Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Цікаві факти про каву, які здивують навіть завзятих кавоманів





7

Коментарі

117.01.23, 06:59

Цікаво!

    Гість: _Сонечко_

    217.01.23, 08:06

    вплив кави на різних людей різний. і це залежить від багатьох факторів.
    якщо людина дуже стомлена і довго не спала, то навіть чашка кави не дасть бажаної бадьорості.
    я інколи п'ю каву, натуральну заварну і перед сном. мені це не заважає спати. тільки думки пробуджуються)))

      Гість: _Сонечко_

      317.01.23, 08:07

      ну.. якщо випити десять чашок поспіль... то можливо сну і не буде..

        417.01.23, 09:20Відповідь на 1 від Андрій1961

        Цікаво! дякую

          517.01.23, 09:22Відповідь на 2 від Гість: _Сонечко_

          вплив кави на різних людей різний. і це залежить від багатьох факторів.
          якщо людина дуже стомлена і довго не спала, то навіть чашка кави не дасть бажаної бадьорості.
          я інколи п'ю каву, натуральну заварну і перед сном. мені це не заважає спати. тільки думки пробуджуються)))
          А мене настільки бадьорить, що серце лупить, спати не дає.
          Тому, нажаль рідко п*ю паву,але дуже люблю її.

            617.01.23, 09:22Відповідь на 3 від Гість: _Сонечко_

            ну.. якщо випити десять чашок поспіль... то можливо сну і не буде..Є звикання до високих доз кофеїну

              717.01.23, 09:22Відповідь на 3 від Гість: _Сонечко_

              ну.. якщо випити десять чашок поспіль... то можливо сну і не буде..Десь читала, що бадьорить тільки перша чашка кави, не знаю,чи правда...

                817.01.23, 09:26Відповідь на 7 від Голубка

                ну.. якщо випити десять чашок поспіль... то можливо сну і не буде..Десь читала, що бадьорить тільки перша чашка кави, не знаю,чи правда...Десь так

                  917.01.23, 09:29

                  Арабіка вартує дорожче і тому що є вразливою для грибкових захворювань.

                    1017.01.23, 10:01Відповідь на 8 від NoTaRь

                    ну.. якщо випити десять чашок поспіль... то можливо сну і не буде..Десь читала, що бадьорить тільки перша чашка кави, не знаю,чи правда...Десь так

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна