Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Завтрак настоящего мужчины )))

11

Коментарі

11.05.15, 14:15

Зганяю я за шашличком мабуть............були у нас вчора в Сільпо по 60 грн, вже розібрали, проглоти

    21.05.15, 14:15

      31.05.15, 15:10Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

      Зганяю я за шашличком мабуть............були у нас вчора в Сільпо по 60 грн, вже розібрали, проглотити що заготовки в супермаркеті купляєш? ти шо!!! то ж гидота! самому треба робить

        41.05.15, 15:47Відповідь на 3 від Анна-Марія

        Зганяю я за шашличком мабуть............були у нас вчора в Сільпо по 60 грн, вже розібрали, проглотити що заготовки в супермаркеті купляєш? ти шо!!! то ж гидота! самому треба робитьти нешариш, у нас в сільпо саме краще мнєсо, лібше чим на базарі і родинній ковбасці, перевірено

          Гість: R_35

          51.05.15, 15:55Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

          Зганяю я за шашличком мабуть............були у нас вчора в Сільпо по 60 грн, вже розібрали, проглотиА кажуть, що криза

            61.05.15, 15:56Відповідь на 5 від Гість: R_35

            Зганяю я за шашличком мабуть............були у нас вчора в Сільпо по 60 грн, вже розібрали, проглотиА кажуть, що кризато просто ще квитанції неприходили по новим тарифам, там будуть сраку добре чухати

              Гість: R_35

              71.05.15, 16:00Відповідь на 6 від НеЖриМоэСало5

              Зганяю я за шашличком мабуть............були у нас вчора в Сільпо по 60 грн, вже розібрали, проглотиА кажуть, що кризато просто ще квитанції неприходили по новим тарифам, там будуть сраку добре чухатиМені напевно прийдеться штуки три платити... піду в монастир
              маю надію, що щось зміниться....

                81.05.15, 16:02Відповідь на 7 від Гість: R_35

                Зганяю я за шашличком мабуть............були у нас вчора в Сільпо по 60 грн, вже розібрали, проглотиА кажуть, що кризато просто ще квитанції неприходили по новим тарифам, там будуть сраку добре чухатиМені напевно прийдеться штуки три платити... піду в монастир
                маю надію, що щось зміниться....
                ніхуя незміниться....

                  Гість: R_35

                  91.05.15, 16:03Відповідь на 8 від НеЖриМоэСало5

                  Зганяю я за шашличком мабуть............були у нас вчора в Сільпо по 60 грн, вже розібрали, проглотиА кажуть, що кризато просто ще квитанції неприходили по новим тарифам, там будуть сраку добре чухатиМені напевно прийдеться штуки три платити... піду в монастир
                  маю надію, що щось зміниться....
                  ніхуя незміниться....
                  Ти мене порадував

                    101.05.15, 16:05Відповідь на 9 від Гість: R_35

                    Зганяю я за шашличком мабуть............були у нас вчора в Сільпо по 60 грн, вже розібрали, проглотиА кажуть, що кризато просто ще квитанції неприходили по новим тарифам, там будуть сраку добре чухатиМені напевно прийдеться штуки три платити... піду в монастир
                    маю надію, що щось зміниться....
                    ніхуя незміниться....
                    Ти мене порадував
                    да ладно, було і гірше...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна