хочу сюди!
 

Наталия

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 35-55 років

Новий проект Ілона Маска

Изображение
«SolarCity виробить електрику, Tesla Energy збереже її, а SolarCity Utilities Services поставить її Вам вночі». Нещодавно Тесла заявила, що вони з Solarcity в 2016-му встановлять більше систем акумулювання енергії, ніж їх було встановлено по всій країні в 2015 році, передає Еlectrek.
5 травня SolarCity випустила два прес-релізи – один про Utility and Grid Services і другий щодо договору, укладеного з Connecticut Municipal Electric Energy Cooperative на поставку сонячних панелей сумарною потужністю 13 МВт і систем зберігання сонячної енергії (акумуляторів) ємністю принаймні 1.5 МВт-год/6 МВт-год. Може все це розминка перед будівництвом (сонячного) міста на Марсі?
Ці два прес-релізи поряд з попередніми проектами, такими великими, як будівництво Tesla Energy на Гаваях потужністю на 52 МВт, показують, що SolarCity готова забезпечувати електроенергією не тільки житлові комплекси, а й промислові об'єкти. Великий розмір цих проектів акумулювання енергії показує, наскільки серйозно Ілон Маск готовий змагатися з компаніями викопного палива.
0

Коментарі