Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

У сучасному світі ресторани, де подаються незвичайні страви...

У сучасному світі ресторани, де подаються незвичайні страви, стають все популярнішими. Деякі з них славляться своїми унікальними та дорогими інгредієнтами, а інші – складним процесом приготування. Але часто люди не розуміють, чому ці страви коштують так дорого і можуть вважати, що ціна на них просто надто завищена. У такому випадку слід пам’ятати, що ресторани не тільки продають їжу, але й створюють унікальну атмосферу, яка включає обслуговування, декор і багато інших аспектів. Тут і криється камінь, об який спотикаються багато ресторатори — подача. Навіть у дорогих закладах можуть так натворити, що у гостей очі на лоб лізуть, а фотографії миттєво опиняються у соцмережах.

“М’ясо було смачним, але кістку для собаки офіціант узяти не дозволив”




“Потрібно перевірити, можливо шеф-кухарем у цьому ресторані працює мій кіт”..

.

 

Коктейль «Смак моря» подається в керамічній мушлі та доповнюється мініатюрною цибулею та шматочком солоного огірка




Шеф-кухар дивується, чому ніхто не замовляє його фірмових восьминогів у желейних кульках 





У ідеї подавати цибулевий суп у цибулині одні плюси: оригінальну подачу можна продати дорожче, ніхто не зверне уваги, що супу там кіт наплакав, а посуд мити не треба

 


 

Якщо масло вам принесли не на теплому камені, то ви потрапили не в дорогий ресторан, а в якусь забігайлівку 
 




Є вегетаріанські ресторани, які нагороджені зірками Мішлен. У одному з них подають такі фантастичні страви




Потрібно щось робити з вазоном, чого він вартий без діла? Давайте подавати на ньому хлібці!



Стейк з соусом Порто та глазурованим пюре з моркви та хрону. На жаль, тарілка тут простого розміру



“Таку подачу чізкейку в цьому ресторані вважають дуже оригінальною” 





Розбилася тарілка – не біда! Тепер це модна подача з глибоким прихованим змістом 

 



“Добре, що цвяхи виявилися не іржавими, а мідними” 
 


 

Найменший тако в історії людства подають на черепі риби



“Гусениць з маршмелоу потрібно знімати з листя алое, якому, зважаючи на все, залишилося недовго працювати в цьому ресторані”




“Коли розплачуватимуся, я гроші теж по столу так розкидаю” 

 



А можна попросити загорнути гілки із собою? 




 
5

Коментарі

112.03.23, 11:38

"Ви що, їсти сюди прийшли, чи що?"

    212.03.23, 12:32Відповідь на 1 від NoTaRь

    "Ви що, їсти сюди прийшли, чи що?"Ага, мене теж насмішило...

      312.03.23, 12:40

      Близько половини страв належать до молекулярної кухні. І шматочки текстурованих субстратів просто би загубились на звичайному посуді. Ну не принесеш же ростбіф на чайному блюдечку.
      А ще ж ресторанні критики. У великій кількості цих закладів, які то відчиняються то зачиняються, а ходиш раз у рік, без критиків не обійтись. Але критики часто недобросовісні і на Заході

        412.03.23, 14:22

        а я їх десь навіть розумію, вони ж творчі люди і хочуть відчути себе як Пікассо і Далі

          512.03.23, 15:39Відповідь на 3 від NoTaRь

          Близько половини страв належать до молекулярної кухні. І шматочки текстурованих субстратів просто би загубились на звичайному посуді. Ну не принесеш же ростбіф на чайному блюдечку.
          А ще ж ресторанні критики. У великій кількості цих закладів, які то відчиняються то зачиняються, а ходиш раз у рік, без критиків не обійтись. Але критики часто недобросовісні і на Заході
          Ну так...

            612.03.23, 15:40Відповідь на 4 від На_рече_На

            а я їх десь навіть розумію, вони ж творчі люди і хочуть відчути себе як Пікассо і ДаліТак, їх може зрозуміти тільки творча людина...

              712.03.23, 17:56Відповідь на 6 від Голубка

              а я їх десь навіть розумію, вони ж творчі люди і хочуть відчути себе як Пікассо і ДаліТак, їх може зрозуміти тільки творча людина...Дякую, мені приємно, що ти визнаєш мене творчою людиною

                813.03.23, 11:09