Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Карандашист Марко Мадзони

Я просто тащусь от цветных карандашей, в смысле техники рисования. Итальянец Марко Мадзони (Marco Mazzoni, 1982), за творчеством которого я слежу, потрясающий карандашист. Впрочем, темы его работ мне до недавних пор в целом не нравились. И вдруг он нарисовал аж две картинки прямо про меня.
"Слушатель"

А вот еще "Мать" - как мне кажется, фанатичная мать, которую слопают дети. У меня какое-то близкое настроение, наверное)

Это у него картинки из блокнота. А вообще он рисует
Где еще можно посмотреть его работы:
marcomazzoni.tumblr.com
facebook.com/pages/Marco-Mazzoni
7

Коментарі

120.10.12, 11:14

какой то изысканный сюр-хоррор-)) но со вкусом, ничего не скажешь! спасибо!

    Гість: КняGинЯ

    220.10.12, 19:42

    И мне понравилось.

      Гість: Lefanovski

      320.10.12, 21:40

      Итальянец Марко-выдающийся мастер...

        Гість: Wtug

        421.10.12, 14:43

          522.10.12, 16:44

          І я шаленію від кольорових олівців, є в них щось! І фантазіїї Мадзоні загадкові. А щодо кольрових олівців, найбільше їх властивості я вбачаю в Anne Yvonne Gilbert, рекомендую.

            622.10.12, 18:54Відповідь на 5 від Hrab

            І я шаленію від кольорових олівців, є в них щось! І фантазіїї Мадзоні загадкові. А щодо кольрових олівців, найбільше їх властивості я вбачаю в Anne Yvonne Gilbert, рекомендую.Дякую за рекомендацію, подивилась, дуже красиво!
            Я ще бачила художника, що малює олівцями схоже на акварель, ось знайду - напишу. А ви самі малюєте? Олівці така справа надихаюча!

              722.10.12, 19:12Відповідь на 5 від Hrab

              О, побачила ваши роботи! Ви справжній художник, таке вражаюче портфоліо!
              Я ось теж намагаюся викроїти хвилинку для малювання, саме олівцями малюнок почала)

                823.10.12, 10:10Відповідь на 7 від Conejito_

                Дякую за оцінки, малюю інколи для душі. Ваші малюнки мені теж сподобались, особливо ілюстрація до Кастанеди, там такі загадкові тексти!

                  923.10.12, 16:15Відповідь на 8 від Hrab

                  Дякую за оцінки, малюю інколи для душі. Ваші малюнки мені теж сподобались, особливо ілюстрація до Кастанеди, там такі загадкові тексти!Дякую! То старі малюнки, а тепер хочеться знайти час та намалювати купу нових.

                    1030.10.12, 18:41