Стосунки між адмінами ua й юзером Тарасом Токарем

Якась фантастична епопея відбувається вже впродовж декількох днів між адміністрацією сайту й Тарасом Токарем, модератором нашого товариства.
Якісь незрозумілі претензії з боку  чільників сайту до блогера.
Не знаю в чому річ.
 На мій погляд, ми цілком мирне товариство, зі звичайними ідеями стосовно нашої Батьківщини - України. Ми навіть не запеклі націоналісти, якими, до речі, цілком могли би бути.
Живемо на сайті спокійно, публікуємо свої мирні статті, не закликаємо Народ до боротьби із вітряками, до якихось божевільних акцій, не популяризуємо анархічних ідей вселенського погрому, розмовляємо цензурною мовою, не розповсюджуємо порнографії.
 Так, кому, чи чому став на заваді модератор нашого співтовариства Тарас Токар?

Відкритий коментар

Я також не можу зайти на профіль Тараса Токара. Мене відсилають на головну сторінку!! Що це?
Нехай адміністрація пояснить ситуацію!!!

Відкрите звернення до адміністраторів UA

Ми, блогери порталу Ua, ставимо запитання до адміністраторів порталу:
ЧОМУ ТАРАС ТОКАР не може зайти до свого профілю???


Пропоную під цим  запитанням замість коментарів ставити свої підписи:
А Тараса Токара прошу пояснити ситуацію на одному із своїх блогів і дати нам лінк.

Відкритий коментар до замітки стосовно Тараса Токара

Чому адміністратори UA не реагують на нецензурні коментарі блогерів???
Це що? Такий тип боротьби проти блогера, що має власні переконання???
 Чи, може, новий узаконений тип спілкування????

Цікаво, що й позаштатні модератори  плідні на матюки!!!

Чому це так????

Мене постійно дивує, чому в Україні банки, кредитні спілки та різні там установи, що покликані обслуговувати людей, працюють із 9 до 18, і обід у них також із 13 до14. Так само, як і у людей, що працюють...
Це що? такий підступний задум, що спонукає звичайний робочий люд відпрошуватись із роботи, втікати, брехати заради того, щоб тільки заплатити чергову платіжку.
А, може, це проїски імперіалізму чи атавізми соціалістичного минулого...

Жити просто

                                                Ганна Осадко
Жити просто. Просто жити:
ткати пісню, жати жито,
виглядати із небес:
чи колядку завіконну,
чи надсадний дух озону
(це залежить від сезону:
Народивсь_ Воскрес).

Просто жити. Жити просто.
- Ціпу-ціпу - сонце! просо!
а по тому – знов:
навесні – білити хату,
взимку – квіти малювати,
не питати – а чи та ти,
що його любов.

Просто жити. Просто тиша
трави подихом колише...
Ніжності узвар
вже настояний до ранку,
пий із глиняного дзбанку
ніч – підкову,
ніч – коханку,
ніч – різдвяний дар.


Нарешті стало зрозуміло, що....

Росія втратила статус надійного постачальника газу в Европу після того, як держави Європейського Союзу залишилися без "блакитного палива" із-за конфлікту Москви і Києва.
 Про це заявив головний економіст Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) Фатіх Біроль (Fatih Birol) під час прес-конференції в Мадриді, повідомляє Reuters.

http://www.k2kapital.com/news/fin/525338.html

Українські чоловіки почали частіше потрапляти в рабство

Торгівля чоловіками і хлопчиками в Україні і Білорусі набуває глобального масштабу: за статистикою Міжнародної організації з міграції (МОМ) 28 % білоруських та 17 % українських чоловіків протягом останніх років стали жертвами торгівлі людьми, передає "Німецька хвиля". Дослідження, підготовлене на основі опитування постраждалих, свідчить про те, що чоловіків з України та Білорусії продають  переважно для трудової експлуатації в Росії, Туреччині, країнах Євросоюзу та Близького Сходу. Спеціаліст українського представництва Міжнародної організації з міграції Тетяна Іванюк наголошує, що останнім часом жертв трудової експлуатації серед чоловіків стало більше, аніж постраждалих від сексуального рабства, як було раніше. Втім, підлітків та хлопчиків торгівці людьми продовжують використовувати в секс-бізнесі та жебракуванні. Найчастіше малолітніх українців та білорусів експлуатують в Росії. З кожним роком постраждалих стає дедалі більше, констатує Іванюк: "Чоловіки за гендерною особливістю не так відкрито шукають допомоги, чи визнають себе жертвами торгівлі людьми. Одначе  чверть постраждалих, які до нас звернулися, були чоловіками. Здебільшого вони працювали на підприємствах, лісоповалах, моряками, чи просто шукали заробітку за кордоном". За звітом МОМ, опитані жертви розповідають, що основною причиною їхніх поневірянь стали економічні труднощі на батьківщині та бажання допомогти родині. Більшість постраждалих – у віці від 20 до 40 років й мають середню спеціальну освіту. Міжнародна організація з міграції закликає уряди та правоохоронців Білорусії та України ретельніше протидіяти торгівлі людьми. Спеціаліст українського представництва МОМ розповідає, що в Україні є досить прогресивне законодавство та програми щодо боротьби з торгівлею людьми, втім на реалізацію документів не вистачає державних коштів. Більшість проектів здійснюються за рахунок донорських організацій. Згідно зі звітом ООН про торгівлю людьми, опублікованому у грудні 2008 р., Україна входить до десяти країн, жителі яких найчастіше стають жертвами незаконного бізнесу. За цим показником нашу країну прирівняли до Молдови, Таїланду і Нігерії.

Віктор Ющенко підписав указ

Віктор Ющенко підписав указ "Про деякі невідкладні заходи щодо підтримки культури і духовності в Україні", повідомляє прес-служба голови держави.

В указі йдеться про недопущення скорочення фінансування Державної програми розвитку і функціонування української мови на 2004 – 2010 роки, випуску книжкової продукції за програмою "Українська книга", культурологічних та літературно-художніх періодичних друкованих видань, зокрема газети "Культура і життя", та телеканала "Культура". Указ також передбачає забезпечення потреб населення у творах класиків української літератури, а також літературних перекладів мовами національних меншин, довідкових та інформаційних виданнь. Раніше Ющенко закликав змінити і поліпшити ставлення до науки і передусім до Національної академії наук України. Ющенко висловив упевненість у визначних перспективах української науки, у тому, що Національна академія з її багатими традиціями й могутнім потенціалом зможе відповісти на виклики новітнього часу.

Де і як можна придбати книги

Придбати книги видавництва "Навчальна книга – Богдан" Ви можете в
гуртових магазинах видавництва, в мережі магазинів "Дім Книги", в інших
книжкових магазинах на території України, а також замовити книги поштою
:
http://www.bohdan-books.com/where_buy/