Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Раптова зустріч...))

У сучасних, великих містах не так часто можна зустріти дику тварину. Окрім голубів, навіть птахів практично немає. Люди звикли до кішок і собак, а якщо раптом їм зустрінеться дика тварина, то вони дуже дивуються. Тварин, які живуть у безпосередній близькості з нашими містами, теж важко назвати дикими. Розумні звірятка пристосовуються, вони знають, що від людини можна отримати їжу і це значно легше, ніж полювати. Тому такі зустрічі відбуваються все частіше, а деякі звірі стають буквально ручними.

“Лисичка дрімає на сонечку і навіть не підозрює, з яким здивуванням ми зараз за нею спостерігаємо”








 
 “Сидів на ганку, нікого не чіпав, як раптом прилетів папуга і сів прямо мені на голову”

 

 “Пригодувала білочку і тепер вона щоранку приходить до нашого будинку на сніданок”



“Мама-посум зі своїм дитинчам пробралася в будинок по димоходу”



“Півник породи плімутрок дуже любить сидіти у мене на голові, а ще їздити верхи на моєму собаці”

 

 “Впіймала цього маленького пустуна, коли він знищував мої посадки селери”



 

 “Я зробив крутий знімок лисиці, яка забралася в наш сад через бінокль”



“Сьогодні мене відвідала ця маленька пташка, я її сфотографувала і з’ясувала, що вона називається кукабарра”


 
 “Величезний сцинк заліз у будинок, щоб поласувати котячим кормом. З’їв усе і поповз.”



“Колись це мало статися: цикада сіла на моє татуювання з цикадою”




Блакитнонога сула — птах, якого здається зробили у фотошопі


 

 “Сьогодні я дізналася, що єноти дуже милі, доки не познайомишся з ними ближче”


 
 “Дивлячись на це летюче мишеня, я не розумію, чому їх усі бояться”



“На прогулянці подружився з маленьким дроздом-самітником”



“Гуляючи лісом, помітили дуже рідкісну бородату сову”



“Працюю зоологом у заповіднику. Сьогодні ми врятували двох маленьких совенят

.” 

“День “приведи домашнього улюбленця на роботу” пройшов дуже незвично”



“На моєму балконі сьогодні 20 хвилин просидів канюк неоарктичний. Дивовижне видовище.”

Спочатку ми дивимося на цих тварин з побоюванням, як і вони на нас. Але за допомогою ласощів і доброго відношення можна потоваришувати навіть з диким звіром.

Джерело


12

Коментарі

16.06.22, 10:42

    26.06.22, 11:24Відповідь на 1 від БезЛица

    Дякую

      36.06.22, 12:22

        46.06.22, 17:34Відповідь на 3 від Вурдалак

          57.06.22, 07:21

            67.06.22, 09:53

            Дякую Не бачила цикад, хоча чула їх багато разів.

              77.06.22, 10:37Відповідь на 6 від ajnbybz

              Дякую Не бачила цикад, хоча чула їх багато разів.Я теж не бачила..))

                87.06.22, 10:51

                  98.06.22, 00:14