хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Страждання...

"...Ніхто у світі не страждає, крім людей, які прагнуть мати те, чого мати не можуть. Якщо ти навчишся жити без прагнень, ти піднімешся над стражданнями..." (с)
     Ось таке рішення для болю дає індуїстська релігія.
     Мені ближче таке твердження:
"...Захищаючи себе від відчуття болю та розчарування, переконуючи себе, що не хочу бути щасливим, що щастя - це ілюзія й омана, я роблю меншою свою душу. Жити - значить відчувати біль; втеча від болю зменшує душу..." (с)
      Сховатися від страждань неможливо.
"Сподіватися, що світ поставиться до тебе по-справедливому, бо ти добра людина, - це так само, як сподіватися,  що лев не нападе на тебе, бо ти вегетаріанець." (с)
9

Останні статті

Коментарі

Гість: Катька Чехова

12.08.08, 11:03

не хочешь страдать - не страдай

    22.08.08, 11:30Відповідь на 1 від Гість: Катька Чехова

    я мазохіст

      Гість: Катька Чехова

      32.08.08, 11:31Відповідь на 2 від Володюсик

      а я садюга

        42.08.08, 11:37Відповідь на 3 від Гість: Катька Чехова

        і перше, і друге краще, ніж апатія, нудьга

          Гість: Катька Чехова

          52.08.08, 11:39Відповідь на 4 від Володюсик

          отож

            62.08.08, 13:16

            Які стаждання?Від чого і за що, це схоже на лінь і депрессію

              72.08.08, 13:20Відповідь на 6 від Рыкуня

              а так хотілося би постраждати, по-справжньому, відчути смак життя, цінити радісні моменти, не перетворитися на купку матерії без почуттів

                Гість: ЮДИФЬ

                82.08.08, 13:22

                Захищаючи себе від відчуття болю та розчарування, переконуючи себе, що не хочу бути щасливим,

                Одно значение противоречит другому. Когда защищаешь себя от боли и разочерований,
                то это не значит, что не хочешь быть счастливым.Тем более убеждать себя в этом.

                  92.08.08, 13:26Відповідь на 8 від Гість: ЮДИФЬ

                  це про протилежні крайності, але емоційна основа в них одна, якщо болить, то нехай плачу від розпачу, якщо радію, то нехай плачу від радощів, а не просто існую...

                    102.08.08, 13:28Відповідь на 7 від Володюсик

                    Займись ділом, піди прогуляйся, зателефонуй друзям, а не розводь тут депресивний настрій від недостатньої зайнятості, а ще краще закохайся і страждай скільки тобі влізе

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна