хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Шукачі скарбів...

Дивовижна знахідка! Золоте кільце часів Середньовіччя з красивим орнаментом і написом на внутрішній стороні, що говорить «З любов’ю до тебе»

  

 

“Золота монета номіналом 2,5 доларів, виготовлена 1846 року. Напевно, найкраща моя знахідка”

 

 “Навіть не мріяв знайти щось подібне. Унікальна кельтська золота монета у формі кільця”



“Сьогодні у Вірджинії вдалося знайти ось таку золоту обручку 1893 року”




 “Не дарма я стільки років займаюсь пошуком. Нарешті моя робота увінчалася успіхом, адже ця каблучка з 14к золота з 20 діамантами — справжній скарб. Навряд чи я колись знайду щось краще”



“Два старовинні дзеркала, які я знайшов у землі на звалищі, загорнутими у брудні ганчірки. Просто не можу повірити, що з таким зверхнім ставленням вони

залишилися цілими”

 

“Знахідка, яку вдалося відкопати на пляжі. Схоже, що це старовинний флакон з-під духів”



Прекрасна знахідка та чудовий приклад так званого траншейного мистецтва. Мініатюрна гармата, вирізана з кулі Міньє часів Громадянської війни у США




“Старовинний медальйон, виявлений мною на території одного місцевого маєтку. Фото збереглося, бо нанесено на кераміку”



“Англосаксонська брошка-блюдце, виявлена вчора, – це поки що найвдаліша моя знахідка”



 “Ця заклепка епохи пізньої бронзи 1500-1100 рр. до н. е. — найстаріша річ у моїй колекції знахідок. Її вік становить цілих 3100 років. Ці факти підтвердили
експерти, які встигли оглянути її”


 


 
 “Срібна брошка з шпилькою, вкрита золотом і прикрашена гранатом, яку я знайшов у Норфолку у Великій Британії. За моїми підрахунками, їй приблизно 700

 років”

 

Китайський дракон, знайдений у центрі Європи. Здається, він виготовлений з латуні” 





Срібна сумочка з гравіюванням, знайдена на золотій копальні в Австралії 





“У покинутому місті-примарі вдалося відкопати ось такий цікавий значок з фігуркою кажана”



“Моя сьогоднішня знахідка – це ось такий раритет у вигляді старовинного кишенькового годинника”

Джерело


10

Коментарі

111.12.22, 11:40

    211.12.22, 12:08Відповідь на 1 від Андрій1961

      311.12.22, 13:12

        411.12.22, 13:25

        Наймасовіші знахідки з металу в Україні- це гільзи набоїв, ними пищить все в металошукачах

        Задумаєшся

          511.12.22, 13:28

          Дракон швидше, середньовічна горгулья. Такі вирізані з каменю у багатьох готичних соборах, найвідоміші з собору Паризької Богоматері

            611.12.22, 13:47Відповідь на 4 від NoTaRь

            Наймасовіші знахідки з металу в Україні- це гільзи набоїв, ними пищить все в металошукачах

            Задумаєшся
            Дійсно, задумаєшся...

              711.12.22, 13:48Відповідь на 5 від NoTaRь

              Дракон швидше, середньовічна горгулья. Такі вирізані з каменю у багатьох готичних соборах, найвідоміші з собору Паризької БогоматеріДякую за інформацію

                811.12.22, 14:04Відповідь на 7 від Голубка

                Дракон швидше, середньовічна горгулья. Такі вирізані з каменю у багатьох готичних соборах, найвідоміші з собору Паризької БогоматеріДякую за інформаціюТа й навряд чи латунь ( сплав міді з цинком), скоріше жовта бронза

                  911.12.22, 15:23Відповідь на 8 від NoTaRь

                  Дракон швидше, середньовічна горгулья. Такі вирізані з каменю у багатьох готичних соборах, найвідоміші з собору Паризької БогоматеріДякую за інформаціюТа й навряд чи латунь ( сплав міді з цинком), скоріше жовта бронза ясно

                    1012.12.22, 11:44Відповідь на 4 від NoTaRь

                    Підтверджую

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна