хочу сюда!
 

Наталья

38 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 37-43 лет

Як жінки частіше всього описують своїх чоловіків?

 • 07.08.19, 18:51

У книзі «Все лгут. Поисковики, Big Data и Интернет знают о вас всё» Cета Cтівенса-Давидовіца є цікава статистика порівняння того, які епітети жінки найчастіше використовують для опису своїх чоловіків в публічних постах у соцмережах, і які для конфіденційних пошуків в Google. Ось п’ятірка з обох категорій:

У соцмережах:

Найкращий

Мій найкращий друг

Дивовижний

Найвизначніший

Такий милий

У пошукових запитах:

Гей

Придурок

Дивовижний

Дратуючий

Посередність

2

Комментарии

110.08.19, 19:21


если исследованиям верить, почему такая разница?

  210.08.19, 19:25Ответ на 1 от Лиса_ ТА

  автор зводить все до того, що на публіці ми все прикрашаємо, а от Google довіряємо свої справжні думки, бо вважаємо, що ніхто за нами не підглядає)

   310.08.19, 20:01Ответ на 2 от Phaeton

   поняла, спасибо)
   "Все лгут" - до Гугл хорошо укладывалось в наглядное поведение бывшей свекрови. Например, говоря с давней подругой по телефону, вся такая - мими, ляляфа. Положив трубку - какого звонить, такая растакая...!
   Верующая была, между прочим, в церковь ходила)

    410.08.19, 20:15Ответ на 3 от Лиса_ ТА

    Так, зустрічав подібну поведінку серед людей зазвичай старшого віку. Думаю, тут важливу роль зіграло два фактори: загальне людське бажання бути прийнятим в колективі і совкове почуття страху, яке змушує бути з усіма люб'язними. Та і раніше не були так популярні психологи з статтями про необхідність цінувати свій час і любити себе)

     510.08.19, 20:39Ответ на 4 от Phaeton

     ой, Cет Cтивенс высказался в глобальном смысле, об том, что за нами следит "большой брат", а я тут о свекрухах)

      610.08.19, 20:59Ответ на 5 от Лиса_ ТА

      він більше про те, що ми постійно намагаємося здаватися кращими, ніж є насправді. тому опитування - це далеко не ідеальний показник. Наприклад, опитали велику кількість гетеросексуальних жінок і чоловіків на предмет того, скільки разів в рік вони займаються сексом. Жінки в середньому сказали 55 разів, і в 16% використовують презервативи. Порахували, що це дає 1,1 млрд. використаних презервативів в рік. Чоловіки сказали більшу цифру, вирахували кількість використаних презервативів - 1,6 млрд. А потім взяли статистику продажу і виявилось, що в рік продається лише 600 млн.

       710.08.19, 21:03Ответ на 5 от Лиса_ ТА

       До речі, щодо "великого брата". Уявіть, що Google і Facebook об'єднали зусилля і створили алгоритми, які за нашою поведінкою в інтернеті, пошуковими запитами, відвіданними магазинами, покупками, перепискою - ось за всіма цими данними може ідентифікувати потенційних вбивць і терористів. Достовірність - 90%, тобто в 10% система помиляється і карає невинних. Ви би хотіли жити в світі з такою системою? Чи краще нехай одразу ж п'ятилапий собака до нас приходить?

        810.08.19, 21:08Ответ на 6 от Phaeton

        женщины были правдивее в данном опросе.
        мужчины предсказуемо хвастались)

         910.08.19, 21:17Ответ на 7 от Phaeton

         До речі, щодо "великого брата". Уявіть, що Google і Facebook об'єднали зусилля і створили алгоритми, які за нашою поведінкою в інтернеті, пошуковими запитами, відвіданними магазинами, покупками, перепискою - ось за всіма цими данними може ідентифікувати потенційних вбивць і терористів. Достовірність - 90%, тобто в 10% система помиляється і карає невинних. Ви би хотіли жити в світі з такою системою? Чи краще нехай одразу ж п'ятилапий собака до нас приходить?подобная слежка давно существует, даже у нас.
         при ДТП или ином преступлении - органами легко вычисляются находившиеся в тот момент рядом, по мобильным телефонам, кажется.
         да чего уж там, когда простой оператор КиевСтар назвал меня по имени. я тихо присвистнула. Никаких личных данных при покупке карточки не давала

          1010.08.19, 22:37Ответ на 8 от Лиса_ ТА

          так, перебільшили обидві категорії, але чоловіки дійсно забрехались сильніше))

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая