хочу сюда!
 

Natalia

35 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 34-42 лет

Тренажери які виробляють електрику

Фітнес теж може стати стійким, якщо крім спалювання жиру тренажери будуть ще виробляти електрику. У світі існують цілі тренажерні зали, де на бігових доріжках виробляється стільки енергії, що її надлишки доводиться продавати в мережу.
Зелений фітнес набирає все більшу популярність в західному світі, де із зростанням ожиріння і енергетичної кризи все більше уваги починають звертати на енергоефективні рішення.

А скільки енергії йде в холосту щодня в тренажерних залах! Адже якщо збирати всю цю кінетичну енергію, то фітнес центри можна перетворити на невеликі електростанції, які цілими днями будуть виробляти енергію.
Изображение
У розвинених країнах усе більше великих фітнес-цетрів встановлює у своїх залах тренажери, здатні виробляти електрику. Так на півдні Брістоля знаходиться найбільший у Великобританії клуб Club and Spa який налічує близько 4000 членів. Цей клуб один з перших в світі встановив Pedal-Powered тренажери.

За ним пішов університет Лідса. Минулого місяця він привітав усіх своїх абонентів з виробленням 574КВт.ч кумулятивної енергії, тим самим зменшивши викиди на «вражаючі 258kg СО2». Вони порахували, що така економія може забезпечити харчуванням плазмовий телевізор на 158 днів, освітлювати зал близько 9,573 годин і тримати холодильник включеним протягом цілих двох років.

В Америці в Портленді знаходиться фітнес-центр під назвою Green Microgym, він економить 85% витрат на електрику за допомогою устаткування Technogym.

Тут такі фітнес-клуби отримали назву gyms. На даний час їх можна зустріти більш ніж в 80 містах США, у тому числі в клубах My Sports Clubs у Вашингтоні та Нью-Йорку. Так само компанія Green Revolution навела такі цифри: 10 тренажерів, встановлені у фойє компанії Cass Green Gym на Кесс-Авеню в Детройті, можуть забезпечувати електроенергією 3 будівлі впродовж цілого року.

А в Гонконзі такі тренажери з'явилися ще в 2007 році. Спочатку велотренажери використовувалися там лише в деяких кафе. Таким чином відвідувачі барів могли взяти участь у приготуванні коктейлів, які, як відомо, готуються в електричних шейкерах. А також їх можна було зустріти на музичних фестивалях.

Звичайно, такі тренажерні зали не зможуть скласти конкуренцію вугільним електростанціям, але вони принаймні зможуть істотно скоротити споживання енергії. Враховуючи, що з приходом на ринок LED ламп, можна в шість-сім разів збільшити ефективність використання цієї енергії.

Наступним етапом, може стати зберігання такої енергії. Нещодавно компаніяPanasonic випустила акумуляторну батарею, яка дозволяє людям зберігати «достатньо енергії для домашнього господарства протягом декількох годин». Ця енергія може надходити з різних джерел, як сонячних панелей, так і від підключених велосипедів.
0

Комментарии