Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Трохи про "користь" забобонів.



Трохи про "користь" забобонів. У Середні століття забобонні люди винищили тисячі чорних котів, що призвело в результаті до швидкого зростання популяції щурів. Ця обставина стала однією з головних причин виникнення "чорної смерті" - епідемії чуми, що забрала мільйони життів.


3

Коментарі

Гість: Мартышка Чита

126.10.15, 12:29

Цікаво. Але мене більше дивує те, що велика кількість українців, які вважають себе по-справжньому віруючими, ревно моляться й вващають до церкви, одночасно є надзвичайно забобонними.

    226.10.15, 12:44

    обожаю черных китусей! это самые красивые коши - очень часто это удивительно нежные животные!

      326.10.15, 12:45Відповідь на 1 від Гість: Мартышка Чита

      Цікаво. Але мене більше дивує те, що велика кількість українців, які вважають себе по-справжньому віруючими, ревно моляться й вващають до церкви, одночасно є надзвичайно забобонними.це спадок язичницького минулого і насильного хрещення народу, ніде у світі так не переплелися християнство і язичництво як у нас, бо люди не відмовлялися остаточно від старих богів щоб прийняти нову віру, тому і лишились повір"я про домовиків, мавок та іншу нечисть, що і передалось нащадкам разом із культурою

        Гість: Мартышка Чита

        426.10.15, 12:47Відповідь на 3 від Кошачья мама

        Цікаво. Але мене більше дивує те, що велика кількість українців, які вважають себе по-справжньому віруючими, ревно моляться й вващають до церкви, одночасно є надзвичайно забобонними.це спадок язичницького минулого і насильного хрещення народу, ніде у світі так не переплелися християнство і язичництво як у нас, бо люди не відмовлялися остаточно від старих богів щоб прийняти нову віру, тому і лишились повір"я про домовиків, мавок та іншу нечисть, що і передалось нащадкам разом із культуроюСаме так, але це йде врозріз із християнською релігією, забобони вважаються великим гріхом, тому викликає непорозуміння

          526.10.15, 12:52Відповідь на 4 від Гість: Мартышка Чита

          Цікаво. Але мене більше дивує те, що велика кількість українців, які вважають себе по-справжньому віруючими, ревно моляться й вващають до церкви, одночасно є надзвичайно забобонними.це спадок язичницького минулого і насильного хрещення народу, ніде у світі так не переплелися християнство і язичництво як у нас, бо люди не відмовлялися остаточно від старих богів щоб прийняти нову віру, тому і лишились повір"я про домовиків, мавок та іншу нечисть, що і передалось нащадкам разом із культуроюСаме так, але це йде врозріз із християнською релігією, забобони вважаються великим гріхом, тому викликає непорозуміннялюди, які істинно вірують, які прийшли до Бога за власними переконаннями, а не тому, що так їх виховали чи про людське око - не забобонні зовсім

            Гість: Мартышка Чита

            626.10.15, 12:55Відповідь на 5 від Кошачья мама

            [люди, які істинно вірують, які прийшли до Бога за власними переконаннями, а не тому, що так їх виховали чи про людське око - не забобонні зовсімСаме так

              726.10.15, 13:13

              Хіба лише чорні коти щурів ловлять?

                Гість: Мартышка Чита

                826.10.15, 13:14Відповідь на 7 від GalinaKiev

                Хіба лише чорні коти щурів ловлять?Вважається, що найкращі мишолови це руді коти

                  926.10.15, 14:25

                  ибо нефиг кошек обижать. это только добрейшая инквизиция из них сделала исчадий ада (как, впрочем, и из красивых женщин). египтяне их боготворили. умные были. у них когда грызуны жрали урожай и народ от голода умирал, кошки сразу стали божествами.

                    1026.10.15, 15:39Відповідь на 1 від Гість: Мартышка Чита

                    Цікаво. Але мене більше дивує те, що велика кількість українців, які вважають себе по-справжньому віруючими, ревно моляться й вващають до церкви, одночасно є надзвичайно забобонними.Так,таке буває

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна