хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Вопрсы...вопросы...вопросы...

Заранее оговорюсь, я человек верующий....."Имеешь веру, имей ее сам в себе.Блажен тот, кто не осуждает во что верит"....."Блаженные наследуют Царствие Божье" ....."Не Суди судим не будешь"и т. д.
Вчера была Родительская суббота......народ нес посредникам между миром живых и мертвых передачки....Стараясь сделать приятное тем кто уже спочивает. На столе стоят олия, мука,соль, сахар, ..........а под столом, то что запрещено к передаче: апельсины, водка, разносолы, нарезки..и т.д.
С детства задавал вопросы и получал подзатыльники, но и теперь молчать не буду.
1.Если церковь взяла на себя обязательства передавать передачи, то почему они не заворачивают "контрабанду"? или за отдельную плату можно?rofl
2. Если существует дорога(канал передачи) туда, то должны приходить извещения о получении. Где они?look
3.Почему в некоторых храмах существуют над столами надписи:  "Рекомендуется вино Старароказачьего завода"? omg ....за другую валюту не перевозят?.
13

Коментарі

анонім

13.06.12, 09:59

ВІдповідь проста. Церква, як організація, це самий вдалий бізнес-проект усіх часів і народів. Тому що експлуатує людську віру, потяг до духовності. І в принципі, будь-яка церква. А московський патраархат довів це до абсурду, внаглу торгуючи усим, чим тільки можна.

    23.06.12, 10:44Відповідь на 1 від анонім

    ВІдповідь проста. Церква, як організація, це самий вдалий бізнес-проект усіх часів і народів. Тому що експлуатує людську віру, потяг до духовності. І в принципі, будь-яка церква. А московський патраархат довів це до абсурду, внаглу торгуючи усим, чим тільки можна.и как им верить? ...а мож тож контрабандистами стать?

      33.06.12, 10:54

      Релігійні почуття - особиста справа кожного.

        43.06.12, 11:00Відповідь на 3 від Fred Perry

        Релігійні почуття - особиста справа кожного.чувства да, не спорю, но вот требования к определенному товаропроизводителю - это уже занадто....не находишь?

          53.06.12, 11:01Відповідь на 3 від Fred Perry

          я не против веры, я прошу ответы на свои вопросы?
          Невже задля грошей можливо понівечити віру? Кому дано право і ким?

            63.06.12, 11:17Відповідь на 5 від Shnec

            частина віруючих вважає це нормальним, мало того, скажу вони ще й ХОЧУТЬ щоб їм вказували "вірний шлях"
            Я таких оминаю - невиліковні...

              73.06.12, 11:21Відповідь на 6 від Fred Perry

              частина віруючих вважає це нормальним, мало того, скажу вони ще й ХОЧУТЬ щоб їм вказували "вірний шлях"
              Я таких оминаю - невиліковні...
              у кожного свій путь... . дорогу кожному давно проклали.... вони теж повинні бути...

                83.06.12, 11:22Відповідь на 7 від Shnec

                тож бо. Маєш глузд - не звертай увагу. Їх тюрма в них самих.

                  93.06.12, 11:38Відповідь на 1 від анонім

                  ВІдповідь проста. Церква, як організація, це самий вдалий бізнес-проект усіх часів і народів. Тому що експлуатує людську віру, потяг до духовності. І в принципі, будь-яка церква. А московський патраархат довів це до абсурду, внаглу торгуючи усим, чим тільки можна.... маладєс!!! поцілував би тебе за ці слова, але неправильно зрозуміють .

                    103.06.12, 11:40Відповідь на 5 від Shnec

                    а шо таке " родітєльська субота?" а посередники це попИ?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна