Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

Релігія...(с)

"...Я знайомий з людьми, які дуже серйозно ставляться до релігії, вважають віру в Бога найбільшою силою, яка визначає їхнє життя, але чи така релігійність йде їм на користь. Більшість цих людей опановані нав'язливою ідеєю гріха, вічним страхом, що вони мимоволі порушили якийсь закон, зробили щось недобре й образили Бога, втрачаючи таким чином любов Небесного Отця. Для інших характерна така настанова: "Ось зараз Бог побачить, який я добрий і який побожний - і, може, нарешті почне ставитися до мене з любов'ю". Я знаю християн, які не можуть спокійно дивитися телевізор, тому що бояться, що коли вони побачать у рекламі напівоголену модель, у них з'являться хтиві думки. Ще інші на будь-яку похвалу реагують страхом, що можуть впасти у гріх гордині. В такому їхньому ставленні до Бога є якась ущербність, до того ж таке розуміння релігії якимось чином пригнічує розвиток особи..."
9

Останні статті

Коментарі

Гість: _Андрей

13.08.08, 02:18

"Совершенная любовь изгоняет страх"

    Гість: Морфин

    23.08.08, 04:21Відповідь на 1 від Гість: _Андрей

    "Совершенная любовь изгоняет страх"Толщина хуя имеет большее значение, чем его длина

      Гість: До свиданья

      33.08.08, 07:46

      Часто церковь не имеет отношения к богу, отсель и разногласия))))

        Гість: Natalia_1

        43.08.08, 08:13

        согласна

          53.08.08, 09:26

          а релігія -для того, щоб залякувати людей. ви хіба не знали?

            63.08.08, 11:03Відповідь на 5 від фон Терджиман

            те, що, скажімо, в Біблії не згадується слово "релігія" не означає, що там не згадується таке поняття як "страх Божий"

              Гість: sonichka

              73.08.08, 11:10Відповідь на 1 від Гість: _Андрей

              "Совершенная любовь изгоняет страх" і я так вважаю проте думка "я сьогодні нагрішу, а потім висповідаюся і мені все проститься" є хибною, оскільки людина таким чином випробовує Милосердя Господнє. Водночас погоня за кришталевою чистотою душі може дуже розчарувати людину.

                Гість: crying girl

                83.08.08, 22:22

                полностью согласна. Неужели Бог создал человека чтоб он жил только в страхе? Эт глупо. Да, кто верит в бога молится, уважает его, но фанатиков и сама церковь не признает! Все нужно уметь и делать но в меру!

                  Гість: SHERSHEN

                  94.08.08, 02:27

                  Релігія виникла через страх людини перед труднощами,монотеїзм виник через страх смерті...(актуальна тема)

                    Гість: sonichka

                    104.08.08, 09:47Відповідь на 9 від Гість: SHERSHEN

                    Релігія виникла через страх людини перед труднощами,монотеїзм виник через страх смерті...(актуальна тема)Ваші прогнози на майбутнє

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна