хочу сюди!
 

Киев

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

5 причин, щоб мотивувати себе вчити іноземну мову

Поліглот Метью Йолденс став відомий після того, як в 2014 році на YouTube з'явилося відео, де він на дев'яти різних мовах розповідає, як йому вдалося стати поліглотом. Йолденс вільно говорить  ірландською, англійською, іспанською, німецькою, французькою, італійською та іншими. Він також продовжує вивчати українську, голландську, африкаанс.
Нещодавно поліглот кинув собі виклик і разом з братом спробував за 7 днів освоїти турецьку так, щоб через тиждень бути готовим поговорити з носієм мови. Зараз Йолденс є «мовним послом» порталу Babbel, і в своїй колонці описав, що підштовхнуло його вивчити всі ці мови. Ці ідеї можуть стати чудовою мотивацією для будь-кого, хто ніяк не наважується взятися за вивчення.
Изображение
1) Вивчення мови - це весело
«Це, ймовірно, не стане сюрпризом, але я - мовний гик. Я люблю академічну сторону мов. Для мене використання нової граматичної структури рівносильно перемозі в «Монополію». Не хвилюйтеся - я розумію, що це не зовсім звичайно, і я можу зрозуміти людей, для яких вивчення мови навіває образи тужливих уроків з сухою граматикою і списками лексики. Я теж був в школі в 90-х.
Розвага - перша причина, по якій я взявся вивчати мову. Я почав вивчати іспанську мову в 8 років. Яка причина може змусити 8-річного хлопчика щось робити? Це або розваги, або зобов'язання. Я вирішив вивчити іспанську мову з моїм братом на пляжі в Іспанії. Мій приятель з мови і радісна реакція оточуючих людей на мої спроби - це було все, що потрібно, щоб переконати мене, що це весело.

2. Бажання отримати більше від наступної відпустки
Усвідомлення того, що можна отримати набагато більше від відпустки до цих пір залишається величезною мотивацією для мене. Так, менше шансів, наприклад, пропустити пару, а саме вражаюча відмінність - відчуття комфорту в нових умовах. Все буде здаватися незнайомим, але у вас буде можливість орієнтуватися за допомогою спілкування з людьми. Місцеві жителі будуть зустрічати вас з задоволенням. Так що «упакувати» в свою валізу перед поїздкою кілька слів на місцевій мові буде корисним.



3. Відкрити нову сторону себе
Люди, які володіють багатьма мовами, часто говорять про різні внутрішні відчуття своєї особистості. Давайте візьмемо приклад гумору, який, безумовно, можна вважати однією з основ особистості. Гумор - одна з найважчих речей для тих, хто не володіє мовою вільно. Іноді люди починають компенсувати це, додаючи більше фарсу або скромності. Стають більш закритими або, навпаки, відчувають себе звільненими від скутості. Вивчення мови - це самопізнання. Ви можете здивувати себе раптовими спалахами середземноморської пишноти або німецькою прямотою.

4. Знайти роботу мрії
Знання більше однієї мови відкриває перед вами нові можливості в багатьох сферах. Не тільки в сфері лінгвістики або перекладу. При цьому не обов'язково бути абсолютним експертом. Є тисячі людей, які не є експертами в якійсь іноземній мові, але використовують її у своїй роботі. Більш того, на роботі ви зможете удосконалити мову, якщо ідеальне знання граматики і лексики з самого початку не потрібно. Тобто ви зможете робити свою звичайну роботу, але в більш стимулюючому іншомовному середовищі.



5. Кинути собі виклик
Навіть люди, які вже знайшли роботу мрії, відчувають себе впевнено і вважають, що досягли своєї мети, все одно відчувають необхідність шукати нові виклики. Мова - це відмінний варіант. Чому? Крім очевидних причин, вивчення мови порівняно просто вписатись в напружений графік. А при правильному підході ви знайдете в мові багато «міні-мотивацій», які будуть підтримувати вас на шляху до нової мети. Наприклад, вперше правильно і не замислюючись провідміняти слово  іспанською, вгадати значення німецькою або правильно зіставити традиційну жестикуляцію і фрази в італійській мові ».
0

Коментарі