Ветерани УПА - так. Дискусія відкрита

  • 08.05.10, 20:32

початок тут  

галициянский нацизм - это именно нацизм.

лунають вкотре звинувачення в нацизмі галичан. Брехня це. І докази цьому елементарні. Поясність мені, заклик "Бей немцев" не є нацистським по суті? може хтось мені докаже, чим він кращий від заклику "Бий поляків, жидів, москалів?" 

агрумент контра-сторони "Бей немцев" было актуально во время Великой Отечественной, как когда-то "Бей французов". Но Красная Армия не превратила пребывание в Германии в вендетту. 

наскільки мені відомо, нацисти прийшли до влади цілком законним шляхом, і цікаво мені, чому чоботи Червоної армії топтали німецьку землю там, визволяли кого?? німців від німців?? 

вернемося до галичан і УПА. Заклик "Бий поляків, жидів, москалів?" своїм наслідком не мав і зараз не викликає бажання їхати в Варшаву, Тель-Авів чи Москву і там їх мочити. Бажання було просте - звільнити свою землю від зайд. Чого не скажеш про заклик "Бей немцев."

Детки-конфетки. Геві, Хозі, Koss79, Каетанці

  • 08.05.10, 16:15

да, да, мене надихнули кнопки Геварича. Не можу залишатися в боргу, і не подякувати в такий спосіб.

  

Мир.. праця.. травень..картопля..конопля..

  • 01.05.10, 22:45

Бабці треба помогти.. Тим паче вже три чверті століття за плечима. Кладень життєвої мудрості і невичерпне джерело цікавих історій. Не згадаю вже як, але мова пішла про "завиток" (так під Львовом називають кобіт, що народжують дитину без шлюбу/батька, до речі, а у вас як?). А було це в дні бабциного дитинства, коли ще священники давала імена при хрещенні самі. Так от, щоб іншим не повадно було розпустою займатися, то назвав ксьонз дитину завитки Как. Та Как, той Как, поки не прийшов на нашу землю москальський чобіток. 

Москаль спрашиваєт:

-- Как тєбя зовут?    -- Как.     --Ти тупой, как тєбя зовут??  -- Как.   --Ти іздєваєшся ??? )) От після того він ім'я і змінив. 

А ще дізнався, яка смакота смажене конопляне насіння, як за травкою доглядати. І як її збирати, чесати, нести на болото і там закопувати, як сушити і мочити, сушити і мочити, відбілювати і фарбувати полотно. Цікаве життя було, веселе, не те, що тепер ))

Простий спосіб перевірки наявності енергозберігаючих склопакетів

  • 01.05.10, 10:02

В основі енегрозберігаючого склопакету, окрім всього іншого, лежить скло з кристалічним напиленням термофлоат. Але мало-хто знає, як перевірити, чи воно справді є. 

Для цього в домашніх умовах береться сірник/спалахуйку, і запаленими приставлють за см від скла зсередини. З певного кута зору можна побачити відобрашення чотирьох чи шести вогників. Якщо одне з них відрізняється кольором (рожеве) - це відбито від шару з металевим покриттям. Якщо всі відбиття однакові - ви лоханулись. 

Наша міліція ...

  • 23.04.10, 13:09

не те щоб жжот... нагліє на очах. На днях, вірніше пізно вночі, по годині другій зупиняє родича і розпочинає цирк. Два міліціонера і два в червоних беретах після короткої прелюдії питають: "Ти щось курив?" Відповідь "Ні." не зупиняє їх від бажання обшукати водія, двох пасажирів і всієї машини. "Протокол обшуку будемо складати?" "Ні, він у нас один на відділення." "Що то за золотко в попільничці? то з-під наркотиків?"  "То з цукорка".  "Ану дихни? Ти щось пив" "Давайте трубку." "Не будемо портити, вона теж одна. Ти точно пив. Говориш в'яло."  "Цілий день збирали меблі на кухні. Інструменти в багажнику. Фотографії монтажу на телефоні."  Поїхали, здаш аналізи сечі." Коротше, висадили пасажирів, водія на заднє сидіння і самі за кермо. 

Подяка мобільному зв'язку, що його таки на аналізи не довезли. А то розкриваність злочинів низька, мало там що.

Порада: не їжджайте, діти, по ночах гулять. 

Репліка знайомого в міліції: "Планка здачі наверх хабарів настільки зросла, що треба йти або на лікарняне, або з кишені своєї витягувати"

Shortline - гра дитинства. Перезавантаження

  • 19.04.10, 22:30

 

Пазл від Доки. Вона вбивала години мого часу років 13 тому назад. На сьогодні їй бракує динаміки, звуковий супровід не на висоті, але я очам не повірив, що вся гра займає 150 кБ )). 

На форумах вдалося знайти спосіб запустити її під Вісту  на сучасному компі. Треба скористатися віртуальним ДОСом. 

Посилання: гра, емулятор ДОС.   Для запуску гри найлегше в командній стрічці запустити встановлений емулятор командою: 

С:\Progra~1\DosBox-0.65\dosbox.exe [тут адресу де розархівована гра] [ім'я нового гравця, якщо хочете почати не з 16 рівня]

Перед грою бажано прочитати файл RULES.TXT.  УСПІХІВ !!!

Ковтаємо мовчки ? ((

цитата 

"... Первый национальный телеканал Украины со вторника, 6 апреля, перестал делать перевод русскоязычных синхронов на украинский язык в своих новостях. Нововведение представители телеканала пока не комментировали, передает корреспондент ИА REGNUM Новости в Киеве...

Кажется, это как раз тот случай, когда руководители Первого национального канала спутали государственное с частным. "

А тепер про приємне і про Оперу 10.51

  • 26.03.10, 19:50

Сьогодні успішний день на здобутки -- нарешті отримав важливий кольоровий папірець.

  

Принагідно дізнався про смішнюче словечко "люверси" - ніколи до того з ними не стикався.

Якщо цікавить тема патенту - згідний посприяти в підписанні ліцензійної угоди. 


Пізніше отримав першу партію матеріалів для свого хобі. Переходжу на золото 960 проби. 

 

Міток до замітки не можу поставити, бо глюк у Опері 10.51. Відгукніться, до речі, ті, в кого поле "Мітки" теж ложить кнопки браузера на віки вічні.

Я проти..

  • 26.03.10, 11:44

Мало того, що адмін чітко висловився, що два голоси підозрілі погоди не роблять, мало того, що я в нього в ігнорі, так мені ще й пропонують зробити можливим травлю моїх читачів ah1n1.

Я проти.