хочу сюди!
 

Вікторія

38 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 36-40 років

Єдина причина непотребу дома

Чому ми купуємо і зберігаємо речі, які насправді нам не потрібні і які ми потім не використовуємо? Автор відомого блогу про саморозвиток ZenHabbits Лео Бабаутавважає, що головна причина - страх. У колонці в своєму блозі він пояснив всі «симптоми» і що з цим можна робити.
Изображение
«Згадайте:
- Ви упаковуєте занадто багато речей, коли подорожуєте, і ваш гараж завалений речами «на всякий випадок». Це страх, що вам щось буде потрібно, і цього не буде. Страх незахищеності і відсутності визначеності.
- Ви купуєте занадто багато речей перед якимись великими подіями або подорожами, «якщо раптом вони знадобляться». Ви боїтеся бути не готовими. Знову він - страх незахищеності і відсутності визначеності.
- Ви зберігаєте речі, якими більше не користуєтеся, тому що вони колись можуть стати в нагоді. Швидше за все ні, але ви не можете сказати наперед. Знову він - страх незахищеності і відсутності визначеності.
- Ви зберігаєте різні речі, наприклад, гітару, на якій ви так і не навчилися грати, тому що сподіваєтеся колись навчитися. Це боязнь не стати людиною, якою ви хотіли стати. Страх, що ви недостатньо гарні.
- Ви не позбавляєтеся від речей, тому що ви за них дорого заплатили і викинути їх - буде марною тратою. Але, насправді, вже той факт, що ви їх не використовуєте і зберігаєте - і є марна трата. Це скоріше страх, що якщо ви зробили помилкову покупку в минулому, це ж може повторитися в майбутньому.
- Ви зберігаєте багато одягу, тому що він означає для вас самовираження. А позбувшись від нього - ви наче обмежите себе в засобах самовираження. Ви боїтеся не мати цієї опції. Це знову страх, що ви недостатньо гарні.
...можна  продовжувати, але в цілому всі ті речі, які ми зберігаємо і не використовуємо - для нас це кошти забезпечити комфорт, допомогти впоратися зі страхами і нервозністю, відчувати себе готовим і більш захищеним. І, звичайно ж, ці кошти не працюють. Ми тільки сподіваємось на це, але насправді цього не відбувається. Ніколи не настає впевненість в майбутньому, і ми продовжуємо купувати нові речі, якими потім не користуємося. І цикл триває.
Якщо вийде знайти інший спосіб справлятися з цими страхами, нам уже не знадобляться непотрібні речі. Ми зможемо зробити паузу перед покупкою, зробленою через страх. І, врешті-решт, зможемо позбутися багатьох непотрібних речей, які оточують нас, забирають простір і ментальні сили. І ось воно - більш мінімалістичне життя ».
0

Коментарі