Намалюю Різдво...
- 06.01.20, 08:44
- ЖИТТЯ ТРИВАЄ

І ступатиме свято по цих, вже небесних, слідах.
Відшукає оселі, де з Богом завжди говорили,
Прославляли одвіку святе Рождество в колядах.
Там в божниці свіча, пахне сіном і дідухом в хаті,
Виглядає в віконце найпершу зорю дітвора…
Там царює кутя, біля неї – вряд душі крилаті,
За великим столом вся родина – з прапрадідів, пра.
Заведуть коляду – аж за гори злетять голосами,
І підкажуть слова, і підставлять незриме плече…
Спить маленький Ісус, гойда-гойдає світ небесами,
Ще молитва святкова й нікого сльоза не пече.
Різдво…
© Неоніла Яніцька






























