хочу сюда!
 

Torina

34 года, овен, познакомится с парнем в возрасте 34-52 лет

Юр'їв день


  Вчора, 6-го травня, був Юріїв день, свято в православному календарі невелике, але в сільській місцевості значуще - саме в цей день було прийнято вперше весною виганяти худобу на молоду траву, перший день випасу. Також вважалося, що треба скупати коней на Юріїв день, щоб весь рік не хворіли.
  Але мені це не свято, а день пам'яті, саме шостого травня народилася найближча і найрідніша мені людина - моя старша сестра, Валентина. Вона померла від онко трохи не доживши до свого 24-го дня народження. 
   Щороку цього дня ходимо на кладовище, відвідати, пригадати... А пригадувати мені є що - саме вона , мабуть, найбільше зробила для того, щоб я стала такою, як є. Щоразу, коли хочеться опустити руки, сісти і сказати "це неможливо", я пригадую одну річ.
  Колись, дуже давно )) я вчилася тільки їздити верхи, і моя кобила, дуже норовиста і ляклива, щось налякалась і рвучко розвернулась на задніх ногах, а я, як всі недосвідчені новачки, залишилася в повітрі на тому ж місці)) ну і гарно так гепнулась на землю, коли з-під мене зникла кінська спина, навіть повід випустила. Сестра впіймала Дюнку , привела до мене і каже така  -  сідай! Це було перше падіння з коня в моєму житті, та ще й таке нервове, тому повірте - навіть думка, що треба знову сістии верхи викликає тремтіння рук, а головне ніг )) Це було так страшно. 
А Валентина сказала - зрозумій дві речі , якщо ти не сядеш зараз же, ти боятимешся потім все життя, і вона, якщо ти не сядеш зараз же , все життя знатиме, що тебе слухатися не варто, ти не господиня.
 Я сіла. Звідтоді я падала з десяток разів, і смішно, і боляче, і страшне ганебно при глядачах, але завжди тут же сідала знову, бо тільки так. Знову і ще раз, далі і до результату, довести до кінця, взяти себе в руки і згадати, що все досяжно, якщо хочеш, і тільки так тебе поважатимуть.
  Кожна людина може пригадати якийсь випадок, що мав значний вплив на її життя, і для мене це був він. Це падіння було більш ніж двадцять років тому.. а я в кожній ситуації згадую оте "сідай!" , бо після тих слів вона замовкла на секунду, і додала - "я вірю в тебе, ти можеш"

  З минулим тебе Днем народження, сестро.. маю надію ТАМ тобі спокійніше
14

Комментарии

17.05.21, 08:42

  27.05.21, 08:47

  маємо надію, що їм там краще... Чудова розповідь

   37.05.21, 09:20

   Юра прощай Юра прасті

    47.05.21, 10:16Ответ на 3 от DimedrolЫЧ

    Юра прощай Юра прастіАби що сказати

     57.05.21, 10:17Ответ на 2 от Qwerty*

     маємо надію, що їм там краще... Чудова розповідьДякую. Весна для мене особливий час

      67.05.21, 10:23Ответ на 4 от Акварель

      Юра прощай Юра прастіАби що сказатиОт тобі, бабушка, і Юр"їв дєнь

       77.05.21, 10:26Ответ на 6 от DimedrolЫЧ

       Юра прощай Юра прастіАби що сказатиОт тобі, бабушка, і Юр"їв дєньНе розсмішив

        87.05.21, 10:35Ответ на 1 от GalinaKiev

        Не хотілося це писати шостого, такі речі краще навздогін

         97.05.21, 10:37Ответ на 8 от Акварель

          107.05.21, 11:52

          як у стаій пісні:"Вставай и падай,падай и вставай...но....не падай духом!"
          Царство Небесне сестрі!

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая