хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Ворог дитинства..))



Чому кропива «обпікає» руки? Стебло і листя кропиви вкриті тонкими ворсинками. Деякі з них твердіші і мають корінець у вигляді мішечка з рідиною, яка містить кислоту і дратує нашу шкіру, коли витікає. Кінчики таких ворсинок дуже гострі вони можуть проникати під шкіру людей або тварин і відламуватися. Кислота проникає під шкіру і викликає свербіння і біль. Якщо ви дуже міцно відламаєте кропиву, ці ворсинки зламаються у основи і їх кінці не зможуть проникнути під шкіру, тобто роздратування не буде.

5

Коментарі

Гість: Josephine

124.07.17, 21:46

Теперь всё понятно

    224.07.17, 21:47

    Ох і паскудна це штука - кропива! На щастя я вже давно з нею не стикався!

      324.07.17, 22:28Відповідь на 1 від Гість: Josephine

      Теперь всё понятно

        424.07.17, 22:30Відповідь на 2 від Андрій1961

        Ох і паскудна це штука - кропива! На щастя я вже давно з нею не стикався!А я стикаюся деколи на грядочці...

          524.07.17, 22:32Відповідь на 4 від Голубка

          Ох і паскудна це штука - кропива! На щастя я вже давно з нею не стикався!А я стикаюся деколи на грядочці...Співчуваю! Надто неприємно з кропивою стикатися!

            624.07.17, 22:37

            А есть ещё осока, у которой листья как бритва. Стоит зазеваться и протянуть по ней рукою, как на руке появляется резанная рана с сильной болью. Хорошо, что растет только по болотам.

              724.07.17, 23:04Відповідь на 6 від Микола Казкар

              А есть ещё осока, у которой листья как бритва. Стоит зазеваться и протянуть по ней рукою, как на руке появляется резанная рана с сильной болью. Хорошо, что растет только по болотам.Бог митлував - не різала об неї руки...

                824.07.17, 23:08Відповідь на 7 від Голубка

                А есть ещё осока, у которой листья как бритва. Стоит зазеваться и протянуть по ней рукою, как на руке появляется резанная рана с сильной болью. Хорошо, что растет только по болотам.Бог митлував - не різала об неї руки...С племянником как-то ходил на рыбалку и я забыл его предупредить об опасности, а переходили через болото. Сильно он тогда руки поранил...

                  Гість: karo lin

                  925.07.17, 00:15

                  кропивки бы на вас, стропята) на голубку и на андрейка)

                    1025.07.17, 03:50Відповідь на 8 від Микола Казкар

                    А есть ещё осока, у которой листья как бритва. Стоит зазеваться и протянуть по ней рукою, как на руке появляется резанная рана с сильной болью. Хорошо, что растет только по болотам.Бог митлував - не різала об неї руки...С племянником как-то ходил на рыбалку и я забыл его предупредить об опасности, а переходили через болото. Сильно он тогда руки поранил...ой, душа встрепенулась, как представила...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна