Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Хтось пішов собі спати...)))))))))))

13

Коментарі

125.10.16, 22:53

це я!

    225.10.16, 22:56Відповідь на 1 від Ми Ла

    Теж така пухнаста й без дипеляції?

      325.10.16, 22:57Відповідь на 2 від Лъйошкин_Кот

      Теж така пухнаста й без дипеляції?Я за природність!

        425.10.16, 22:59Відповідь на 3 від Ми Ла

        Теж така пухнаста й без дипеляції?Я за природність!Шубу на зиму відростила, буде тепло))

          525.10.16, 23:01Відповідь на 4 від Лъйошкин_Кот

          Теж така пухнаста й без дипеляції?Я за природність!Шубу на зиму відростила, буде тепло))Зима буде люта! Вам може й байдуже, а нам тре себе берегти....

            625.10.16, 23:02Відповідь на 1 від Ми Ла

            це я!теж на чотирьох спати йдите?

              725.10.16, 23:03Відповідь на 5 від Ми Ла

              Теж така пухнаста й без дипеляції?Я за природність!Шубу на зиму відростила, буде тепло))Зима буде люта! Вам може й байдуже, а нам тре себе берегти....Я лем за. Відрощуй шубу, заразом й на опалені економія(життєва хитрість)

                825.10.16, 23:06Відповідь на 6 від WILD_EAST

                це я!теж на чотирьох спати йдите?Ну да, на скільки поставили, на стількох і йду. Одіяльце прихвачу, ви вже не обіжайтеся)))

                  925.10.16, 23:15Відповідь на 7 від Лъйошкин_Кот

                  Теж така пухнаста й без дипеляції?Я за природність!Шубу на зиму відростила, буде тепло))Зима буде люта! Вам може й байдуже, а нам тре себе берегти....Я лем за. Відрощуй шубу, заразом й на опалені економія(життєва хитрість)Гарне слово "лем". Що означає? Квітка Цісик вживає його в своїх піснях. Вживала. І оце дівчатко талантіще - Христина Соловій.

                    1025.10.16, 23:19Відповідь на 9 від Ми Ла

                    Має декілька значеннь. Я колись робив розмоаники на сусідні з нами мови й саме перше що розглянув це староукраїнську граматику оглядово,бо вона дуже допомагає у вивсенні споріднених мов. Колись й сюди вкину, кидь матиму час.
                    Я перепрошую, дещо зайнятий. Добраніч

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна