Свіжий мікс аж з 18ти треків. Цього разу багато новинок і треків, яких не було на попередніх міксах. Особливо цікаві передостанній і останній треки. Слухати
Цього року на двох друзів стало менше. Ну як, просто перестав дружити.
Перший сам ніколи не подзвонить. А як подзвониш до нього — на телефоні провисить стільки, що розоришся на зв'язку. Бачились рідко. Почав капостити. І не відповідає, гад.
Другий — взагалі дивний тип. Брать від нього здихався, так він почав зі мною дружити. Такий же бідолага, як і я. Тільки неадекватний. Завжди приходить невчасно, коли мені влом виходити прогулятись. Коли домовишься десь полазит — хрін прийде. Ще й не попередить, що не зможе прийти.
Та нічого. Я вважаю, що час від часу треба змінювати оточення.
Аж не віриться — сьогодні батькові виповнюється 76 років! Не впевнений, що я доживу до такого віку. А він ще тримається. Хоча болячки потроху дістають. Що ж, здоров'я йому!
Така лінь публікувати фоторепортажі. До того ж фоток мало. Брат обіцяв підігнати. Але не став чекати — завантажив, що було. Тож дивіться, що вийшло. Правда, прикол в тому, що багато пам'ятників не ідентифіковано. Де яка церква незрозуміло. Навіть самі назви і перелік місцевих храмів мало де зазначені.
І традиційно, фоточка для привертання уваги. Пішохідна кладка через річку Рось.
Свіжа пісня і свіжий відеокліп від Івана Navi. Якраз вчасно, бо літо пройшло і «Тимчасовий релакс» про літо. А ось і новий сингл. Вважаю, що цілком може стати хітом. Хоч спочатку пісня «Хімія» здалася слабенькою. Та з другого-третього разу — досить непогано. Ще й танцювально. Ну і трохи здивував дует. Хоча це не зовсім дует. Скоріше, підспівування Яремчук.
Відеокліп простий, але з креативом. Прикольна задумка з перевернутими площинами.
P.S.: В програмі «Країна мрій» з Олегом Скрипкою на «Країна ФІМ» співак розповідав, чому вибрав псевнодім «Navi»: «Navi» — це «Ivan» (ім'я співака), тільки навпаки. А ще розповідав, що сам не пише пісень — виконує твори інших авторів.
Коротше, слухати може й не дуже. Але щоб потанцювати — саме те. А вам як нова пісня і відеокліп?
На початку року по радіо крутили гарну пісню "Свята" від проекту KAZKA. І от, на днях, вийшов довгоочікуваний відеокліп. І нехай кліп вийшов із запізненням. Зате тепер хоч побачили, як виглядає група.
От чесно, я їх уявляв ікнаше. Думав, що співачка стрункіше. А бородатий чоловік взагалі здивував. Де там в пісні електрогітара звучить? Та й взагалі, думав, що це сольна виконавиця, а не дует.
Кліп простенький. Але таємничий. Вважаю, що підходить до пісні.
Вчора на «плюсах» був новий випуск «Вечірнього кварталу». Не гірший, ніж попередня програма. Знаєте, майже все було смішно. А таке буває рідко.
«За бабло вести готов Что угодно... Горбунов.»
Або такий прикол: «Член "Союза 18" и других сборников.»
Чи про Савченко: «Солдат ребёнка не обидит.»
«— А может быть попробуем секс втроём? — Скажи в трубку громко: "президент, терроризм, бомба". — Презилент. Терроризм. Бомба. — Ну, шо, я поздравляю тебя, касатик, до нас тільки шо приєдналось СБУ.» :)))
А які музиканти! ТНМК і Професор Лебединський!
Думаю, якщо таки одружусь, то перша шлюбна ніч десь така і буде.