хочу сюди!
 

Маша

44 роки, терези, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

Це вбиває кохання...




10 головних проблем у стосунках, які вбивають кохання...

5

Коментарі

111.01.24, 15:47

    212.01.24, 19:36

    До дупи наталію ломоносову і її аналітику...ці коучі,психологи,астрологі,есперти всіх напрямків трохи вде втомили.Найбільш стабільні і емоційні відносини у пари алкашів,бо в них є спільні інтереси і вони завжди разом йдуть до мети,спільно над нею працюють і ділять порівну всі незгоди і радощі)

      Гість: Наталя

      313.01.24, 09:38

      Головне в стосунках - довіра, повага. Кохання дуже примхлива річ. Ось воно є, а ось його вже нема...
      Відносини ніколи не вмирають природною смертю. Їх найчастіше вбивають гордість, байдужість і власне его.

        Гість: Наталя

        413.01.24, 09:40

        Не секрет, що люди одружуються (чи вибирають собі пару) підкоряючись стереотипам, а не поклику серця....

          513.01.24, 13:03Відповідь на 2 від Дормідонт

          До дупи наталію ломоносову і її аналітику...ці коучі,психологи,астрологі,есперти всіх напрямків трохи вде втомили.Найбільш стабільні і емоційні відносини у пари алкашів,бо в них є спільні інтереси і вони завжди разом йдуть до мети,спільно над нею працюють і ділять порівну всі незгоди і радощі)

            613.01.24, 13:04Відповідь на 3 від Гість: Наталя

            Головне в стосунках - довіра, повага. Кохання дуже примхлива річ. Ось воно є, а ось його вже нема...
            Відносини ніколи не вмирають природною смертю. Їх найчастіше вбивають гордість, байдужість і власне его.
            Мені значить повезло більше- я йдосі кохаю одну і ту ж людину вже 45 років

              713.01.24, 13:05Відповідь на 4 від Гість: Наталя

              Не секрет, що люди одружуються (чи вибирають собі пару) підкоряючись стереотипам, а не поклику серця....Так, це є дуже часто...

                Гість: Наталя

                814.01.24, 10:13Відповідь на 6 від Голубка

                Головне в стосунках - довіра, повага. Кохання дуже примхлива річ. Ось воно є, а ось його вже нема...
                Відносини ніколи не вмирають природною смертю. Їх найчастіше вбивають гордість, байдужість і власне его.
                Мені значить повезло більше- я йдосі кохаю одну і ту ж людину вже 45 років
                вітаю й щиро рада за вас!
                маю надію, що кохання взаємне.

                  914.01.24, 21:25Відповідь на 2 від Дормідонт

                  Жила була пара алкашів які постійно сварилися тому що одна пила більше другого ! І ніякої ідилії!

                    1016.01.24, 11:18Відповідь на 9 від Nikolka

                    Жила була пара алкашів які постійно сварилися тому що одна пила більше другого ! І ніякої ідилії!Якщо хтось з них буде пити більше,то вони одне одного повбивають в буквальному розумінні.Тому не знаєте про відносини алкашів,то не робіть наклеп.То все прєдрассудкі,я кажу лише про спільну мету і взаємопорозуміння і допомогу і байдуже що це лише пляшка горілки,комусь для щастя вистачає