, 20:02

      313.04.24, 20:31Відповідь на 1 від JSanders

      Постоянно натыкаюсь на этих ненавидящих Удивительно. Щас реже можно натыкнуться на тех, кто говорит правду.

        413.04.24, 20:31Відповідь на 2 від Logic_man

        Это не я придумал, это Оруэлл. С него и спрос.

          513.04.24, 20:35

          Я знаю,що брехня-це гріх,
          Але чи може він зрівнятися з коханням?
          Чи може принести багато втіх,
          Сумне і довге те чекання?

            613.04.24, 20:48

            Всех - с юбилеем.
            Ровно 10 лет назад, в тиши ночной, Турчинов подписал нам всем АТО...

              713.04.24, 20:51Відповідь на 5 від The Martian

              Я знаю,що брехня-це гріх,
              Але чи може він зрівнятися з коханням?
              Чи може принести багато втіх,
              Сумне і довге те чекання?
              У подножия, у ромашки
              Я лежал задрав тормашки.

                813.04.24, 20:53Відповідь на 6 від The Martian

                Всех - с юбилеем.
                Ровно 10 лет назад, в тиши ночной, Турчинов подписал нам всем АТО...
                Да, я знаю про эту дату. Куча материала есть.
                Тока правды тут не любят.

                  914.04.24, 08:36

                  Як тяжко народити по своєму образу й подобі з Господньою гарантією виживаємості, (СИФ - Слово і Функція твоя твердь), зато легко підзалетіти і народити щось з обмеженою виживаємостю і остаток життя прожити у своїй брехні; (Каїн - обмежена виживаємість п'яте, шосте покоління і явно свого батька-змія мати йому не покаже, А наслідники Каїна -Явал,Ювал, Навал, Тувалкаїн не зрозуміють чому за кожний прогріх кара десятикратна, Авель - бездітний, Каїн його лишив наслідства ще в утробі матері, Метис - також без наслідства, Омон і Моав - будуть знищені фізично, не піднімай поли батька й матері своєї )

                    1014.04.24, 10:51Відповідь на 9 від CJIABIK

                    Як тяжко народити по своєму образу й подобі з Господньою гарантією виживаємості, (СИФ - Слово і Функція твоя твердь), зато легко підзалетіти і народити щось з обмеженою виживаємостю і остаток життя прожити у своїй брехні; (Каїн - обмежена виживаємість п'яте, шосте покоління і явно свого батька-змія мати йому не покаже, А наслідники Каїна -Явал,Ювал, Навал, Тувалкаїн не зрозуміють чому за кожний прогріх кара десятикратна, Авель - бездітний, Каїн його лишив наслідства ще в утробі матері, Метис - також без наслідства, Омон і Моав - будуть знищені фізично, не піднімай поли батька й матері своєї )

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна