Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

У стилі Фенікса. Не плагіат. Лише трішки Цвітлани Якимечко

Холод і сирість цього вечора змусили чимшвидше ховатись під ковдрою.

СНІД – синдром дефіциту людей…

Ця думка міцно засіла у моїй голові. Вона не покидає мене відтоді, коли замість людей, їх любові та ненависті, їх зневаги та погорди, їх холоду чи тепла, я відчуваю лише байдужість і жалість до себе. А цього мені аж ніяк не досить, бо скоро від мене самого на світі мало що залишиться. Ще так мало встиг, та й так мало намагався встигнути до зустрічі з нею.

Ні. Я не виню її, але просто не можу забути. Надя, давши надію на щастя, сама того не підозрюючи, відібрала її у нас обох.  СНІД. Після цього слова з її уст я злякався. Я злякався зненавидіти Надію. Я не бачив її вже рік, а для мене то весь час, коли я по-справжньому жив. Діагноз змусив мене кидати виклик життю. Перефразовуючи класика: «він переслідував мене, але не зламав». Я таки егоїст, раз щовечора віддавався полону солодких снів, і лише тепер промайнула думка подзвонити їй.  Пів на третю. «Алло» . «Куди ми підемо?» «Я буду».

Не роздумуючи, я пішов. До неї.  

«Я хочу тобі щось показати» - були її перші слова. За кілька хвилин ми прийшли до закинутої хати. Вона провела мене всередину. Ми йшли в напівтемряві доти, поки не вперлися в кут, з якого не було виходу.  Глухий кут життя, з обох боків стіни, і здається що ступити крок уперед немає куди. Не маючи вибору, вона обернулася. Вперше я побачив її очі, але Надя, повернувшись, не дивилася на мене.  «Ти думаєш, що немає куди більше йти?»

Її погляд був звернутий вгору. І лише зараз я помітив, чому в хаті не було темряви. Надя дивилася зі сльозами у очах на клаптик неба. Я зрозумів.

СНІД не передається через сльози.

16

Останні статті

Коментарі

Гість: Anatariel

121.12.08, 20:08

А также через поцелуи, обиймы и рукопожатия... Это не конец. Это лишь хроническое заболевание

    Гість: Anatariel

    221.12.08, 20:09

    СНІД – синдром дефіциту людей…Синдром имунодефицита, а не людей)

      Гість: Йанголятко)))

      321.12.08, 20:26

        421.12.08, 20:28

        так сумно стало

          521.12.08, 20:35

          Де Ти знаходиш таких Людей?

            621.12.08, 20:39Відповідь на 5 від натурал

            ти ніби прогулятись хотів не зовсім зрозумів, про що ти

              721.12.08, 20:57

              душевно!

                Гість: Рыжик New

                821.12.08, 21:23

                Ужас!Очень жаль таких людей.Особенно невинных...

                  921.12.08, 21:33Відповідь на 6 від Володюсик

                  Надю дэ надыбав?
                  Я, наприклад, не знайомий ні з однією ВІЧ-інфікованою Людиною... Але якби знав- то Дружив би

                    1021.12.08, 21:37Відповідь на 9 від натурал

                    у полоні мрій

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна