Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Вимерлі пташки додо були розумними...

Пам’ятаєте пташку з мультика “Льодовиковий період”? Так ось, нове дослідження припускає, що додо, вимерлий птах, чиє ім’я увійшло в популярну культуру як символ дурості, насправді була досить розумною.


Вимерлі пташки додо були розумними, а не дурними 1  

Загальний розмір мозку дронта стосовно розміру його тіла був на одному рівні з його найближчими живими родичами: голубами — птахами, чия здатність до дресирування передбачає помірний рівень інтелекту.

“Він не вражаюче великий або не вражаюче маленький – це саме той розмір, який ви могли б зіставити до розміру його тіла”, – сказала провідний автор дослідження Юджінія Голд з Університету Стоуні-Брук у Нью-Йорку.




9

Коментарі

116.11.22, 15:34

    216.11.22, 17:03Відповідь на 1 від Андрій1961

      316.11.22, 19:06

        416.11.22, 19:16Відповідь на 3 від Влад Ли

        дякую

          516.11.22, 19:30

          Такий птах міг бути розумним сам по собі, як папуга що може навчитись говорити, але випавши з клітки на волю - він є зовсім безпорадним. Так само додо не сприймали небезпеку від людей чи тварин що були значно менше них самих.
          Прочитав цікаву думку, що більшость додо були неотенічними птахами,- тобто не повністю розвиненими дорослими, а були величезними пташенятами, проте вони вже могли розмножуватись. Можливо тому і були такими "недалекими"

            616.11.22, 19:35Відповідь на 5 від NoTaRь

            Такий птах міг бути розумним сам по собі, як папуга що може навчитись говорити, але випавши з клітки на волю - він є зовсім безпорадним. Так само додо не сприймали небезпеку від людей чи тварин що були значно менше них самих.
            Прочитав цікаву думку, що більшость додо були неотенічними птахами,- тобто не повністю розвиненими дорослими, а були величезними пташенятами, проте вони вже могли розмножуватись. Можливо тому і були такими "недалекими"

            Дуже цікаво. Щиро вдячна за інформацію.

              716.11.22, 22:06

              На скільки мені відомо, то вони не вимерли. Було цікаво читатидякую

                816.11.22, 22:14Відповідь на 7 від Кат*Ери*На

                На скільки мені відомо, то вони не вимерли. Було цікаво читатидякую Не знада цього...Дякую

                  916.11.22, 22:18Відповідь на 8 від Голубка

                  На скільки мені відомо, то вони не вимерли. Було цікаво читатидякую Не знада цього...ДякуюТа читала "Алісу в країні чудес", років так чотири назад і захотілось подивитися, що то за пташка, знайшли, подивились в інтернеті, якщо не помиляюся, в Молдові є

                    1017.11.22, 09:23Відповідь на 9 від Кат*Ери*На

                    На скільки мені відомо, то вони не вимерли. Було цікаво читатидякую Не знада цього...ДякуюТа читала "Алісу в країні чудес", років так чотири назад і захотілось подивитися, що то за пташка, знайшли, подивились в інтернеті, якщо не помиляюся, в Молдові єОце так новина...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна