Столиця європейської держави. Вокзал.

  • 27.01.19, 09:23
Знов приїхав мандрувати. Захотів попити отого, що називають "еКспресо". Ну, принаймні якось тонус підняти.
Підійшов до торгової точки, неподалік залу очікування "бориспільського експресу". Запитав - кажуть 20 гривень. Ну вони там бовтають бурду, я шукаю гроші. Тільки 500 ка. Тичу їх. І тут чую таким огидним голосом: "Мужчіна, ви шо, смєйотєсь, ми же только началі тарговлю, вот всє такіє, суют 500 ваабще ни стида ни совисци"
Де таких беруть??? Ладно б у якийсь сільмаг обіс..ний, то таке. І взагалі - не маєш здачі, не торгуй. Зранку настрій підгаджений. Але я впораюсь :)

Мандри. Романтика -

з настанням ночі романтика мандрів дещо поступається вульгарному "а ну його в с...ку". Організм така штука, що хоче спати. І спати достойно.

Київські хостели у масі своїй - жах жахний. Краще вже приїхати рано вранці. роботу нормальну зробити, і гайда до люльки.

Хоч і 6 годин їхати в один бік.

Але все одно в мене цікаве і насичене життя :)

Записав заявку на Раковку

  • 22.01.19, 10:30

Ви десь неподалік вагонного заводу?
Ні... Який вагонний завод, у нас негодалік хіба що "Гаврилівські Курчата"...
Тоді буду завтра.

(різниця в 350 кілометрів)



Знову покращення?!

  • 21.01.19, 23:27

З метою покращення читання лежачи, фото - боком!

Експеримент із сайтом

Вивантажив все із основного домена на новостворений субдомен. Безумовний редирект 301 на все (відповідно, повне співпадіння) Які будуть наслідки - невідомо. Або знову все грохне, або нічого не станеться, або щось... Час тільки покаже. Але як все станеться, все одно повертати назад не буде сенсу. Мова про цей сайт.




Ану розкажіть...

  • 19.01.19, 10:53
Кожен з нас виконує якусь свою роботу, чи службу, чи місію. Не важливо яку. Питання полягає у тому, як ви себе бачите, стосовно самооцінки виконання своєї праці /служіння / місії.



18%, 2 голоси

27%, 3 голоси

55%, 6 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Мої зароблені перші гроші.

У ті часи сивої давнини, коли я вчився у школі, час від часу і школярі, і вчителі, їздили працювати "у колгосп". Іноді щось пололи сапками, виривали довгі цупкі стебла небажаних рослин, збирали помідори чи щось тому подібне (вже не пам"ятаю). Як правило, я ігнорив ті поїздки, хоча зрідка їздив із усіма.

Як не дивно, за ту роботу нараховували гроші. Невеликі, але все ж таки, сам такий факт мав місце. Я заробив 1 руб 17 копійок, це було набагато менше у порівнянні з іншими школярами. Але  то байдуже, бо сила грошей мені тоді була ще невідома...

Вчора відвідав художній музей у Харкові

Вчора вирішував деякі питання у Харкові, і виявилось, що треба чекати майже п'ять годин. Куди подіти себе на цей час у Харкові? Погода не сприяє прогулянкам містом, слизько, вузькі тротуари, а з дахів будинків нависають гігантські бурульки. 

Вивчення мого місцезнаходження за допомогою Гугла вказало на наявність неподалік художнього музею. Не сподіваючись щось таке цікаве там побачити (а що взагалі цікавого може бути у Харкові?), а просто згаяти час, без поспіху вирушив до музею.

Ціни на квитки дуже символічні. А я повний нуль у образотворчому мистецтві, хоча багато хто в роду дость добре малював, і деякі мої діти теж мають такий талан. Можу тільки критикувати твори інших. А ще мене дратує, коли картина висить кривувато. До речі, у музею Харкова картини висять рівно. 

Фотографій не робив, бо не купив квиток для фотографування. Але зразу ж пошкодував, бо на початку огляду мене вразили малюнки, виконані якимось художником, життя і творчість якого пов'язані з м.Харковом. Здавалося б - нічого особливого, папір і вуглина. Але художнику вдалося так уміло відтворити портрет, передати риси, гру світла і тіні, що хочеться запитати, як взагалі це можливо?

У наступному невеликому залі картини художника, який малював своє обличчя. Більше нічого іншого. Обличчя нетипове, неголене, ось воно олівцем, а тут - акварель, далі акварель + туш, тут вуглиною, а отам якимись блакитними плямами. Хоч кумедно, але я так не зможу. 

Картин досить багато, подивитися є на що. І тепло :) Так що навіть такій далекій від творчих талантів людині як я, було цікаво. 

Вразили своєю витонченістю гіпсові мініатюри (щось на кшталт рельєфного зображення вояк із списами і щитами, в обладунках). 

Картина 1800 якогось року - літо, старий напівзруйнований хлів, пейзаж, перспектива і яскравість фарб. Наче фотографія, але ж ні - картина досить велика і їй років 150 чи навіть більше. Як це можливо?

Із широковідомих епічних творів, про які чули і знають всі - "козаки пишуть листа турецькому султану" у виконанні Рєпіна. Оригінал, друга незавершена. На мій погляд - не досить вже таке суперове її виконання, але враховуючи розміри, і якщо дивитися здалеку, то таки нівроку!

Мені не подобаються картини, які створені технікою рельєфного накладання товстого шару фарби (чи то тиньк якийсь разом з фарбою) не знаю. Бачив там кілька таких, ні... Не мій смак.

Скульптури. Їх зовсім небагато. Але ретельно виконаних. Мармур, бронза...

Наостанок - експозиція "хвархвору", чи як то правильно називається. Розмальовані тарілки, дуже багато фігурок різних - діти, ангелки, тварини, якісь ескімоси чи чукчі, олені, кацапи п'яні з гармошкою, робочі, солдат, гола дівка, ще одна, яйця з автографами золотом, і ще багато всього, про що я не здатен розказати тут, це все неймовірно гарне. Люди вклали час і терпіння, щоб оте все зробити. Практичної користі в тому, на мій погляд, особливої немає, але оте все вищеописане має силу надихати навіть деяких простих людей до краси.

Не працює завантаження фото з мобільного

  • 16.01.19, 23:54
телефона Samsung Galaxy j7.
Це у всіх так, чи в мене тільки?
Буває, хочеться якесь фото вткнути, а як компа нема під рукою, лише комурка, то не вдається з неї чомусь...

Як стати розумним? (С)

  • 16.01.19, 01:45
Як стати розумним? 10 порад для щоденних вправ
Якщо ви думаєте, що інтелект є фіксованою величиною, яка встановлюється змолоду та є незмінною величиною в наступний період, то ви помиляєтеся.
Дослідження показують, що вчитися ніколи не пізно і мізки можна “нагодувати”, пише The Time.
Щоб порозумнішати не обов’язково сідати знову за парту, можна просто дещо змінити у своєму повсякденному житті.


1. Проводьте час в інтернеті з користю.

Не витрачайте надто багато часу на перевірку соціальних мереж та перегляд милих фотографій тварин. Веб переповнений великою кількістю освітніх ресурсів, таких як онлайн-курси, виступи TED та інших будівельних інструментів для словникового запасу.

2. Запишіть, що ви дізналися.

Якщо ви приділятимете кілька хвилин щодня на те, щоб записати нові знання, то вони краще закріпляться. “Всього 400 слів на день“, – пропонує вчитель йоги Клаудіа Азула Алтчер.

3. Складіть список “Я зробив”.

Щоб налаштуватися на нові висоти, потрібно написати список. Ні, не план на майбутнє! Навпаки, перестаньте перераховувати речі, які вам ще належить зробити. Напишіть список того, що ви вже зробили.

4. Грайтеся з вашим мозком.

Настільні ігри та головоломки – це не тільки задоволення, але і відмінний спосіб змусити ваш мозок працювати.

5. Оточіть себе розумними людьми.

“Пам’ятайте, ваш IQ є середнім з п’яти найближчих людей з якими ви спілкуєтеся”, – пише менеджер рахунків у Symphony Teleca Саурабх Шах.

6. Багато читайте.

Існують різні думки про те, яке чтиво потрібне для мозку: від щоденної газети, як звички, до найрізноманітнішої художньої та наукової літератури. Але всі, здається, погоджуються, що кількість має важливе значення.

7. Поясніть вивчене іншим.

“Якщо ви не можете пояснити це просто, то ви не розумієте це досить добре“, – сказав колись Альберт Ейнштейн.

Досить легко дізнатися нову інформацію, але зберегти її у памяті та передати її комусь – набагато цінніше.

8. Чи є випадкові нові речі.

Ніколи не ясно, що буде корисним для вас завтра. Спробуйте нові речі, навіть якщо вони не здаються нам сьогодні безпосередньо корисними або продуктивними, однак слідкуйте за тим, як вони поєднаються з іншою частиною вашого досвіду в подальшому.

9. Вивчайте нову мову.

Ні, вам не потрібно одразу звільнятися із роботи та їхати до чужої країни, щоб освоїти мову за вашим вибором. Зараз існує багато цікавих застосунків для цього. Наприклад, використовуйте Livemocha, Busuu чи Memrise.

10. Давайте мозку час на відпочинок.

Подаруйте собі можливість “посидіти в тиші щодня”. Мозку потрібно іноді простоювати, для того щоб обробити і засвоїти вивчене.

Джерело: life.pravda.com.ua
Хочеш розвиватися та вдосконалюватися? Сприймай інформацію навіть із телевізора, але виважено. Serwis RTV Wroclaw: Naprawa telewizorow, monitorow...