
Мабуть ні, тоді чому ці "збої у роботі сайту"...? Деколи думаю, шкода, що у коментах не можливо вставляти фото, було б набагато цікавіше. Подобається те, що люди багато спілкуються у блогах, коментах. На інших сайтах забагато тиші і самотності, ніби ти одна на весь сайт. Не знаю чому, але мені сьогодні сумно навіть тут. Якась незрозуміла тривога, якесь передчуття чогось невідомого. Так у мене буває (правда дуже рідко), але буває - відчуваєш щось, але не розумієш до пори, до часу, що саме і чому тривожить... В такі дні хочеться напитися, чому? Як багато сьогодні цих "чому".... Не знаю, чи ви побачите те, що я написала. Я цього не бачу...ЧОМУ ???

-
-
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.














