12 років , це мало, чи багато?

  • 21.10.19, 21:45
 

Саме сьогодні - я Narod'илась в I.UA: 21.10.2007р.Тобто, 12 років тому. Задумалась, невже й справді я тут на сайті так давно??? omg
Чому затрималася саме тут? Мені завжди здалося, що саме тут я як вдома, мені тут затишно, незважаючи на часті "глюки" останнім часом. От і сьогодні глючить - не можу зайти у свій блог. Цікаво чому, може це зроблено спеціально?burumburum Мабуть ні, тоді чому ці "збої у роботі сайту"...? Деколи думаю, шкода, що у коментах не можливо вставляти фото, було б набагато цікавіше. Подобається те, що люди багато спілкуються у блогах, коментах. На інших сайтах забагато тиші і самотності, ніби ти одна на весь сайт.  Не знаю чому, але мені сьогодні сумно навіть тут. Якась незрозуміла тривога, якесь передчуття чогось невідомого. Так у мене буває (правда дуже рідко), але буває - відчуваєш щось, але не розумієш до пори, до часу, що саме і чому тривожить... В такі дні хочеться напитися, чому? Як багато сьогодні  цих  "чому".... Не знаю, чи ви побачите те, що я написала. Я цього не бачу...ЧОМУ ???





50%, 6 голосів

50%, 6 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Долина троянд в Болгарії ...

 

Долина троянд в Болгарії: як отримують дорогоцінне рожеве масло...
[ Читати далі ]