«Сучасні» методи бандитської влади України

Мільйонні хабарі або мільйонні збитки для народу України - два головних методи, за допомогою яких провладні бандитські сили вербують  лже-депутатів-опозиціонерів. Існує тыльки цы два  основних способи, за допомогою яких бандитська влада сколочує в брехливій Раді свою більшість.
Для опозиціонерів літо цього року в прямому сенсі стане гарячим - внаслідок канікул дюжина нардепів з опозиції опинилася під тиском бандитської влади.Це найбільший "пул" потенційних перебіжчиків у нинішньому парламенті.
На думку лідера фракції Батьківщина Арсенія Яценюка, полювання на чужі мандати здійснюють лже-секретар Радбезу бандит і злодій Андрій Клюєв і перший віце-прем'єр-міністр злодій і брехун Сергій Арбузов.
За нашими даними в хід йде як прямий підкуп, так і вплив на ділові інтереси депутатів. Таким чином бандитська влада намагається до осені створити у Верховній зРаді стійку провладну більшість!   І найголовніше - опозиція цьому ніяк не перешкоджає!
За час роботи нинішнього скликання опозиція в особі Батьківщини … а  вона вже позбулася десяти мандатів, володарі яких тепер співпрацюють з регіоналами. …  Але навіть за наявності подібних "тушок" Партії регіонів з її 207 голосами доводиться йти на ситуативні союзи з брехливими лже-комуністами, які вимагають мільярди!!!  … Або на союз з позафракційними депутатами, які теж вимагають мільярдних преференцій, а це ніяк не вигідно бандитській владі, адже кожна копієчка вкрадена в українського народу повинна бути переведена на офшорні рахунки бандитів.Поява нових перебіжчиків вже гучно проанонсував  маразматик Володимир Рибак, який заявив, що у нього на руках є шістнадцять заяв нардепів, охочих покинути ряди Батьківщини, Удару та Свободи.
За нашими даними, влада зараз обробляє близько десяти соратників Яценюка і як мінімум вісьмох представників фракції УДАР Віталія Кличка,  яка до цієї пори не втрачала парламентаріїв.
За нашими даними, відразу три представники фракції Батьківщина - Ольга Сікора, Володимир Шкварилюк та Анатолій Дирів - подали до Генпрокуратури заяви про спробу їх підкупу. При цьому в бандитській прокуратурі відмовилися надати дані про те, чи проводилися перевірка фактів, викладених у заявах опозиціонерів, пославшись на неприпустимість розголошування подібної інформації. Тобто прокуратура свідомо «підіграє» бандитській  владі!
Гроші - лише один з етапів боротьби за мандати. Якщо цей інструмент не підходить, в хід йдуть інші методи. Наприклад, найпопулярніший - тиск на бізнес. Якщо й це не допомагає,  то кінднепінг а інколи й вбивства !!! Зокрема,  зараз такий тиск відчуває нардеп від Батьківщини Ірина Купрейчик, яка пройшла по мажоритарному округу в Сумській області.  Крім Купрейчик, за даними наших експертів, до десяти нардепів фракції мають проблеми з бізнесом. Серед них - Леся Оробець, яка розповіла нам, що їй пропонували гроші за перехід до табору ПР починаючи ще в 2010 році. Коли це не подіяло, у компанії Phoenix Capital, що належить її чоловікові Олександру Омельчуку, почалися дуже серйозні проблеми. У кінцевому підсумку він вимушений  був виїхати з країни.Якщо Батьківщині до тиску на депутатів не звикати, то УДАР вперше опинився перед реальною загрозою втрати частини депутатів. У групі ризику - нардепи-бізнесмени Андрій Путілов, Федір Розкішшю, Руслан Сольвар і Артур Палатний, підприємець і кум Кличко. Найбільш хитке становище у Негого і Сольвар, які оголосили про вступ до УДАР після виборів.
Млістю - гендиректор і власник Неждана, найбільшого оптового сільгоспринку в Херсонській області. Ставши депутатом, він переписав бізнес на дітей, але тиск не припинився. Вже зараз його компанію звинувачують в  надуманому ухилянні від сплати податків на суму в 1,7 млн грн.

Патріоти України подали позов до суду на Єфремова, Симоненка і Б

Патріотична партія "Свобода", що складається виключно з патріотів українців подала позов до суду з вимогою визнати незаконними звинувачення Олександра Єфремова, Петра Симоненка та Інни Богословської українських патріотів партії Свобода у фашизмі і з вимогою притягнути брехунів до кримінальної відповідальності за розповсюдження завідомо брехливих тверджень.Українські патріоти з «ВО" Свобода "подали позов до Печерний районного суду Києва з вимогою визнати незаконними брехливі звинувачення у фашизмі патріотів України з боку голови фракції партії регіонів у верховній зРаді Олександра Єфремова, голови фракції комуністичної партії Петі Симоненка і депутата від презик-зека Янукурвіча брехухи Інни Богословської щодо патріотів України, членів партії Свобода.

Член фракції "Свобода" Олег Махніцький нам повідомляє: "Ми подали позов до Печерний районний суд про захист честі, гідності та ділової репутації патріотів України. До нелюдам і брехунам, які свідомо у своїх виступах і чітко називали патріотів "Свободи" фашистами; є стенограми їх брехливих виступів у верховній зРаді. Відповідачі - це Єфремов, Симоненко і Богословська ".Махніцький сказав, що в умовах наявності правосуддя в країні патріоти "Свободи" були б впевнені в задоволенні позову. Однак, в сучасних умовах, коли бандитська влада диктує купленим судам, які рішення необхідно приймати, на задоволення позову патріотам України важко сподіватися, але ... ми будемо використовувати всі можливості для відстоювання патріотичної позиції українців, адже це передбачено національним законодавством.П.С.: починаючи з 19 березня на засіданнях верховної зРади депутати від бандитської партії регіонів під час виступу патріотів України від "Свободи" свідомо і брехливо скандували "Фашисти".

Бандит-прокурор готовит новую провокацию

Хабарник и лгун прокурор Харьковской области Геннадий Тюрин считает, что у осужденной  Юлии Тимошенко нет оснований отказываться от видеоконференции с  купленным ригАналами   лжесвидетелем Петром Кириченком. Об этом он сморозил  в комментарии одному из олигархических  информационных агентств, сообщает пресс-служба прокуратуры Харьковской области.  


«Я считаю, что этот вариант очень приемлемый для нее в ситуации с Кириченко.  Ведь она  находится в абсолютном вакууме и ничего не знает.  У нее нет никаких реальных оснований отказываться от этого,  что мы ей  предлагаем,  ведь наш  свидетель не будет физически присутствовать в судебном зале заседаний, а будет давать  нужные нам показания путем видеоконференции», - сообщил прокурор.

Кроме того, он отметил, что при таких условиях осужденной,  мы не сможем нанести  вред  её  здоровью,  но ...  ведь мы  это  делаем  часто,   можем  сделать и  снова.

«Позиция пенитенциарной службы в вопросах  силового вывоза Тимошенко заключается в том, что этот процесс должен происходить  хотя бы  с  видимым соблюдением требований законодательства.  А  ведь  это  невозможно.   И тот факт, что осужденная не соглашается на переезд в колонию, свидетельствует, наверное, о неискренности намерений   бандитской  власти,    заставляющей  её присутствовать в суде. Кроме того, мы  не  будем  приглашать   журналистов?  А  силой  ночью  доставим  её  в Харьков», - сказал Тюрин.

По его словам, подобное поведение осужденной представляет Тимошенко,  как мужественную женщину.  Ведь не  каждая  женщина  выдержит  два  года  пыток  и  мучений.  За  такое  значительное  время  большинство  или  кончают  жизнь  самоубийством  или  сходят  с  ума.

Вони крадуть на будівництві доріг в Україні.

Де найбільше крадуть на будівництві доріг в Україні? ... Лідерами  за сумами зловживань є Черкаська та Дніпропетровська області!

Минулого тижня прокуратура Черкаської області розкрила велику аферу. Чиновників ВАТ «Уманьавтодор» викрили в аферах з держфінансами - ті переводили в готівку бюджетні гроші через фіктивні фірми – проти  них завели кримінальні справи, але чи будуть вони доведены до кінця ???  Ціна питання - 34 млн гривень.
Незважаючи на велику, особливо для регіонів, суму, цей випадок для України є типовий. За останні  15 місяців тільки прокуратура виявила 110 порушень у сфері державних закупівель в автодорожньому комплексі України. Сума збитків - більше 135 млн гривень.

Якщо порівнювати цю цифру з бюджетом Державного агентства автомобільних доріг на 2013 р., виходить не так багато - тільки сота її частина. Але експерти  підрахували:  фінансування всього автодорожнього комплексу в цьому році дорівнює бюджету оборонної галузі і удвічі перевищує витрати на охорону здоров'я в країні. Тим не менше, стан українських доріг залишає бажати кращого.
 Тому винних у цьому прокуратурі наказано показово покарати.

Список відомств-порушників і схеми, які полегшили казну на сотні мільйонів доларів.

1.Міністерство інфраструктури. Відомство показало свою нездатність реалізувати держполітику  у сфері автодорожнього комплексу. Результат - за два останні роки територіальними управліннями Укравтодору без тендерів були укладені договори більш ніж на 4 млрд гривень.
 Дорого обходяться скарбниці та залучені Укравтодором кредити. Їх умови, впевнені в ГПУ, не завжди вигідні для позичальника, а залучаються суми - істотні. Приміром, в 2012 р. виплати за кредитними зобов'язаннями склали 4,2 млрд гривень.
При цьому дві третини виділених на будівництво нових доріг коштів йде на капітальний ремонт старих. От тільки ефект від цього невеликий.

2. Державне агентство автомобільних доріг та його територіальні підрозділи - служби автодоріг та облавтодори - за останні 15 місяців заподіяли збитків на 225 млн гривень. Слідчі ГПУ знайшли три схеми розкрадань. Вони не нові.
Перша - держзакупівлі проводилися без конкурсних торгів (цим грішили чиновники в 20 областях). Друга - тендери з одним учасником. Приклад - заступник директора Донецького облавтодору закуповував матеріали у свого ж підприємства ТОВ «Промкомплект». Нарешті, самі винахідливі провертали фіктивні угоди. У Миколаївській області ПП «Дорлідер» уклало договір із Службою автомобільних доріг на виготовлення асфальтобетонної суміші. 10 млн гривень держзамовник заплатив, але, судячи за результатами перевірки ГПУ, ніякої суміші автодорожники не отримали.

3. Державна фінансова інспекція. Структуру, яка повинна перевіряти законність держзакупівель у тому числі в автодорожньому комплексі, вони звинувачуються в злочинній бездіяльності. Як з'ясувалося, самостійно перевірки інспекція не ініціювала і проводила їх виключно на вимогу правоохоронних органів.
У підсумку тільки з подачі прокуратури інспекція виявила 23 порушення при проведенні держзакупівель. Загальний збиток - 220 млн гривень. Показово, що винних чиновників Держфінінспекція карати не поспішає. Виняток - глава Миколаївського облавтодору та глава Служби автомобільних доріг в області. Але і доцільність їх перебування на посадах поставили під питання, решту порушників відпустили з миром, тому що вони члени ПР.

4. Державна казначейська служба відзначилася небувалою щедрістю. Її співробітники перераховували держкошти на рахунки приватних структур без додаткових перевірок, навіть не впевнившись в існуванні договору про закупівлю. За такою схемою працювали майже у всіх регіонах. Наприклад, чиновники відомства у Кіровоградській області перерахували 6,3 млн гривень за роботи, не передбачені в договорі.

Бандитська ГПУ знову нам цинічно бреше !!!

Следователи бандитской организации ГПУ утверждают, что основанием для убийства нардепа Евгения Щербаня,  в организации которого «подозреваются»  экс-премьеры Юлия Тимошенко, стала невозможность поделить рынок газа в Донецкой области между Виктором Януковичем и Ринатом Ахметовым.

Следаки  нанятые банковой,  утверждают, что основанием для убийства в 1996 году народного депутата Евгения Щербаня,  стала невозможность поделить рынок газа в Донецкой области между бандитскими кланами Виктора Януковича и Рината Ахметова.

Експерты еще не изучили этот так сказать «документ», но уже сейчас допускают, что в нем содержатся "безосновательные и аргументированные обвинения  Виктора Януковича и Рината Ахметова, как непосредственных заказчиков убийства Щербаня", - пишет нам издание Комерсант.


 
Газета отмечает, что в 1-й части документа излагаются обстоятельства появления на украинском рынке компании СКМ, которую возглавляла Ринат Ахметов, и формирования задолженности этой компании перед  бюджетом Украины  за купленный газ на производственные нужды.

Следствие установило, что "своими умышленными действиями тоесть  действуя по предварительному сговору с  Януковичем  Ринат Ахметов  причинил государству Украина материальный ущерб в особо крупных размерах на сумму 9 млрд 673 млн 89 тыс. 211 грн 19 коп.", - сказано в статье.
 
2-я часть документа посвящена обстоятельствам подготовки убийства народного депутата  II созыва Евгения Щербаня  нанятыми Р.Ахметовым и В.Януковичем  убийцами. По версии следствия, предпосылкой к совершению этого преступления стали действия тогдашнего Первого вице-премьера Павла Лазаренко,  связанного  напрямую с бандитскими группировками  Донбасса,  а  именно  с  группировками Р.Ахметова и В.Януковича,  который он лоббировал принятием  22 декабря 1995 года постановления правительства N1033  про "Порядок обеспечения природным газом народного хозяйства и населения в 1996 году".

Согласно этому документу, за каждой областью закреплялся  согласованно  с  В.Януковичем и Р.Ахметовым единый оптовый поставщик газа (так сказать смотрящий),  у которого все предприятия были обязаны закупать топливо по установленной ими  цене.

В Днепропетровской и Донецкой областях таким поставщиком оказалась компания СКМ. "За предоставление протекции на государственном уровне, лоббирование интересов и устранение преград в работе предприятия президент СКМ РюАхметов  систематически перечислял   на указанные Лазаренком   счета в  оффшорных банковских учреждениях денежные суммы в размере 50% от всей прибыли, полученной лже компанией от совершения незаконной  коммерческой деятельности", — утверждает следствие.

“В Генеральной прокуратуре  уверены, что "одной из преград" на пути реализации этого плана и стал Евгений Щербань.  Еединой организацией, которая уполномочена на заключение договоров с оптовыми импортерами природного газа на поставку его предприятиям Донецкой области", является  ЕЭСУ, а не бандитская корпорация "Индустриальный союз Донбасса".

Как утверждают следователи, на этой почве между  П. Лазаренко, В.Януковичем, РюАхметовым и Е. Щербанем " возникали  неразрешимые конфликты, поскольку предприятия, подконтрольные последнему, категорически отказывались работать с СКМ на бандитских условиях . Ссылаясь на Генпрокуратуру, отмечаю: "Так как непосредственно В.Янукович и Р.Ахметов не могли совершить убийство Евгения Щербаня, они решили заказать его другим лицам, то есть организовать убийство".

Дальнейшие события, по версии следствия ГПУ, развивались так: "В 1-й половине 1996 года советник РюАхметова  «череп», "не зная об истинных намерениях шефа", организовал в доме отдыха "Пуща-Водица" встречу Р.Ахметова  с уголовным авторитетом из Днепропетровска Александром Мильченко по прозвищу Матрос”.

“Как утверждают следователи, в начале года они встречались несколько раз, и на одной из таких встреч Р.Ахметов познакомил Матроса с В.Януковичем,  … и  действуя по предварительному сговору между собой, заказали Матросу (А. Мильченко) убийство Евгения Щербаня, гарантировав за это выплату вознаграждения в размере 30 тыс. дол. и, по просьбе Матроса, в  содействие ему  в приватизации Царичанского завода минеральных вод", - указывается в документе.

Для выполнения этого заказа Матрос обратился к руководителям  донецких банд  подконтрольных В.Януковичу, которые  с конца 1993 года действовали  в Украине, а в 1995-м организовали по заказу Р.Ахметова  убийство президента футбольного клуба "Шахтер" Ахатя Брагина.

 В ГПУ утверждают, что для обсуждения условий выплаты вознаграждения за убийство Евгения Щербаня" в 1-й половине 1996 года Р.Ахметов  лично встречался  с Матросом и одним из руководителей банды в столичном отеле "Национальный", где в то время он некоторое время проживал.

В  материалах следствия сказано, что в подготовке убийства Евгения Щербаня были задействованы 15 человек, а часть оговоренной суммы за убийство - 50 тыс. дол.- Ринат Ахметов передал Александру Мильченко через своего помощника, а тот отдал их Матросу 4 ноября, специально для этого отправившись в Днепропетровск. После этого, утверждают следователи, Ринат Ахметов и Виктор Янукович начали медлить с выплатой остальной суммы.Помощник «череп»  по просьбе Матроса  встретился с  Януковичем. и сообщил о его недовольстве, связанном с промедлением выплаты остальной части денег  - 20 тыс.доларов, за выполненное убийство Щербаня, на что Янукович  сказал, что заплатит,  позже.
 
После этого Янукович, "реализуя совместный умысел с Ахметовым.", обеспечил  перевод  денег на счета Матроса, который, в свою очередь, должен был перевести их на счета  руководителей донецких преступных  банд".
 
"Таким образом, своими умышленными действиями, которые выразились в организации совместно с Януковичем. умышленного убийства при отягчающих обстоятельствах - из корыстных мотивов, РюАхметов  совершил  преступление, предусмотренное ч. 4 ст. 19. п. "а" ст. 93 Уголовного кодекса (в редакции 1992 года)", - подытожили в ГПУ.
 
Експерты пока не успели ознакомиться с содержанием этого документа. "Никто, кроме РюАхметова, еще его не видел,  и наверное уже  никогда не увидят … потому  что  за  деньги  можна  купить всё !!!
Исходя из заявлений руководства Генеральной прокуратуры, я могу допустить, что все, что содержится в этом "сообщении о подозрении"  Ю.Тимошенко, - безосновательные и вообще ничем не аргументированные обвинения", - заявил  адвокатов экс-премьера Александр Плахотнюк.

У презіка-зека зима вже в апогеї !

Віхтуру Янукурвічу за 87 тисяч гривень вже активно  прибирають сніг, ... якого немає ???  Ха-ха-ха! 

Управління адміністративними будинками Державного управління  справами замовило прибирання снігу в листопаді 2012 року і заплатило за це  860тис 900 гривень. 

Про це нам люб'язно повідомляє  Вісник державних закупівель. 


Активне прибирання снігу і його вивезення, з території на Банковій 11, де знаходиться  адміністрація презіка-зека-підараса,здійснює ТОВ «Ягуар». 

Дані послуги за  таку ж суму  також закуповуються і  на грудень 2012 року.

П.С.:  22 лютого 2012 КП «ДЕУ Печерського району м.Києва» уклало угоду з ТОВ «Ягуар» на послуги спецтехніки з вивезення снігу, ...??? ... вдумайтеся в цифру??? аж на 2,21 мільйона  гривень. Закупівля проводилася за участю лише одного учасника. 

А вони нам  базікають за якусь там кризу !!!  Ха-ха-ха!!!  Бачимо ми цю кризу !!!

Мафіозні структури роздають по 50 грн. ! Просто так!

Студентам давали аж по 50 гривень за зустріч з презіком-зеком Баньдюковічем. В Миколаєв приїжджав сам підарас Віхтур Янукурвіч ... для празднованія 75-річчя області. ... бандюки "наклацали"  звёзд ... влаштували дибіл-шоу ...

.... / згодом журналісти зняли відео, як з ними розраховувалися в найближчому Каштановому сквері на вул. Радянській /.

На відео видно, як двоє чоловіків тримають списки з переліком прізвищ студентів і пачку грошей. Навколо - тільки одні студенти, які брали участь у мітингу і як їм роздають по 50 грн.

... біля палацу культури ЯнукоАнуса вітали аж  35 студентів у футболках з написом «75 років Миколаївській області».


Питання: - У вас гроші в руках? 50 гривень? Що це за гроші? - Запитує журналіст.

Відповідь «смотрящего»: - Борги віддаємо. .... Чуєш, казел, загубися, ... а то і побити можемо ..., - відповідає один з тих, хто роздає гроші.

Посилення агітації за партію регАналів особливо наголошувалося вночі перед приїздом презіка-зека.

У Миколаївській обласному осередку «РегАналов» відмовилися коментувати інформацію про постійний підкуп учасників мітингів.

draznilkadraznilkadraznilka

Вітаю Вас мої Друзі !!!

Щиро вітаю усіх Друзів з Святом Незалежності України !!!