Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

В амазонських джунглях_))

Дивлячись на те, що відбувається сьогодні в амазонських джунглях, мимоволі напрошується висновок, що прийде час, і цей дивовижний світ, населений незвичайними тваринами і рослинами, зникне разом з його мешканцями. Joy-Pup радить поспішити з екскурсією в Амазонію, а поки пропонує переконатися, що туди слід відправитися хоча б заради місцевої фауни.


1. Дереволаз

10 найбільш незвичайних мешканців амазонських джунглів 1

Ці жаби можуть здатися досить безневинними і привабливими створіннями. Насправді ж, дереволази є одними з найбільш небезпечних істот на землі. Летальний результат може наступити навіть через звичайний дотик до тулуба земноводного. На щастя, дереволази мають досить яскраве забарвлення, щоб їх можна було помітити під час прогулянки по джунглях.



10

Коментарі

119.11.22, 22:41

В Амазонії немає електричних сомів, це африканська риба. Можливо автори сплутали з електричним вугром ( бразильською "пуракЕ", дійсно дуже небезпечною рибою.

Електричні соми і вугрі , а також електричні скати, -не споріднені між собою, електричні органи у них виникли незалежно одне від одного

    219.11.22, 22:42Відповідь на 1 від NoTaRь

    * дужку виправляє на смайлик, дратує

      319.11.22, 23:01Відповідь на 1 від NoTaRь

      В Амазонії немає електричних сомів, це африканська риба. Можливо автори сплутали з електричним вугром ( бразильською "пуракЕ", дійсно дуже небезпечною рибою.

      Електричні соми і вугрі , а також електричні скати, -не споріднені між собою, електричні органи у них виникли незалежно одне від одного

      Щиро вдячна за поправки, я навіть не помітила всі ці неточності...
      До того ж я не настільки обізнана як ти.

        419.11.22, 23:04Відповідь на 3 від Голубка

        В Амазонії немає електричних сомів, це африканська риба. Можливо автори сплутали з електричним вугром ( бразильською "пуракЕ", дійсно дуже небезпечною рибою.

        Електричні соми і вугрі , а також електричні скати, -не споріднені між собою, електричні органи у них виникли незалежно одне від одного
        Щиро вдячна за поправки, я навіть не помітила всі ці неточності...
        До того ж я не настільки обізнана як ти.
        Щиро ваш

          519.11.22, 23:30Відповідь на 4 від NoTaRь

          В Амазонії немає електричних сомів, це африканська риба. Можливо автори сплутали з електричним вугром ( бразильською "пуракЕ", дійсно дуже небезпечною рибою.

          Електричні соми і вугрі , а також електричні скати, -не споріднені між собою, електричні органи у них виникли незалежно одне від одного
          Щиро вдячна за поправки, я навіть не помітила всі ці неточності...
          До того ж я не настільки обізнана як ти.
          Щиро ваш

          Як добре, що ти є, твоя допомога просто безцінна.*bra vo*

            620.11.22, 06:36

            Цiкаво!*

              Гість: _Сонечко_

              720.11.22, 08:10

              так, цікаво. а у мене питання.
              перша жабка, червона. дуже отруйна, навіть просто дотик до неї вбиває.
              навіщо природа створила такі створіння?
              очевидно, що у жабки немає ворогів, і зрозуміло, що це захист. навіщо такий сильнодіючий? для виживання і тільки?

                820.11.22, 08:18Відповідь на 7 від Гість: _Сонечко_

                так, цікаво. а у мене питання.
                перша жабка, червона. дуже отруйна, навіть просто дотик до неї вбиває.
                навіщо природа створила такі створіння?
                очевидно, що у жабки немає ворогів, і зрозуміло, що це захист. навіщо такий сильнодіючий? для виживання і тільки?
                Не факт, за сучасними уявленнями сильні токсини утворюються у деяких організмах як побічний продукт метаболізму. Або є накопичення токсинів ззовні, як у риби фугу, і здається у цих жабок.

                  Гість: _Сонечко_

                  920.11.22, 08:27Відповідь на 8 від NoTaRь

                  так, дійсно, дуже цікаво. вже замислювалася над цим. дякую.
                  ну все ж для чогось потрібно.
                  природа нічого просто так не створює....

                    1020.11.22, 08:40Відповідь на 9 від Гість: _Сонечко_

                    так, дійсно, дуже цікаво. вже замислювалася над цим. дякую.
                    ну все ж для чогось потрібно.
                    природа нічого просто так не створює....
                    Природа може тільки знищити. Створюють живі істоти

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна