хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Зайві органи ...

У тілі є багато рудиментарних органів, які є зайвими і не виконують жодної функції в організмі людини. Деякі вчені вважають, що ці особливості є підтвердженням еволюції. Рудименти були потрібні нашим предкам, а для сучасної людини зайві.

Зовнішнє вухо

 Частини тіла, які нам не потрібні: зайві органи у нашому організмі 1



10

Коментарі

112.01.23, 10:26

Цiкаво!

    212.01.23, 10:28Відповідь на 1 від Андрій1961

    Цiкаво!Так, але мені подумалося, що апендикс не зайвий.
    Коли кишківник позбувається хороших бактерій - вони затримуються саме у апендиксі і знову розмножуються.
    Така моя думка, можливо помиляюся..)))

      312.01.23, 10:41

        412.01.23, 10:42Відповідь на 2 від Голубка

        На жаль я не дуже на цьому знаюся, але знаю, що апендикс не такий вже й непотрiбний...!

          512.01.23, 11:12Відповідь на 4 від Андрій1961

          На жаль я не дуже на цьому знаюся, але знаю, що апендикс не такий вже й непотрiбний...!Так всі кажуть
          Я теж не розуміюся, просто чомусь так подумалося...

            612.01.23, 11:24Відповідь на 5 від Голубка

              712.01.23, 13:04

              1. Ухи очень важны! В них можно втыкать наушники и они не дают шапке сползти на глаза.
              2. Появление зубов дурости свидетельствует о включении моцка у человека. Их удаление закрепляет эффект и появляются симпатичные ямочки на щеках.
              3. Аппендикс - стратегический склад пищевых бактерий, на случай диарейного аппокалипсиса. С его удалением появляется крутой шрам, который можно выдать за боевое героическое ранение. А можно и замаскировать его моднячей татухой.
              4. Гланды в период полового созревания у мальчиков выдают необходимый пакет гормонов для развития половой системы и личности. При отсутствии этого пакета получаем половую слабость, раннюю импотенцию и бесхарактерность.
              5. Соски у мужчин играют важную роль при половом созревании и еще одну скрытую функцию. Известны случаи, когда ребенок...

                812.01.23, 13:13

                ...не получая грудного вскармливания, провоцирует выделение молока у мужчины.
                6. Копчик необходим для получения воспитательных акций (поджопники). При серьёзном повреждении вызывает паралич ног.
                7. Arrector pili важен в сибирях. Самым крутым могут даже валянки не выдавать.

                  912.01.23, 15:03Відповідь на 7 від bobakot

                    1012.01.23, 15:06Відповідь на 8 від bobakot

                    ...не получая грудного вскармливания, провоцирует выделение молока у мужчины.
                    6. Копчик необходим для получения воспитательных акций (поджопники). При серьёзном повреждении вызывает паралич ног.
                    7. Arrector pili важен в сибирях. Самым крутым могут даже валянки не выдавать.
                    Я це бачила у лікарні, (у хлопчика лікар витиснув молоко з сосків),йому було три тижні,
                    але не зрозуміда,думала,це якесь відхилення..

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна