хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Якщо вас намагаються принизити...





Якщо вас намагаються принизити, скажіть тільки одне слово:


7

Коментарі

111.02.24, 09:30

    211.02.24, 10:48

    Не думаю що людина принижує іншу людину просто так,для задоволення або що.Ну,наприклад, уряд в особі президента підняв пенсійний вік,що ти скажеш ,що вони пусєчкі?Вся справа що фрейд мислив за особистість але не за соціум,а в нашому соціумі все не гаразд-є хитрожопі,мажори,дебіли,які чомусь займають посади то тобі їх шкода?

      311.02.24, 12:32

      Это так не работает.
      Был случай что на меня чуть не напал явно невменяемый прямо на главном проспекте и в 50 метрах от патруля полиции... Там бы никакие слова не помогли. Но что то у него в голове переключилось и он опять удалился в углубление здания.

        411.02.24, 12:43Відповідь на 1 від Innok

          511.02.24, 12:44Відповідь на 2 від Дормідонт

          Не думаю що людина принижує іншу людину просто так,для задоволення або що.Ну,наприклад, уряд в особі президента підняв пенсійний вік,що ти скажеш ,що вони пусєчкі?Вся справа що фрейд мислив за особистість але не за соціум,а в нашому соціумі все не гаразд-є хитрожопі,мажори,дебіли,які чомусь займають посади то тобі їх шкода?Так, немправедливостей деже багато...

            611.02.24, 13:47Відповідь на 5 від Голубка

            Не думаю що людина принижує іншу людину просто так,для задоволення або що.Ну,наприклад, уряд в особі президента підняв пенсійний вік,що ти скажеш ,що вони пусєчкі?Вся справа що фрейд мислив за особистість але не за соціум,а в нашому соціумі все не гаразд-є хитрожопі,мажори,дебіли,які чомусь займають посади то тобі їх шкода?Так, немправедливостей деже багато...Або взяти пуйла,мілйони людей бажає щоб він здох,а він такий-"так" і дає розпорядження на пуск ракет циркон.Всі оці фрейди,юнги,арєстовічі і решта психоясноекспертовидців,це грьобаний шлак який розповідає щось зі своєї зони комфорту.А якби їх поставити в реалії- били б одне одному пики за банку гуманітарних сардін.

              711.02.24, 15:57Відповідь на 4 від Голубка

                812.02.24, 01:14

                Дуже гарна порада, дякую