Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-49 років

Що позбавляє Вас енергії та як зробити свій день вдалим

Щоб залишатися натхненним і продуктивним якомога довше, важливо навчитися правильно розподіляти свою енергію, а також уникати будь-якого її невиправданого «витоку». Найпоширеніші речі, які, як правило, забирають нашу енергію і заважають досягати більшого.
Фотография
1. Занадто багато часу на планування завдання, а не на її рішення
Кажуть, що перша відповідь, що прийшов в голову - найправильніша. Почасти феномен цього спостереження пов'язаний з тим, що наші дії на самому початку майже завжди наповнені найбільшим потенціалом, тому і відповіді приходять швидше, і завдання вирішуються краще.
Але якщо все ж перед тим, як почати виконувати завдання, потрібно достатньо часу, щоб  обміркувати, встановіть собі дедлайн - необхідний ліміт, через який період рішення повинно бути прийнято або ж завдання має бути перенесено або скасовано. Такий компроміс  дозволить уникнути необдуманих дій і не дасть вам витратити всі сили ще на старті. Ви напевно і самі пам'ятаєте приклади, коли після дуже тривалих роздумів сили йшли разом з бажанням взагалі щось робити. Тому дотримуйтесь балансу.

2. Порожні занепокоєння й сумніви
Якщо у випадку з конструктивним обмірковуванням завдання можна домогтися результату, то коли нескінченно виникають в голові «а що, якщо ...» , здатні тільки відвернути від самого головного вектора роздумів. Від помилок ніхто не застрахований, але проблема в тому, що ми боїмося допустити їх, в чому завгодно, - від самого важливого до зовсім незначного. Перестрахуйтеся і врахуйте всі можливі ризики, пов'язані з можливим промахом, а потім спокійно помиляйтеся.

3. Переживання про вже трапилися події
На певному рівні свідомості вам навіть може здаватися, що переживання допомагають вирішити проблему. Але, насправді, це не так. Якщо наслідки того, що сталося, можна виправити, то займіться цим і позбудьтеся від зайвого «якоря», який тягне вас. Якщо ж ні - зробіть висновки і адаптуйте свої дії під нові умови.

4. Помилкові пріоритети
Перевірка пошти займає в середньому від 10 хвилин до півгодини, перевірка пошти кілька разів на день - до декількох годин на добу. І справа не тільки в витраченому часі - іноді саме відповідь на всі листи або рішення інших дрібних, рутинних завдань є основною наміченою діяльністю за день. І найчастіше таким чином ви лише відтягуєте момент, коли необхідно буде приступити до найважливішого, але сил для нього вже не залишиться. Тому нехай кожен день у вашому списку справ буде 1-3 ключових завдань, які ви обов'язково повинні виконати, незважаючи ні на що, навіть на переповнену поштову скриньку. В іншому випадку ви не будете рухатися нікуди, що тільки засмучує.

5. Пасивне оточення
Надихаючі приклади в оточенні здатні мотивувати до дії. А ось «Антиприклади» з часом відбирають сили навіть у найактивніших і діяльних. Якщо ви кожен день перебуваєте в оточенні людей, налаштованих песимістично і позбавлених будь-якої мотивації, є висока ймовірність, що ви скоро опинитеся в їх числі. В такому випадку перед вами стоїть вибір: наполегливо самому бути надихаючим прикладом для інших, абстрагуватися або змінити оточення, що віднімає ваші сили .

6. Ігнорування внутрішніх сигналів
У нашому світі стає нормою (і навіть приводом для гордості) подолання себе і своїх слабкостей. Проблема полягає в неправильному розпізнанні слабкостей і стоп-сигналів, які вказують, що непогано було б зробити паузу. У щоденній гонитві ми дуже часто починаємо ігнорувати спроби організму домогтися зайвих пару годин відпочинку. Це саме можна сказати і про психологічне здоров'я: якщо вас щось гнітить, зупиніться і допоможіть собі розібратися з існуючою проблемою. Потрібно пам'ятати, що є базові основи хорошого самопочуття, лише після дотримання яких можна встановлювати собі вищу планку.

7. Рух до помилкової цілі
Шлях до успіху не буває простим, але ним можна насолоджуватися, якщо справа всього життя є улюбленою. Однак якщо кожен день ви змушуєте займатися тим, що вас не «запалює», то як мінімум половину зусиль ви будете змушені витрачати на те, щоб умовити себе хоч щось робити. Звичайно, не буває ідеальних днів і простих завдань, трапляються як виклики, так і рутинні завдання. Але коли ви вірите в свою справу, то завдання полегшується - ви дивитеся не «під ноги», а вперед. Заощаджуйте для себе цю енергію і направте в потрібне русло.
Фотография
Адепти різних лайфстайл-філософій закликають ставитися до кожного нового дня як до нового життя, відкидаючи все, що раніше заважало рухатися вперед, і максимально використовувати всі нові можливості. Наскільки це актуально для вас? Чи дійсно ви прокидаєтеся вранці з почуттям, що сьогодні вас чекає щось неймовірне і захоплююче, що ви сьогодні здатні на все? Якщо ні - пропонуємо поради, які допоможуть це виправити.
1. Правильне пробудження
Питання не в тому, «з якої ноги», а в тому, з якими думками. І у кожного - свої відповіді на це. Цей важливий фактор вдалого дня залежить не від зовнішніх обставин, а піддається управлінню. Навіть якщо звіт по проекту змусив засидітися до глибокої ночі і виспатися не вдалося.
Встановіть трекер сну. Додатки, що набирають все більшої популярності. Їх усіх об'єднує одна дуже корисна функція «розумного будильника», який розбудить вас під час фази "швидкого сну», коли ви найкраще готові до того, щоб відкрити очі і почати новий день. На відміну від фази «глибокого сну»: згадайте кожен свій ранок, коли підйом був найважчим. Все тому, що в цей час організм якраз відновлювався, але йому завадив раптовий дзвінок будильника. Трекер сну зможе відстежити, в якій з фаз сну ви перебуваєте, проаналізує встановлений вами часовий інтервал бажаного пробудження (наприклад, з 07:00 до 7:30) і не дозволить перервати ваш відпочинок завчасно.
Постарайтеся піднятися протягом 10-15 хвилин після пробудження. Різкий ривок буде сильним стресом для організму, який тільки включається в режим нового дня. Але спроба домовитися з собою і «ще п'ять хвилин» зроблять підйом ще важчим, адже ви сказали собі, що можна спати далі. Тому кращим рішенням відразу після відключення сигналу будильника буде розтяжка в ліжку, зарядка для м'язів обличчя, глибоке дихання і будь-яка інша близька вам техніка, яка полегшить перехід від сну до активного дня.
Подбайте про ранкове освітленні приміщення. Кімната, залита сонячним світлом, так само, як в самий теплий літній день, з легкістю позбавить вас від потреби в чашці кави. Постарайтеся домогтися цього ефекту за допомогою природного або штучного освітлення.

Відновіть водний баланс. Стакан звичайної теплої води допоможе впоратися з цим завданням. Після декількох годин сну організм позбавляється значного обсягу найважливішої для себе речовини, і до нового дня необхідно привести в норму всі процеси.

Якісний сон в найближчу ніч. Сьогодні ви прокинулися, сповнені енергії і готові до звершень, але завтра про себе дасть знати вчорашній звіт по проекту. Подякуйте собі за старання і подаруйте додаткову пару годин сну.

2. Ранкова мотивація
Створіть привід для того, щоб, відкривши очі, ви були сповнені прагнення скоріше почати цей день. Наприклад, напишіть ранкове побажання і залиште його самому собі біля ліжка - нехай воно буде першим, що ви побачите на початку дня. Або, наприклад, пообіцяйте собі після роботи зробити цікаві покупки або сходити на фільм, який так давно чекали. Кожна нова причина для позитивних емоцій з ранку наповнить ваш день позитивними стимулами і зробить його успішним.
Зробіть всі справи, які можливо, з вечора (наприклад, приготуйте все для сніданку, щоб можна було тільки «натиснути кнопку», звірте прогноз погоди і відразу вирішіть, що надіти, зберіть документи і т.д.), підготуйте платформу для швидкого зльоту без баластів, що відволікають увагу від дійсно важливих і приємних для вас справ.

3. Активне пробудження
Коли ваша свідомість вже включилася, вам залишиться лише пробудити своє тіло. Повідомте йому про початок нового дня за допомогою легких вправ. Тільки за умови, що вони не створюють зайвого стресу. Це може бути як звичайна гімнастика, так і комплекс ранкової йоги на 3-5 хвилин. Результатом ранкової активності повинен бути підйом енергії і бажання рухатися, а не знову дістатися до ліжка.

4. Самоналаштування
Новий день можна порівняти з новим роком, і якщо ви вірите в прикмету про «як зустрінеш, так і проведеш», то ця корисна звичка повинна стати вашою улюбленою. В усякому випадку ефективність цього доведена.  Якщо ви починаєте ранок з перегляду стрічки  соцмереж або просто думок про те, як все складно зараз і неясно, що буде потім, навряд чи ви пробудите в собі бажання робити своє життя кращим.
Замість цього почастуйте себе чимось смачним, налийте гарячого чаю, включіть музику, почитайте хоча б пару сторінок улюбленого автора і т.д. Загалом, увійдіть в резонанс з тим, що здатне підняти настрій, створити ваш «ідеальний ранок» і задати тон всьому дню.

5. Все найважливіше - на початку дня
Ми звикли доручати «майбутнім собі» те, з чим не впоралися зараз. Чомусь нам здається, що пізніше ми будемо краще підготовлені і будуть кращі умови. Але, як показує практика, «завтра» ситуація кардинально не змінюється, а завдання так і залишається невирішеним. Тому краще відразу з ранку робити  найважливіше - зробіть потрібні дзвінки, напишіть необхідні повідомлення, прочитайте важливі матеріали, виконайте завдання з нового курсу, на який ви недавно записалися і т.д. Завдяки цьому ви будете дивитися на новий день і його можливості з цікавістю і інтересом.
0

Коментарі