хочу сюда!
 

Александра

45 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

6 способів здобути прихильність будь-якої людини

Професор психології Джек Шафер довгі роки працював спеціальним агентом ФБР і навчав інших агентів технікам впливу і переконання, які часом немислимі без особистої чарівності. За його словами, є золоте правило, користуючись яким можна розташувати до себе будь-якої людини. І звучить воно так: «Примусьте співрозмовника сподобатися самому собі».

1. Здійсніть помилку
Коли Джек Шафер починає вести курс лекцій у нового потоку, він як би ненароком робить помилку у вимові якогось слова і дозволяє студентам виправити себе. «Я роблю вигляд, що збентежений, дякую їм за уважність і виправляю помилку», - говорить Джек.
Цей прийом він використовує, щоб досягти 3 цілей. 
По-перше, коли студенти виправляють помилку викладача, це дозволяє їм почувати себе більш впевнено. 
По-друге, вони починають більш вільно спілкуватися з наставником. 
По-третє, вони дозволяють собі помилятися.

Цей прийом можна використовувати, щоб привернути до себе будь-яку людину. Помиляйтеся, показуйте свою неідеальність, дозволяйте людям виправити себе. І вони будуть розташовані до вас.

2. Поговоріть з людьми про них самих

Ми дуже зайняті собою і дуже мало цікавимося людьми, яких зустрічаємо. Але, для того щоб сподобатися людям, потрібно щиро ними цікавитися.
«Ви заведете більше друзів за два місяці, якщо будете проявляти непідробний інтерес до людей, ніж за два роки спроб зацікавити їх собою». (Дейл Карнегі)
«Коли люди говорять про себе, неважливо - в особистій розмові або в соцмережах, задіюються ті ж центри задоволення в мозку, як від смачної їжі або грошей». (Роберт Лі Хольц)

Ці дві цитати показують, як важливо розмовляти з людьми про їхні справи, щоб завоювати їхню прихильність. Цікавтеся їхньою родиною, біографією, дітьми, їхньою думкою з того і іншого приводу, і вдячність, часом неусвідомлена, вам забезпечена.

3. Зробіть комплімент від третьої особи

Іноді прямі компліменти звучать дуже нав'язливо. Багато людей не готові їх приймати або відчувають дискомфорт. У таких випадках краще використовувати комплімент від третьої особи.
Наприклад, ви хочете попросити бухгалтера Ганну Іванівну про якусь послугу і вкручувати таку фразу: «Анна Іванівна, до речі, начальник відділу кадрів сказав, що ви самий сумлінний працівник нашої компанії».
Не обов'язково, звичайно, хвалити якісь професійні якості, можна й особисті. Наприклад, так: «Анна Іванівна, начальник відділу кадрів досі згадує ваші пиріжки з цибулею, які ви приносили на день народження».4. Не забудьте поспівчувати
Кожній людині приємно знати, що її уважно слухають і поділяють з нею її емоції. Звичайно, якщо людина починає розповідати про те, що в неї був важкий день, не варто стогнати: «Який жах, ах ти, бідолажечка!» Особливо якщо це ваш начальник.
Цілком підійде звичайне висловлювання типу: «Так, у вас сьогодні був непростий день. З ким не буває! »  
Якщо чоловік розповідає, що йому вдалося впоратися зі складною справою, можна резюмувати так:« Схоже, сьогодні справи у вас йдуть відмінно. Це здорово!"
Ми повинні переконати співрозмовника, що ми поділяємо його почуття і розуміємо його. При цьому, якщо ви намагаєтеся підтримати людину, не треба точно відтворювати її слова. Співрозмовник може насторожитися: він сприйме повторення як щось неприродне.


5. Попросіть про послугу

Знамениті слова Бенджаміна Франкліна: «Той, хто одного разу зробив вам добро, охочіше знову допоможе вам, ніж той, кому ви допомогли самі». Цей феномен відомий як ефект Бенджаміна ФранклінаЛюдина, яка надає люб'язність іншій людині, виростає у власних очах. Тобто якщо ви хочете сподобатися людині, то краще не робити ласку їй, а попросити про послугу її саму. 
Звичайно, не варто зловживати проханнями про допомогу.
Як дотепно зауважив той же Франклін: «Гості, як риба, починають погано пахнути на третій день». Те ж саме можна сказати про людей, які занадто часто просять про послугу.


6. Зробіть так, щоб людина сама себе похвалив

Між звичайним компліментом і лестощами дуже тонка грань, тому краще зробити так, щоб співрозмовник сам себе похвалив. Наприклад, хтось розповідає вам таку історію: «Для того щоб закрити цей проект, я день і ніч працював». Тут можна сказати: «Так, на це потрібна залізна воля». Майже гарантовано співрозмовник відповість щось на зразок: «Так, мені довелося постаратися, щоб здати проект вчасно. Я, звичайно, відмінно попрацював. Тут нічого не скажеш ».
Уміння зробити так, щоб людина сама себе похвалив, - це вищий пілотаж. Практикуйте його, робіть людям приємне. І ви обов'язково сподобаєтеся.
Всі ці поради, безумовно, не заклик до лицемірства. Ми всього лише хочемо допомогти вам робити приємне іншим людям і жити з усіма в мирі.
0

Комментарии