Профіль

Мольфар

Мольфар

Ангуїлья, Сомбреро

Рейтинг в розділі:

Нецензурна лексика дозволена, патріотизм заборонено

Уведомление об удалении материала
Від кого:
i.ua <[email protected]> зберегти адресу, додатково
Кому:
[email protected]
Дата:
14:21 додати мітку

Добрый день,

Ваша заметка в дневнике "Ще раз про розвінчання москальського міфу щодо східних слов"ян" была удалена за нарушение пользовательского соглашения http://help.i.ua/agreement/ п.3.7 Ваш рейтинг на портале также был уменьшен.

Спасибо за понимание.

--
С уважением,
служба поддержки I.UA

Знову про мови

Олена Захарченко
Письменниця
Гарабцы на гьолке
10 червня 2013, 

Минулого літа мене дивувало – чому мовний закон приймають саме літом? Може вони хочуть встигнути до першого вересня? А вони й хотіли. Цього літа – друга серія. Тобто "друга іноземна мова", яку хочуть запровадити в школах. Ну і хай дітки вчать російську.

Більшість мені заперечить – хай вчать, хай знають, хай пишуть грамотно, хай говорять грамотно. Та будь ласка! Тільки не в п'ятому класі і не як другу іноземну.

Чому? Знаєте, я б, може, пару років тому і сама сказала – хай вчать. Бо пам'ятаю, як мої студенти, які в школі російської не вчили, всією групою допомагали одній дівчині написати листа тою мовою, перевіряли в Інтернеті, як пишеться майже кожне слово. Але тепер у мене є власні діти, і хоч вони ще не п'ятий клас, але я бачу, як сильно на них впливає те, що вчать у школі.

Мені щиро шкода ту зайву годину, яку вони щодня витрачатимуть на домашні завдання з російської. Нащо мову, схожу на твою, вчити щодня сім років? Її й одної години на тиждень вистачить.

Та і, з другого боку, сам аргумент "хай навчаться правильно писати і прочитають класику" дуже хисткий.

Я сама декілька років вчила російську мову і літературу в школі. Як і всі радянські діти – з першого класу, і аж доти, доку її не перейменували в "світову літературу", лишивши ту саму вчительку. І з першого класу ми писали диктанти, вчили Пушкіна і Чехова... Тільки чогось жоден з моїх однокласників, крім хрестоматії, нічого з російської літератури так і не прочитав, та й хрестоматію не всі. Мову вони вивчили з телевізора, а не з уроків, писати грамотно так і не навчились. Я, чесне слово, не знаю, чому наша Алла Мстіславовна стільки собі нервів зіпсувала з "хлопцями-тупаками" і "дівчатами-коровами", чого вона так на нас кричала і била по голові класним журналом. Нащо стільки зусиль, якщо толку все одно нема? Якщо в шостому класі в творі про бібліотеку написала діти писали: "... и сквозь шибки виден орех по гьолкам которого прыгаю гарабцы"?

Хто добре знає українську – той зможе і російську вивчити за два місяці, якщо вона йому потрібна. Кому цікава російська класика – прочитає. Я почитала. Але мало знаю людей, які б зараз без підглядання в Google сказали б мені, що саме бачила у снах Вєра Павловна. Бо більшості ні класика, ні грамотне письмо не потрібні.

І зараз знов тягнути в школу ці нудні диктанти, ці домашні завдання – тільки підтримувати і плекати ілюзію неправильного сприйняття світу. Ілюзію того, що всі ми живемо в "русском мире".

В.Карасьов - тушкування буде продовжуватися

Процесс "тушкования" в оппозиции будет продолжаться. Такое мнение в комментарии Тиждень.ua высказал политолог Вадим Карасев.

"Потенциальные "тушки" как мины замедленного действия есть и в "УДАРе", и в "Батькивщине" в силу закрытости партийных списков, в отличие от "Свободы", где меньше бизнесменов и существует "сектантская" партийная дисциплина и идеологическая индоктринация, что исключает появление "тушек", — заявил Карасев.

По мнению политолога, появление новых "тушек" власть будет использовать уже не как сенсацию, а как определенный политический фон.

"Это длительный сериал по всем жанрам телевизионной поп-культуры. Show must go on! Шоу должно продолжаться. Тушки-1, Тушки-2, такая "тушкоидная" "Санта-Барбара". Это уже не должно быть сенсацией, но фоном, который влияет на подсознание больше, чем определенные флешевые сенсации", — отметил он, добавив, что оппозиция сегодня не имеет ответа, как этому противостоять. Под угрозой стать "тушкой" является каждый бизнесмен из "Батькивщины" и "УДАРа", считает Карасев.

"Любой бизнесмен — потенциальная "тушка", потому что для него не важна политическая репутация, а важно сохранение бизнеса. Вряд ли он будет рисковать идти на геройство. Потому что в стране уничтожен такой политический институт как политическая репутация и публичная репутация вообще. К этому привыкли ... С другой стороны, почему "тушками" не становятся политики с публичной репутацией, потому что для них это дороже, чем "лимон" или бизнес. Ее не купишь. Она зарабатывалась на протяжении 20 лет. А для бизнесмена — это не важно. Он не политик", — отмечает эксперт.

В свою очередь, политолог Владимир Фесенко прогнозирует, что "тушками" может стать еще около десяти оппозиционеров. "Процесс будет продолжаться ... Думаю, что есть еще несколько потенциальных "тушек". Не думаю, что больше десятка. Основная масса — из "Батькивщины". Несколько человек в зоне риска в УДАРе", — отметил он.

Напомним, 6 июня народные депутаты фракции "Батькивщина" Вячеслав Угловой и Владимир Купчак вышли из фракции "Батькивщина". Впоследствии отдельные оппозиционеры заявили, что им предлагали от 3 до 5 миллионов долларов за выход из фракции.

На следующий день экс-спикер парламента Владимир Литвин заявил, что существует еще четыре необъявленных заявления о выходе депутатов из фракции "Батькивщина".

Щиро дякую усім за допомогу

Українці як легендарний Антей отримують допомогу від рідної землі тому ми тут непереможні!


   СЛАВА УКРАЇНІ!

   ГЕРОЯМ СЛАВА!

Друзі, допоможіть

Добрый день, Аргамак.

На Ваш комментарий:

-------------------------------------
Козляра, вивчи мову титульного етносу. А тоді проси слова у товаристві порядних людей!
-------------------------------------

поступила жалоба. Мы рассмотрели ее и приняли решение уменьшить Ваш личный рейтинг на 100 баллов.

Подобные меры применяются нами к тем комментариям, в которых пользователи спамят или оскорбляют других пользователей.

Читать этот комментарий на blog.i.ua:
http://blog.i.ua/community/3062/1232432/#advA_advC_1232432_18922000

--
С уважением, команда I.UA
www.i.ua

Когда в товарищах согласья нету

  • 06.06.13, 21:44
Ответственность за появление депутатов-перебежчиков должны нести все — и сами «тушки», и те, кто их перекупил, и те, кто рекомендовал их для выдвижения в депутаты.

В то же время сейчас выход депутатов из оппозиционных фракций используется самими оппозиционными функционерами как повод для взаимной критики. Но для работы в команде приемы взаимного очернения неприемлемы. Такое мнение высказал советник Юлии Тимошенко, политтехнолог Олег Медведев, комментируя заявление депутата от «Батькивщины» Юрия Одарченко.

Одарченко обвинил Арсения Яценюка, что именно из его политической силы — «Фронт змин» — и по его личному настоянию в парламент пришли «тушки» Вячеслав Кутовой и Владимир Купчак, которые в четверг, 6 июня, официально покинули фракцию «Батькивщина».

«Ответственность за «тушек» несут, безусловно, и те кто их перекупил, и сами «тушки», и те, кто рекомендовал их выдвижение в депутаты. Пресса, общество и избиратели имеют право выдвигать претензии к «Батькивщине», — сказал советник Юлии Тимошенко.

В то же время политтехнолог отметил, что Одарченко поступил подло, заявив публично, что Кутового и Купчака привел в Раду Арсений Яценюк. «Одарченко не имел права пихаться в телекамеры, чтобы акцентировать внимание на проблемах собственной команды. Потому что в команде так не играют. Юрий Витальевич (Одарченко) забыл съесть лимон перед тем как выбежать на публику и порадоваться тому, что Кутового и Купчака в Раду привел Яценюк. Это просто подлость. Одарченко в последнее время вообще уделяет слишком много внимания процессам, происходящим в партийных верхах», — сказал советник Юлии Тимошенко.

Внутренние конфликты в «Батькивщине», по мнению политтехнолога, уже сейчас приводят к тому, что партия теряет рейтинги, а в Киеве она скатилась на третье место. Ее уверенно обходят УДАР Виталия Кличко и ВО «Свобода».

Напомним, депутат от фракции «Батькивщина» Юрий Одарченко заявил, что перебежчиков Вячеслава Кутового и Владимира Купчака привел из «Фронта змин» Александр Мартыненко, близкий соратник Арсения Яценюка. Фактически, Одарченко возложил политическую ответственность на Яценюка за «тушек».

Сам Купчак объяснил свой уход из фракции тем, что она предала Юлию Тимошенко, которая просила прекратить акцию «Вставай, Украина!». А после того, как депутат поддержал законопроект о создании санационного банка, против которого голосовала фракция «Батькивщина», он получил угрозы в свой адрес со стороны лидера фракции Арсения Яценюка, в том числе угрозы физической расправы.

Источник: «РБК-Украина»

Єврейський фронт дійсно плодить тушок мов кролів

  • 06.06.13, 21:24

Сьогодні з"явилося повідомлення про вихід нових "тушок" із Фронту змін

А.Я.

У зв"язку із цим у мене з"явилося запитання до вас, мої однодумці:


23%, 3 голоси

8%, 1 голос

69%, 9 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Єгор Соболєв: Немає ніякого Конституційного суду

  • 05.06.13, 21:52
Немає ніякого Конституційного суду (плюс що робимо завтра)

Що можна сказати про рішення Конституційного суду, що Київрада, яку ми обрали на чотири роки, може працювати сім?

1. Очевидно, що вже давно немає ніякого Конституційного суду. (Як і більшості інших органів влади). Є група чоловіків в мантіях, які називають себе КС, але діють за принципом "Как скажєтє". Якщо завтра вони оголосять Віктора Януковича фараоном села Горбовичи Києво-Святошинського району, ніхто з правників не здивується.

2. Визнати рішення цих людей в мантіях – означає погодитися з тим, що в нас забрали право вибирати владу. Це згода на дорогу до фараона. Не кажучи вже про остаточний пограбунок Києва.

3. Ніхто за нас це право не поверне. Поки нас не збереться десятки тисяч і ми не виведемо усіх цих людей з кабінетів, НІХТО нас не врятує. Для цього треба займатися організацією людей. Саме цьому ми присвятимо збори у Київради у неділю, 16:00. Будуть столи з назвами районів. Кожен, хто готовий діяти, зможе залишити свої контакти, і отримати контакти своїх сусідів по району. І діяти далі вже спільно.

А депутатам Київради ми вже завтра відсилаємо чорні мітки. Журналісти, будемо раді побачитися об 11:00 на Хрещатику, 36:

Громадські активісти принесуть до Київради листи кожному зі 120 депутатів Київради з вимогою здати мандат.

"2 червня повноваження цієї Київради закінчуються. Лише люди можуть наділяти їх правом їх представляти. Люди такого права не давали, тому депутати мають йти", – каже активіст Ігор Луценко.

Більше двох тисяч киян вже письмово заборонили Київраді надалі ділити землю та майно Києва від їхнього імені. Інформація про цю заборону буде в листі кожному депутату. В кожен лист вкладуть чорну мітку з написом "Поверни мандат. Кияни". Листи будуть відправлені через поштову скриньку Київради.

Адреса: Київрада, вул. Хрещатик, 36.

Контакти: [email protected], 0977910752

Партія рецидивістів скупляє тушки

А чом би й ні? В парламенті минулого скликання вже була подібна ситуація. Регіони не мали стійкої більшості, а полюбовні стосунки з комуністами були небезхмарними. Проте робота з перебіжчиками дала результат, і у вересні 2010 року позафракційний Ігор Рибаков створив групу тушкованих нардепів. Фракція «Реформи заради майбутнього» налічувала 20 консервних бляшанок. Вона стала вірною прислужницею Банкової, голосуючи в унісон з поважними колегами.
Цілком ймовірно, що майже три роки потому влада намагається провернути старий трюк. Певні симптоми творчості вже прозирають, тож ПіК вирішив дослідитти групи позафракційних депутатів поіменно.


КОНФОРМІСТИ, НОНКОНФОРМІСТИ І БОЛОТО

Сьогодні група позафракційних налічує 32 особи, з яких нам цікаві 29 – спікер та його два заступники за регламентом до фракцій чи груп не входять. Спираючись на дані сайту «Хто є хто в Україні» (ПіК щиро дякує колегам), ми провели перший етап дослідження – визначили конформістів та опозиціонерів групи. За критерій слугували голосування депутатів стосовно знакових законопроектів, наприклад про недовіру Кабміну чи Національне антикорупційне бюро.В результаті серед позафракційних виявлено три групи депутатів. Перша, нонконформісти, голосує врозріз позиції провладної фракції Регіонів. Таких депутатів усього шестеро. Друга, конформісти, налічує 18 нардепів; їхнє кнопконатискання не було творчим. Третя, позафракційне болото, складається з п’ятьох законотворців; їхні голосування були довільними. 

Окрім цього, виявлено кілька груп, які мають регіональні та інші ознаки. Волинська група – найзгуртованіша і найчисельніша. Вона складається з депутатів Ігора Єремєєва, Степан Івахіва та Сергія Мартиняка, яких об’єднує ще й спільний бізнес (група Континуум). До них регіонально дотичний Ігор Палиця – людина Коломойського, яка має бізнес-інтереси в Луцьку. Сюди ж за певних обставин може приєднатися екс-спікер Володимир Литвин, якого з Єремєєвим поєднує партійно-спонсорське минуле.

Вінницька група складається з Петра Порошенка, Олександра Домбровського і Григорія Заболотного. Їх об’єднує мала батьківщина, лобістські зв’язки та гроші шоколадного бичка.
Ще одна регіональна група – суворий і дуже ображений на владу Закарпатський клан. Тут присутні брати Віктор та Павло Балоги, а також їхній двоюрідний брат Василь Петьовка.
Компактна Кіровоградська група представлена батьком та сином Табаловими, вони ж тушки з «Батьківщини».
Також серед позафракційних є люди з бізнес-групи «Фінанси і Кредит». Це мільярдер Костянтин Жеваго та його колишня юристка Анжеліка Лабунська.
Інші – непрохідне болото. Хоча туди приблукала двійка невинних овечок, загалом люди там зібралися без яєць і хребта. До речі, старий знайомий начальник тушок Рибаков – теж в болоті. Зараз він у тій самій позиції, що й у 2010 році, й напевне мріє про золоту акцію, яку колись тримав у Раді. Проте потужні позафракційні бізнес-гравці вочевидь дивляться на нього, як на хлопчика. Шанси грати першу скрипку в Рибакова примарні.

SUUM CUIQITE

Зрештою, цікаво знати, якими пряниками чи батогами влада заганяє баранів до кошари.
Спершу, звісно, на думку спадають гроші. У 2012 році фальшива тушка Забзалюк оголосив, що Рибаков дав йому за зраду $450 тисяч. Його цитата: «За продаж своєї совісті пропонуються скажені гроші. Мова йде про суму в розмірі $500 тис. одразу, потім щомісячна зарплата $20-25 тисяч, плюс надбавки за активну брехню проти опозиції». Правда це чи наклеп судіть самі: пізніше Рибаков ляпнув, що справді давав Забзалюку гроші, нібито на лікування.
У парламенті нинішнього скликання опозиція теж марить банкнотами. За словами Яценюка, ПР оплачує тушкування $5 млн одноразово і $100 тис. щомісячно на утримання – за голову
Однак, по-перше, це гроші за перехід з табору в табір. По-друге, більше ПіК не побачив слідів кешу. Натомість, знайдено ознаки дотепнішого обміну ресурсів, тобто плати за лояльність.
ПіК взяв групу конформістів і спробував вияснити, чим зумовлені їхні догідливі голосування. Першим у списку стоїть Єремєєв, почнемо з нього. Тут все виявилося просто: лояльність депутата купили за допуск до державних коштів. 23 травня за результатами тендеру ДП «НАЕК Енергоатом» уклало угоду з ТОВ «Золотий Екватор», яке пов’язують з нардепом Ігорем Єремеєвим, на постачання бензину та дизпалива за завищеною ціною на 83,96 млн грн.
Звісно, це не єдиний приклад співпраці бізнесмена Єремєєва з владою. Його партнери теж не ображені. Наприклад, навряд чи, перебуваючи в опозиції підприємець Мартиняк, побудував би офісні приміщення на території історико-культурного заповідника Старий Луцьк. А Ігор Палиця, якщо він не мрійник, не взявся б планувати науковий парк вартістю $50 млн в Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки (Луцьк).
Та ж історія з Жеваго. На Полтавщині він будує Беланівський гірничо-збагачувальний комбінат вартістю $3 млрд. Задля цього планується перенести трасу Полтава-Кременчук і відселити 14 сіл. Навряд чи областна влада дала би дозвіл на підготовчі роботи проекту, якби Жеваго ще перебував у фракції «Батьківщини» і голосував за відставку Азарова. Його соратниці Лабунській теж добре: в 2011 році, після розриву з БЮТ, вона отримала звання заслуженого юриста. До речі, будинок Лабунської розташований поруч з маєтком «Межигір’я».
Сергій Лабазюк – теж бізнесмен, має стосунок до ТОВ «Група компаній “ВІТАГРО”». Так от, 21 травня Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області уклала угоду з ПП «Аграрна компанія 2004» на ямковий ремонт доріг за 9,52 млн грн. Засновники ПП «Аграрна компанія 2004» Володимир Лабазюк і ТОВ «Група компаній Вітагро».
Тримають на гачку позафракційного Льва Миримського. За даними експертів «Україна без тютюнового диму», його бізнес – контрабанда цигарок. Місячний тіньовий обіг бази в Дубосарах становить до $70 млн. Окрім того, він заробляє на реалізації тютюнового конфіскату, вилученого на митниці. У травні нинішнього року було проведено міжнародну спецоперацію протидії тютюновій контрабанді. Подейкують, останнім часом Миримський був якийсь задумливий.
Литвина купили, віддавши йому комітет ВР з питань нацбезпеки і оборони. Володимир Михайлович ще дотепно прокоментував, що очолив комітет з волі божої, а не власної.
Інші були формально в опозиції, наприклад партнер Миколи Мартиненка в тіньових схемах Ігор Скосар. Або ж узагалі ніколи не були там і, ймовірно, просто купили підтримку: Роман Стаднійчук, батько й син Табалови (спільний бізнес з регіоналом Віталієм Хомутинником), Ігор Рибаков тощо.
Серез позафракційних є й казуси. Олег Ляшко, хоча й нонконформіст за голосуваннями, проте вочевидь працює клоуном на запрошення Банкової. Історія в нього теж «опозиційна» – не так давно Ляшко прикривав своїм офісом тендерну мафію.
Екс-бютівець Віталій Чудновський став жертвою кохання. Свого часу м’язистий красень носив на руках Юлію Тимошенко та зрештою окрутила його інша Юля. Заради неї Чудновський змушений був забруднитися багнюкою. Мабуть, приєднатися до Регіонів йому не дозволяє чоловіча гідність чи, може, наказ брата коханої…
Як бачимо, найвразливіша депутатська верства серед позафракційних – підриємці. Їх досить легко підкупити або ж примусити працювати на себе під загрозою позбавлення бізнесу. До речі, це ще один аргумент, чому цій категорії громадян не місце в політиці, а тим паче в опозиції. Коли мова йде про принципи, бізнесмени завжди обирають гроші.
І, зрештою, ще одна особливість підкупу депутатів по-українськи. Мода нинішнього сезону – в кінцевому рахунку влада купує їх державним коштом.



АПЕНДИКС

Як і в Раді минулого скликання, в нинішній перед владою постала проблема більшості. Як тоді, так і зараз сформовано п’ять фракцій та парламентське болото. У Раді 6-го скликання завдяки тушкам вдалося склепати сяку-таку більшість. Побачимо, чи вийде цього разу.
Сьогодні Регіони мають 207 депутатів. Для результативних голосувань їм не вистачає ще близько 40 голосів (враховуючи запас у 10-12 голосів на випадок відсутності чи хвороби). У фракції КПУ є 32 багнети. Проте для влади це ненадійний спільник, бо завжди голодний до посад при владі та й непокоїть зростаючий рейтинг комуністів.
Залишається болото. Як сказано вище, там всього 18 бляшанок (плюс-мінус двоє) – для щастя Регіонам потрібно ще стільки ж. Причому, за даними ПіКу, Банкова не надто прихильна до мрій позафракційних мати власну фракцію. Чому, дуже просто. Це дасть їм право отримати представництво в погоджувальній раді й втручатися у формування порядку денного. Останнє ж дає змогу пропихати вперед «потрібні» законопроекти і відтісняти «зайві». Серез позафракційних є впливові люди, з якими Регіонам довелося б рахуватися. Зручніше ж мати слухняну машину для натискання кнопок.
Отож, Банковій, а саме вона – шеф-кухар парламентського камбузу, ще треба надерти з опозиції близько 20 тушок. Або домовлятися з комуністами. Побачимо, що тут можна зробити. З одного боку, стійкість опозиції в Раді падатиме прямо-пропорційно до втрати джерел фінансування опозиції і, як наслідок, втрати нею активності. Тож шанси запастися тушонкою в Регіонів є. З іншого навіщо ускладнювати? Влада вочевидь пішла шляхом приниження ролі парламенту. І може так статися, що скоро для ухвалення рішень Верховна Рада буде непотрібна взагалі.
Сторінки:
1
321
322
323
324
325
326
327
328
попередня
наступна