хочу сюди!
 

Артемида

50 років, діва, познайомиться з хлопцем у віці 30-55 років

Жіноча мудрість дня  Щойно почула розмову
  Брат - мама, дякую за сніданок, було дуже смачно!
  Мама - це обід, їж, бо до наступного "сніданку" ще довго.

  Тут же пригадалось, що кожна господиня знає, що обід буде тим смачніший, чим рідше його готувати podmig
7

Коментарі

118.07.20, 12:41

Совершенно верно - ни что не делает еду безумно вкусной как естественный голод... добрый день, хороших выходных.

  218.07.20, 12:50Відповідь на 1 від kettlebell

  Совершенно верно - ни что не делает еду безумно вкусной как естественный голод... добрый день, хороших выходных.Є в мене книга, збірник вікторіанських страшних оповідей, так в одній є момент, коли головний герой, столичний денді, приїхав в глибоке село, і нагулявши за день апетит, тріскав за обидві щоки старезного, синього і резинового, вареного півня, чого б ніколи не їв в своєму звичайному житті. Так от далі процитую, але по пам'яті : "нет лучшей приправы в мире , чем чувство голода. Жаль, что его нельзя розлить по бутылкам или рассыпать по пакетикам"

  Щоразу згадую ці слова, коли їм щось просте, але ну таааак смачно, бо пів дня було максимум вода

  Привіт, і гарного дня

   318.07.20, 13:01

   Голод преображает полностью мировоззрение и отношение к пище в принципе

    418.07.20, 13:51Відповідь на 3 від kettlebell

    Голод преображает полностью мировоззрение и отношение к пище в принципеВ мене бабця пережила 33-й, і ще додам, що їх кинув батько, і моя прабабця тягла чотирьох дітей в ті роки сама, і всі живі залишились.. Троє хлопців і одна дівчинка. То бабця все життя вважала хліб чимось святим, і не могла бачити, коли хтось з нас поївши залишав шматочок недоїденого хліба.
    Переважна більшість моїх знайомих, хоча й розповідають, що ну дуже бідно живуть, але всерівно не розуміють, що суть нашого життя - поїсти. Їх би в колгосп та за трудодні попрацювати... Щоб відчули, як воно - працювати за їжу

     519.07.20, 07:08

     Человек переживший длительную не хватку еды, навсегда остаётся подспудно голодным - это в глубинных слоях сознания... не дай Бог кому такое изведать.
     У нас в 70е 80е - совхоз Аврора был, мы туда в трудовой лагерь несколько раз ездили. Совхоз миллионер, как говорится дом полная чаша - люди очень зажиточно жили у всех каменные дома, участки большие, хозяйство, машины и моторные лодки у людей, детские сады, школы, базы отдыха и санатории, спорт базы на балансе... благодаря ему работал местный мясокомбинат и молокозавод очень и очень была продукция плюс завод продтоваров. Сейчас камня на камне не осталось от былого великолепия, это не фигуральное вырожение, ни тебе рабочих мест ни продукции, здания шо после бомбёжки.