Профиль

mukola1976

mukola1976

Украина, Ровно

Рейтинг в разделе:

А ви природу полюбіть

  • 17.05.19, 18:37
 Дощі ідуть - бур*ян росте,

 і тут питання не просте,

і гербіциди не беруть,

 і сапка годна лиш на те,

 щоб грязь місить-

 бур*ян росте


 А ви природу полюбіть, 

 а все інше ,то пусте

 нехай собі бур* ян росте

розкажіть про це корові і свині-

 вони ж бо знають толк у бур*яні !

 

Мішок мишей ,й слова людей

  • 06.05.19, 20:10
Під час,  сінокосу часто можна знайти кубла  мишей , які вони будують підвішуючи до трави , щоб затишно було мишенятам в дощ.  Можливо саме тому наші пращури і назвали таку річ , як мішок - мішком. В нас , до речі старші люди  і вимовляють через  и - мишок.  А ще це кубельце , як бачите має форму близьку до кулі ,і що  цікаво на поліссі  на мішок кажуть -куль . Ось такі мені думки навіяло це так би мовити -мишаче око- .Можливо , миші не тільки є нашими конкурентами " за місце під сонцем" ай підказали нам ,як виготовлять  мішки ,а можливо і ще щось.

Путь

  • 01.04.19, 23:00
  Жую шоколадку , дивлюся кіно
  хліба й видовищ -відомо давно
  виборці ,виборці , виборці  йдуть
  собі обирають -напрям , і путь
  
   Ніхто . те  не знає ,  що  в майбутті 
  ніхто не уникне - свого путі 
   бажають напевно собі всі добра
   давно не гадати , а думать пора
  
   Та думки ті різні , бо різні всі ми 
   ох , як в цій дорозі остаться  людьми 
   дорогу нелегку , ти вибрав народ
   я віру , колись тай розтопиться  льод
   зневіри й незгод
     
     Микола Федорась     с. Кустин

Щасливі люди

  • 30.03.19, 21:53
    Пас я якось з дідом корови . Тай запитав у нього коли додому вже їх гнать. Він відповів , що о 9 вечора  . Аякже ми взнаєм, що  дев*ята, якщо у нас нема годинника.  Він сказав , що тоді автобус буде їхать, А якщо автобус поламається  -допитувався я.А дід каже бачиш ту вербу ,як сонце з нею порівняється ,той пора гнать .
  Колись люди з сонцем вставали і з сонцем лягали ,і час нікуди не переводили, працюючи цілий день, а зараз працюють  вісім годин ,і ще щось мутять, хочуть зекономити один на одному. Чи багато з вас  в завтра, коли переведуть годинник ляже спати  о дев *ятій  вечора ? Кого ми хочемо обмануть -природу, чи себе? 
       Микола Федорась            с. Кустин рррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррр

Творіть рейтинги самі

  • 24.03.19, 21:21
  Весна 2014- посадили ми в друга картоплю, сіли обідать. Зайшла мова про вибори.Друг сказав ,що є непогані на його думку кандидати, але свій голос він за них не віддасть ,бо вони не пройдуть. А проголосує  за того  в кого найбільший рейтинг . А  який у кого   рейтинг він по телевізорі почув.
   Весна 2019  - знову рейтинги , і в кожного кандидата  свої .   І багато хто їх слухає ,ті рейтинги, і хоче підлизаться  . Хочу нагадать , що  у нас  таємне голосування,  і той кого оберуть не знатиме що ти за нього проголосував ,   і медалі тобі не дасть.Тож обирайте  поки є з кого. А якщо і не пройде ваш кандидат у другий тур  , то хоч совість буде чиста ,що ти  був чесним сам із собою . Якщо ми брешемо самі собі , то в нас не має духу контролювати  тих кого обрали. А контролювати треба . Не будеш контролювати ти, контролюватимуть злочинці. Тому кого б не обрали ,його незаконні рішення не потрібно виконувать, а їх заперечувать і відмінять . Лише так .
        Микола Федорась        с. Кустин

Українська відповідь північному потоку 2

  • 19.03.19, 21:05
  За якійсь рік цілком може стати до роботи  північний потік 2 . І Москва  зможе  качати майже весь свій газ без нас. Що це дасть Москві ? Це дасть можливість продавать свій газ Європі , і одночасно воювати з нами. Європа без газу не пропаде  ,а війна хтозна як піде. І тому Росія зацікавлена  в північних потоках , як джерелах регулярних надходжень  грошей ,бо через війну газ через нашу територію може  і не пройти до Європи . 
  Щож робити нам простим українцям , які прагнуть миру ? Відповідь одна . хочеш миру- готуйся до війни. Причому Росія може і не чекати до завершення будівництва, враховуючи що опалювальний сезон закінчується . Тобто нам надіятися на те , що в нас  ще є рік часу я думаю не варто .Варто завжди бути готовим.
  Тепер щодо економіки . Ясно ,що збудувавши газогін , вклавши  туди гроші  Росія і її партнери  напевно схочуть  його використовувать , щоб відбить свої гроші ,і заробить . Тобто зменшення обсягів прокачки газу  через нашу газотранспортну систему ,мабуть. не уникнути . А це мільяди доларів  заробітку  , і їх потрібно чимось компенсувати.   Пропоную трубу заповнити українським газом, а самим перейти на щось альтернативне- вітер  , сонце ,дрова ,торф ,вугілля.  да будь -що.            звісно легко сказать ,а зробить це набагато важче . Та потрібно робить ,а не сидіть.
А чистий прибуток від продажу газу  потрібно віддавать напряму народу ,як власнику корисних копалин - тобто кожному громадянину .І віддавать тими грошима за які продали  тобто  євро ,доларами .  Тоді гривня буде стабільніша. 
           Микола Федорась    с. Кустин  шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш
 

Весна!

  • 18.03.19, 20:05
   Сьогодні  , понеділок  18  березня - день весняного рівнодення. З чим  усіх і вітаю !

Депутатам сільських рад

  • 26.02.19, 21:58
                                                                                                                                                              Наближається весна .Скоро  дружно ,масово почнуть телиться корови . Пройде місяць - другий і новонароджених телят так само дружно заріжуть. Звертаюсь до вас шановні ви наші обранці   знайти можливість викупить тих приречених теляток , і дать їм шанс вирости . Гроші пошукайте в бюджеті. З десятків мільйонів бюджету знайти мільйон - другий  на добру справу можна. Можете знять  з ремонту доріг в зимовий період, толі їх все одно ремонтувати не можна .  Можете попросить  керівництво громади перерахувать на це діло свої преміальні , а не перерахують - позбавте їх премії. Можете випускать акції  ітак далі. Голову , якщо буде говорить ,що то не його компетенція , і взагалі він  цим займатися не буде не слухайте  . Дайте доручення, і хай виконує .  Не виконає зніміть , бо якщо людина  не взмозі організувати життя кільком сотням телят , то наврядчи організує тисячам людей.  Тож дай нам Боже розуму.
             Микола Федорась                             с. Кустин

Чому коти лютневі, а не мартовські

  • 26.02.19, 20:34
   Звісно все можна сперти на гло бальне  потепління. Але ще до нього коти були лютневі, а не мартовські. Бо март   це десь  у Москві , а у нас лютий . хтось напевно скаже , що март це березень  ,і це так, але не в даному випадку . Бо Москва північніше, і  весна приходить туди на кілька  тижнів пізніше.  І тамтешні коти мартовські ,а наші лютневі ,Вони в лютому кричать , а в  березні  котенята вже мявчать.

Лютневі коти

  • 24.02.19, 21:20
  Кричать лютневії коти
  весна прийди ,весна прийди 
  і якжеж тут тай не прийти
  як так кричать оті коти