хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Оце так!

Топ новина, передана УНІАНом. Краснодонський райсуд Луганської області, не прийняв позовну заяву, через невідповідність вимогам статті 15 частині 3.106 Цивільно-процесуального кодексу, яка передбачає написання документів офіційною мовою. Позивачу запропонували “устранить” невідповідності до 2 липня 2007 року. Але він не знає, бідака, як це зробити. Заява то українською написана.

Та і то не все, я підняв в неті той кодекс, там про мову йдеться в статті 7. http://news.gala.net/?cat=1&id=253185

 

Стаття 7. Мова, якою здійснюється цивільне судочинство

1. Цивільне судочинство здійснюється державною мовою.

2. Особи, які беруть участь у справі і не володіють або
недостатньо володіють державною мовою, у порядку, встановленому
цим Кодексом, мають право робити заяви, давати пояснення,
виступати в суді і заявляти клопотання рідною мовою або мовою,
якою вони володіють, користуючись при цьому послугами перекладача,
в порядку, встановленому цим Кодексом.


3.
Судові документи складаються державною мовою.

http://zakon1.rada.gov.ua

 

То я так розумію з мовами в нас повний хаос. Тому, шановні проблема є.

35

Коментарі

128.06.07, 23:47

.Если в Луганске когда-то и научатся говорить на "Державній мові",то будет это еще оочень не скоро .

    229.06.07, 12:32Відповідь на 1 від Avenger

    А потрібно!!!! Лугінськ зокрема і Донбас взагалі- регіони, які сильно хочуть введення другої державної мови. Проте, навіть, якщо (не дай Бог) друга державна мова і буде введена, то це означає, що громадяни україни зобов'язані знати 2 мови (російську і українську). Звідси висновок: від знання української мови ніхто не звільняється за будь-яких умов.
    Панове! Вччітьдержавну мову!

      329.06.07, 12:59Відповідь на 2 від stas_perf

      Згоден що потрібно,але з часів радянського союзу(де державною,якщо хто забув,була російська) минуло не так то і багато часу.А вважаючи що українська мова тоді нікому там була не потрібна,то її звісно ніхто й не вчив...
      Доречі така ситуація не тільки в Донецьку і Луганську,а в усіх східних і південних регіонах(да і в центральних не набагато краща).Кияни теж в переважній більшості розмовляють по-російські.Я наприклад з українською мовою почав знайомитись тільки у 2-му класі,а до того неї взагалі майже не чув.Але це не моя провина,тому що майже всі родичі і знайомі розмовляли на російській,бо тоді це була норма.А хто хоче той вивчить - головне щоб було бажання.

        429.06.07, 16:02

        Щось, я не зрозумів, позовну заяву не прийняли, через те що вона написана української і пропонують на російську перекладати, чи що???

          529.06.07, 16:11Відповідь на 4 від Дух

          Та в тому то й суть, що заява написана українською, суди її не прийняв, але посилання на статті кодексу, які дає УНІАН (державне інформаційне агенство, до речі) навіть слова не містять про мову, про це йдеться в зовсім інших статтях, то або суд бреше, або УНІАН, або і ті, і ті. Але мови не знає ніхто.

            629.06.07, 16:14

            лайно якесь ....

              729.06.07, 16:21Відповідь на 6 від Дух

              Так і я кажу. Хто шо хоче, той те і робить.

                81.07.07, 14:52Відповідь на 5 від burevij

                Скоро вибори?

                  94.07.07, 21:33Відповідь на 8 від bobbie

                  Скоро вибори?Найточніший коментар!!!
                  Панове, заспокойтесь. Вибори на носі. Антинатовські протести, мовне питання, скоро ще не те почнеться. Не будьте лохами, не дайте вкотре себе розвести.

                    1020.07.07, 15:45Відповідь на 2 від stas_perf

                    А потрібно!!!! Лугінськ зокрема і Донбас взагалі- регіони, які сильно хочуть введення другої державної мови. Проте, навіть, якщо (не дай Бог) друга державна мова і буде введена, то це означає, що громадяни україни зобов'язані знати 2 мови (російську і українську). Звідси висновок: від знання української мови ніхто не звільняється за будь-яких умов.
                    Панове! Вччітьдержавну мову!
                    Абсолютно, згоден, а крім того ніхто ні де не повідомляє скіль знадобиться коштів - зробити державу двомовною

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна