хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Вернисаж. Надія Полуян–Внукова .

Полуян–Внукова Надія народилася 3 січня 1968 року в місті Ромни Сумської області. Духовним вчителем вважає свою маму Катерину Андріївну. Краще за яку в навколишніх селах ніхто не вмів співати і вишивати. Саме вона і стала першим вчителем з живопису, яка займалась з нею ще з шести років. Потім вчителем була природа, пізніше відомий в Сумах вчитель малювання В.М.Власов. Він побачив в ній художницю ще багато років тому. Всі ці роки морально підтримував її: «Цени в себе художника. Рисуй! Рисуй! Картины не пропадут» - стали її творчою програмою.

Ось як наприклад, відгукнувся про її роботи відомий мистецтвознавець із Франції доктор В. Попович: «Надія Полуян–Внукова має дуже добрий, точний і дбайливий малюнок та вільні і природні композиції. Малярка вміє знайти своєрідну красу, заховану в кожному сюжеті, і з приємністю відкриває її глядачам. Її стиль – реалізм, але не сухий бездумний, листографічний. Реалізм Полуян–Внукової, легко оповитий ліризмом, без нахилу до фантазії чи до штучного прикрашування змальованого світу. Її дотеперішня мистецька творчість своєю щирістю і серйозністю, без сумніву, заслуговує на високе признання».

*****************************************

Работы выставлены снизу-вверх.Более ранние--  внизу заметки.

А ещё у художницы очень красивые цветы и  натюрморты. Но это уже сами-сами-сами)))-- вверху активная ссылка на сайт автора.

****************************************************************

 .

11

Коментарі

120.10.10, 11:30

очень симпатичные пкйзажи. Может нет в них какой то большой оригинальности, но они очень уютные и теплые.

    220.10.10, 14:22Відповідь на 1 від ЛанаМ

    очень симпатичные пкйзажи. Может нет в них какой то большой оригинальности, но они очень уютные и теплые.да-да!!--они такие тёплые и родные
    Лана, а я всё захожу и захожу в сообщество))) и тебя сегодня не вижу

      320.10.10, 14:48Відповідь на 2 від K-ATRIN

      я думаю-))))) что то не хочется никого выставлять-))) жду других-) может к вечеру выставлю-)))

        420.10.10, 15:16Відповідь на 3 від ЛанаМ

        я думаю-))))) что то не хочется никого выставлять-))) жду других-) может к вечеру выставлю-)))вот и я сегодня долго ждала вдохновенияи...не очень-то и дождалась)))))

          анонім

          520.10.10, 20:52

            620.10.10, 21:43

            Какие прекрасные работы Что пейзажи, что цветы, не говоря уж о натюрмортах

              720.10.10, 22:46Відповідь на 6 від fontain

              Какие прекрасные работыЧто пейзажи, что цветы, не говоря уж о натюрмортахтакие акуратные. чепурненьки--с любовью написаны- какую-то струну в душе тронули

                820.10.10, 22:46Відповідь на 5 від анонім

                Саша. спасибоооооо!!!!!!!

                  920.10.10, 23:59Відповідь на 7 від K-ATRIN

                  Какие прекрасные работыЧто пейзажи, что цветы, не говоря уж о натюрмортахтакие акуратные. чепурненьки--с любовью написаны- какую-то струну в душе тронулиЭто точно

                    1021.10.10, 00:16Відповідь на 9 від fontain

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна