Профиль

mukola1976

mukola1976

Украина, Ровно

Рейтинг в разделе:

Надзвичайна подія

  • 22.07.21, 00:08
На Азоті рвануло. Кажуть нітро гази. Рівнечани невдоволені .Ні сирен  ,ні оповіщень. Кажуть безпечні. .Тим більше треба було попередить, що буде  на дурняк веселящий газ

Передайте Шевченку

  • 14.06.21, 22:53
 Передайте Шевченку, що потенціал в команди в принципі є . Але щоб його розкрить, то треба в атаці щей здалеку бить, а в обороні  щільно опікувать суперників , не давати їм грати в пас, і перемога буде в нас.

Не такий страшний ковід19

  • 24.10.20, 22:03
   Як показує Білоруський досвід ,що  не такий страшний ковід 19 , як вибори 2020. Киргизький теж показує,а Америка влітку показала , що  і вона нестабільна. До речі у нас теж  вибори взавтра ,і карантин .Хоча як роз* яснив Конституційний Суд України карантин вводять при надзвичайному чи військовому стані, а вибори  під час цих станів не проводяться, Тож вибори  і карантин одночасно буть не можуть. Укрупняти райони постановою згідно конституції  теж   не законно, тож і вибори до них  теж не законні. Голосування за партії в крупних отг, та в район  і в область людей заплутає, тай воно не конституційно,бо обирати ми маємо депутатів ,а не партії. А ковід ,як  і будь -яку болячку потрібно лікувати , а не тестувати чи асфальтувати. Витраченних на тести грошей вистачило б  не на одну тисячу апаратів  швл чи на інші потреби . Тож думайте люди.думайте.

Коли відмінять карантин?

  • 24.06.20, 13:33
Дехто каже , що його ще й не вводили з юридичної точки зору. Але керівництво держави вважає інакше. Тож поки судді розсудять хто прав  давайте проаналізуєм  це питання ,так би мовить, з технічного боку, з огляду на Європу.  Порівняєм стан справ  у Ломбардії (Італія), Білорусі ,і у нас .
  Населення Ломбардії приблизно рівне населенню Білорусі ,а кількість захворівших на 35000 більша. Враховуючи те , що  в Білорусі денний приріст хворих близько тисячі, то через 35 день в Білорусі можна буде скасовувати карантин ,якщо його звісно там спочатку  введуть. А у нас населення вчетверо більше ніж в Білорусі , а денний приріст хворих до пом* якшення був у два з половиною рази менший ,тобто 2,5 множимо на 4 та на 35 діб отримаємо 350 діб, коротше рік,щоб вийти на таке ж співвідношеня перехворівших   до всіх ,як зараз в Ломбардії.  Ви скажете,що зараз у нас приріст хворих зріс у двічі, тому буде  півроку, а я вам скажу що через пів року буде зима  з усякими зимніми карантинними  болячками тож  напевно все такі рік до імунітету. Чому так довго, та тому що Італія вводила карантин маючи вже 10 тисяч хворих ,а ми декількох  тож перехворіють вони швидше.

Шановні судді й прокурори

  • 21.04.20, 19:57
Не пускали діток у садочок,
бо ті прививок не мали,
а що як інших синів й дочок
прийшли б й позаражали
Звісно діти без прививки
можуть захворіти 
та чого боятись іншим 
чого так трепотіти
раз є у вас прививки , той  є й імунітет
ось так би мав сказати батьківський комітет

Зараз цеї в нас проблеми вже давно немає
всі сидять на карантині
всіх держава опікає
правда тануть грошенята, 
як той лід на сонці
скоро станемо багаті 
напевно ,як японці.
Знов суспільство розділилось
і не йдуть до згоди
деж цю Паску святкувати 
хотілося б  свободи
тож одні пішли до церкви,
інші зосталися вдома
урядовці вже планують
 продовження будь вдома
бо мовляв напевно стане
більше хворих після свят,
щож можливо так і буде
тож дальш глядітемо малят
І дивляться  вовками люди 
один на одного
посварило свято
із-за карантину цього
Та мабуть не в святі справа,
що продовжують його
чи така у нас держава, 
чи , ще не вкрали , що в кого
чи чекають на вакцину
щоб бюджет туди списать,
і брешуть , брешуть без упину,
 а люди хочуть вже гулять

А є у світі ще країни,
що йдуть шляхом природної вакцини-
голандці, шведи , білоруси
усе нас тягнуть до спокуси
порушить тую постанову
й не сидіти вдома знову й знову

Шановні судді й прокурори 
не ховайтеся у нори 
оцінку дайте постановам
оцим злочинним настановам
оцим злодюгам брехунам
і буде шана вам.


Микола Федорась           с Кустин

     

 

Карантин на коментарі

  • 07.04.20, 07:43
А, що ,якщо не тільки сиди вдома ,ай коментуй собі вдома? Бо тут зібралися і ті ,що не вірять на слово владі, а поділам хочуть пізнавати істину, бо як казав священник в церкві ,до карантину, що не надійтеся на князів в них немає спасіння. Тож надія тільки на власний здоровий глузд ,бо як кажуть "на Бога надійся, і сам не зівай".

Пане чи пані punk-Kuzya

  • 07.04.20, 01:01
Відповідь на " К знатокам, сука, Конституций. много матов" Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
Тож звертатися у суд на підставі конституції можна. А якщо якийсь закон суперечить конституції, наприклад приймуть закон що ви зобов'язані себе знищить,бо так комусь схотілось ,то ви керуючись ст 22, ст27, та ст60 конституції, а також здоровим глуздом можете той закон не виконувати.
А щодо карантину то влада могла б проводити його в конституційному полі ,але не хоче.Вводь надзвичайний стан,і працюй.Щоправда досвід тих країн ,що ввели показує, що толку ніякого- відрізняється навпаки в гіршу сторону навіть в порівнянні з тоюж самою Швецією де карантинні міри значно слабші. Тож не вводьте в оману людей вони й так і залякані , і обдурені.

Темні сили

  • 31.03.20, 22:41
То вони в Мінску щось підписують, коли місяць повний, то закони починають в понеділок приймати, причому поночі, коли вже темно. Щось тут не чисто. Хоча ,а чого дивуватися - була ж мова , що з лисим будуть домовлятися.
Задайте дітям задачу : п'ятдесят осіб мали безкоштовно отримати по два гектари землі, але хтось у когось сто гектарів купив, то скільки ці особи отримають безкоштовно землі? Зате кажуть у нас не буде дефолту,а яб не був такий впевнений з такими охочими до чужого добра .Міняти їх треба і чим швидше.

А жить то хочеться

  • 29.03.20, 19:35
На фоні прогресуючого короновірусу ,коли й так люди вже налякані, наша влада починає говорить , що не стане ризикувати життям людей ,і не допустить дефолту. Вона робила усе можливе ,щоб поправити справи в економіці, і піднімала тарифи ,і зарплати міністрам, і ціни на перевезення наших громадян із -за кордону ,і збільшила до неймовірних висот експорт захисних масок,та тягар минулих гріхів , тай просто боргів -тягне до дефолту.А дефолт це ризик для життя, бо буде невиплата пенсій та зарплат для малозабезпечених.Хоча ,як на мене можна менше виплатити забеспеченим,і стабілізувати ситуацію,навіть не доводячи до дефолту. Та в можновладців інша думка - їм би землю продать, бажано чужу,наприклад вашу.Скажіть, а ви вже отримали кожен по 2 гектари? Ось після продажу , то вже напевно отримаєте-гарантую, що щей з відсотками. Хоча є звісно ті, хто має у своєму розпорядженні якийсь там пай , і хотів би обміняти його за хорошою ціною на те, чого в нього не має ,але хочеться.Війна , світова економічна криза , та ще ця епідемія -це напевно ті чинники ,які посприяють хорошій ціні. Хорошій, але для кого?
Коли до батьків підійшли б діти ,і сказали, мамо й тату ,а давайте продамо хату, а за гроші будемо подорожувати та жити в готелях, то батьки напевно відповіли б , що от , як виростите збудуєте хату тоді й продавайте. То напевно так потрібно,і з нашими обранцями --не вони цю землю здобували ,не їм нею і розпоряджаться.

Нова-стара зараза

  • 29.03.20, 07:14
Сьогодні ,як і в минулі роки на додачу до короновірусу прокинуналась ще одна болячка - перехід на літній час .Хоча треба визнати , що якщо будете сидіти вдома ,і нічого не робити до переходу назад на зимовий, то вас ця проблема обійде стороною. Тож бережіть тих хто працює, помоліться за них, бо вони того варті.
Страницы:
1
2
3
4
5
7
предыдущая
следующая