хочу сюда!
 

Ирина

35 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 31-43 лет

Стандарти щастя: вибір ілюзії чи ілюзія вибору...

Чомусь саме поняття щастя ми пов'язуємо з натуральністю і природністю. Нерідко доводиться чути, як хтось говорить про те, що хоче бути по-справжньому щасливим. Як ніби тут можна зіткнутися з підробкою і стати ненатурально щасливою людиною!
 
Виявляється можна, причому це трапляється досить часто.
 
......... Вона зустрічалася деякий час з молодим чоловіком. Побувавши на весіллі у своєї подруги, вона «надивилася» на те, як все красиво і ідеально було у тої у відносинах з новоспеченим чоловіком. Розуміючи, що власні стосунки з молодим чоловіком залишають бажати кращого, вона вирішила, що не може більше миритися з поточним станом речей і розлучилася з ним. Яке ж було здивування , коли вона дізналася про те, що подруга розлучилася, не проживши й місяця зі своїм новим чоловіком.
 
Виявилося, що вся ідеальність тих відносин була показною і повністю награною. Побачене було не більше, ніж фільмом або чиєюсь фантазією.
 
Як не дивно, саме це найчастіше й відбувається, коли мова заходить про щастя. Багато женуться за ілюзорними стандартами і цінностями. Однак, отримавши бажане, вони приходять до висновку, що це зовсім не те, чого вони насправді хотіли. 
 
......Група випускників, успішних, що зробили чудову кар'єру, прийшли в гості до свого старого професора. Звичайно ж, незабаром розмова зайшла про роботу - випускники скаржилися на численні труднощі і життєві проблеми.
Запропонувавши своїм гостям каву, професор пішов на кухню і повернувся з кавником і підносом, заставленим різними чашками - порцеляновими, скляними, пластиковими, кришталевими і простими, і дорогими, і вишуканими.
Коли випускники розібрали чашки, професор сказав: "Якщо ви помітили, всі дорогі чашки розібрані. Ніхто не вибрав чашки прості і дешеві. Бажання мати для себе тільки найкраще і є джерело ваших проблем. Зрозумійте, що чашка сама по собі не робить каву кращою. Іноді вона просто дорожча, а іноді навіть приховує те, що ми п'ємо.
Те, що ви дійсно хотіли, було - кава, а не чашка. Але ви свідомо вибрали кращі чашки. А потім роздивлялися, кому яка чашка дісталася.
А тепер подумайте: життя - це кава, а робота, гроші, положення, суспільство - це чашки. Це всього лише інструменти для зберігання Життя. Те, яку чашку ми маємо, не визначає і не змінює якості нашого Життя.
Іноді, концентруючись тільки на чашці, ми забуваємо насолодитися смаком самої кави.
Насолоджуйтесь своєю кавою !!!
У найщасливіших людей немає всього найкращого. Але вони витягають все найкраще з того, що є. Щастя в тому, щоб хотіти те, що в тебе є. А не в тому, щоб мати те, що хочеш.
 
.....  щастя - це скоріше зміст, ніж форма. Помилкою буде вважати, що хтось вже відкрив заповітний секрет і створив якісь стандарти, яким тепер залишається лише слідувати.
Пастка підробленого щастя чекає на кожного, хто починає порівнювати себе з іншими.
Зовнішні стандарти і цінності не можна просто так приймати на віру, не пропустивши їх через себе, не знайшовши відгук на них зсередини. Якщо ми починаємо вірити в подібні критерії просто тому, що це визнають і поважають всі, то ризикуємо потрапити в пастку ілюзій. Витративши роки життя, масу сил, зовнішніх і внутрішніх ресурсів на досягнення чужих критеріїв щастя, ми можемо дійти до кінця веселки, але так і не знайти там завітного горщика з золотом.
 
Як же знайти справжнє щастя, а не дешеву підробку?
 
Іронія полягає в тому, що справжнє щастя для кожного насправді не заховано за сімома печатками. Часто воно знаходиться у нас під ногами, його заважають розгледіти наші ілюзії.
 
.......Жив один фермер, який ледь зводив кінці з кінцями і пристрасно мріяв розбагатіти, або хоча б поліпшити своє матеріальне становище, але ніяк не міг зробити це. Одного разу до нього в будинок прийшов мандрівний торговець і розповів йому про те, що в Африці відкриваються нові алмазні родовища і вже чимало людей зробили на цьому величезні статки. У серці фермера виникло бажання самому спробувати щастя в цій справі, він продав свою ферму і поїхав в Африку, на пошуки скарбів. Там він довгий час безуспішно намагався знайти алмази, гроші скінчилися, він став жебраком і врешті-решт, зневірившись, кинувся вниз з обриву.
 
Людина, яка купила його ферму, одного разу купав свою коня в струмку, який протікав через його ділянку і побачив дивний камінь, трохи прозорий. Він підібрав його і поклав у будинку на камінну полицю. До нього в будинок зайшов той же самий мандрівний торговець і побачивши цей камінь, вигукнув:
 
- Невже колишній господар повернувся?
 
- Ні.
 
- А звідки тоді цей камінь?
 
- Я знайшов його біля струмка.
 
- А ви знаєте, що це за камінь?
 
- Гадки не маю. Просто дивний камінь.
 
- Це не просто камінь, це алмаз!
Тоді вони разом пішли до струмка і стали шукати схожі камені і незабаром знайшли один, а потім ще один, а потім ще один і ще ... Виявилося, що цей струмок - справжнє алмазне родовище. У підсумку новий власник цієї ферми став дуже багатою людиною.
 
........ кожен з нас володіє власними алмазними родовищами, але ми часто не бачимо їх і шукаємо свій скарб десь в іншому місці. Помилка старого фермера полягала в тому, що він поняття не мав, як виглядають алмази в природі. Він розраховував знайти діаманти в такому вигляді, як вони виглядають в ювелірному магазині. Необроблений алмаз схожий на звичайний камінь.
 
Будь-яке обдарування Бог дає в зародку,  у вигляді насіння. Будь-яку корисну копалину необхідно переробляти, алмаз потрібно огранити, а насіння необхідно виростити.
 
Тому не дивись яка зелена трава на чужому дворі, а подумай про те, де знаходяться твої власні алмазні родовища!
 
......... пошук свого справжнього щастя - це пригода, яка потребує особливої мужності. Останнє потрібно для того, щоб прийняти своє щастя після того, як його секрет буде для даної людини розкритий. Нерідко все виявляється настільки просто, що не вистачає сил в це повірити і прийняти.
 
............................................................................................................................................................
- Я дав вам знання, але щастя кожен повинен знайти сам, - сказав учитель учням, які закінчили школу.
 
- Учитель, щастя завжди швидко закінчується, - заперечив хтось.
 
- Є на світі одне невичерпне джерело щастя. Той, хто знаходить його, щасливий все життя, - відповів учитель.
 
Попрощалися учні і обіцяли повернутися через три роки, щоб розповісти вчителю про свої пошуки.
 
Час швидко пролетів. Перший учень не повернувся, а лише прислав вчителю лист: «Я знайшов джерело щастя - це влада. Я успішно піднімаюся по сходах влади і сподіваюся досягти її верхнього ступеня ».
 
Другий учень теж надіслав вчителю записку «Джерело щастя - це багатство».
 
Третій учень нічого не надіслав, але вчителю розповіли, що він став сильним воїном і пішов з армією підкорювати іншу країну. «Мабуть, мій учень вирішив завоювати своє щастя за допомогою сили», - з сумом подумав учитель.
 
Тільки четвертий учень повернувся до вчителя і розповів, що став цілителем.
 
- Я ходив по Землі, лікував людей. Люди раділи і ставали щасливішими. Якщо приносити щастя людям, воно завжди буде з тобою поруч, - сказав учень.
 
- Ти зрозумів головне, мій учень, - радісно сказав учитель. - Невичерпне джерело щастя - це прагнення робити добро. Чим більше людина черпає з такого джерела, тим щасливішою вона стає.


Детальніше тут: http://slovo-motivator.webnode.com.ua/psikholog%D1%96ya%2c-pochuttya%2c-stosunki-/standarti-shchaslivogo-zhittya-ilyuziya-viboru-abo-vibir-ilyuziji/

0

Комментарии