Профіль

mandrian

mandrian

Україна, Київ

Рейтинг в розділі:

Mini Countryman – 2


Якщо ви любите не просто подорожувати автомобілем, а подорожувати так, аби за вами оглядалися та ловили силует машини в усіх дзеркалах – це ваше авто. Його дизайн з одного боку впізнаваний, але такий багатогранний та стильний, що водій та пасажири будуть гармонічно виглядати у цьому авто чи у смокінгу, чи у вишиванці.

Правила дорожнього руху Італії


Якщо ви запланували подорож по Італії на власному чи орендованому автомобілі, то знання правил дорожнього руху та правил користування дорогами Італії допоможе вам відвідати заплановані цікаві місця та пам’ятки Італії без зайвого спілкування з місцевими поліцаями. 

Mercedes-Benz X-Class


Невдовзі в лінійці Mercedes-Benz з’являться авто, на котрих можна здійснити будь-яку подорож, починаючи з неспішної трейлерної, та закінчуючи шаленою гонкою бездоріжжям. В модельній лінійці німецької компанії з'являється X-Class!

Mercedes-Benz E-Class All-Terrain 2017 року


Елітні мандрівники, нарешті, можуть обновити свій автопарк! На Паризькому автосалоні цієї осені шановному панству показали новий Mercedes-Benz E-Class All-Terrain — автомобіль, котрий дозволяє подорожувати легким бездоріжжям, не знижуючи статус мандрівника. А пневматична підвіска Air Body Control надасть подорожі відповідної плавності та комфорту, забезпечуючи, крім цього, зміну на 35 мм величини дорожнього просвіту, що вкупі з повним приводом 4-Matic дозволить періодично відвідувати пам’ятки на дуууже пересічній місцевості.

Правила дорожнього руху Франції


Якщо ви запланували подорож по Франції на власному чи орендованому автомобілі, то знання правил дорожнього руху та правил користування дорогами Франції допоможе вам відвідати заплановані цікаві місця та пам’ятки Франції без зайвого спілкування з місцевими поліцаями.

Печера Барадла в Аґґтелецькому національному парку


Якщо ви маєте ідеальний слух, а чистота звуків справляє на вас неабиякий вплив, вам конче потрібно відвідати цю печеру. Тут ваші вуха отримають таку насолоду, яку не забезпечить найкраща hi-end, та й навіть hi-hi-end техніка. До цього додається різноманіття прекрасних печерних утворень і умиротвореність підземного царства. Насолода спокоєм, видами та чудовим звучанням печери!

Ніцца


Кожен, хто хоч раз побував у цьому місті, розповідає про це з певною долею пафосу у словах. Воно останнім часом є символом не тільки багатства та достатку, але і символом певних досягнень, адже відвідувачі міста – люди однозначно непересічні. Тут шукають натхнення люди мистецтва, хизуються своїм багатством пани, закохані їдуть сюди, аби просити руки коханої, а потім повертаються під час шлюбної подорожі…… Місто поезії, грошей та кохання.

Прованс. Ботанічний сад в Езі


Краєвиди, що відкриваються з околиць цього провансальського села, мають великий філософський ефект. Недарма тут 18 років жив та працював Фрідріх Ніцше, тут він написав один зі своїх найзначніших творів – «Так говорив Заратустра». Стежка, якою Ніцше бродив у своїх роздумах нині називається на його честь. Напевно, на тій стежці фокусується якась тонка енергія, що людина 18 років тиняючись туди-сюди кількасотметровою стежиною, старалася пізнати частину Буття…….

Volvo V90 Cross Country 2017 року


З часу свого дебюту два десятиліття тому модифікація автомобілів Volvo Cross Country стала зразком справжнього всюдихода, який гарантовано доставить вас в потрібний пункт, незважаючи на погоду та стан дороги. Для тих мандрівників, хто не любить великі джипи, але любить подорожувати бездоріжжям, цей автомобіль є справжньою знахідкою! Якщо маєте гроші на його купівлю, звичайно.

Прованс. Містечко Сен-Поль-де-Ванс


Це містечко зажило своєї слави завдяки людям мистецтва, котрі у 20 роках ХХ століття шукали у цій місцині натхнення. І знаходили. Нині Сен-Поль-де-Ванс є живою галереєю сучасного мистецтва та центром арт-торгівлі Лазурового узбережжя. А все через те, що бідній богемі початку ХХ століття не було чим платити за проживання та харчі, окрім своїх робіт. А готельєри вправно опанували мистецтво торгівлі мистецтвом…

Сторінки:
1
2
3
попередня
наступна