За четвертий місяць чергового всратого року фоток вийшло багато, тому розділив їх на дві частини, не одному ж мені страждати з ними тепер. Перша буде переважно присвячена тому, на честь чого місяць названий.
11, 12 - неймовірна місцина! Килим з квітів між деревами! Досі бачила тільки на фото в мережі таке. А тепер бачу, що дійсно є такі реальні місця)
29 - стежина, якою хочеться прогулятися... бо обіцяє попереду багато див і несподіванок, що і видно на ваших світлинах...
39 - атмофсерненько і дуже затишно)
Дякую за чудову прогулянку
О, куниця — це жирний екземпляр до колекції фотополювальника!
Не дає програти, але фото дає: https://video.i.ua/user/985057/74692/432553/симпатична) я теж бачила в нашому місцевому парку нещодавно на прогулянці. спочатку думала що то білка. та зрозуміла що щось інше. надзвичайно прудка, довга, з іншою мордочкою.бігала доріжками туди-сюди, що шукала? а тоді заховалася в купі хмизу на узбіччі... сфотографувати не встигла, бо не була готова до цього. а роздивитися добре встигла. дивина та й годі. ніколи не бачила її раніше у нашому парку за весь час поки тут живу....
а білок у нас повно. і вони майже ручні, бо їх всі підгодовують горішками... вони навіть виклянчують горішки, підбігаючи на безпечну відстань. зупиняються і чекають поки їм не кинуть ласощі. позують))))
дякую) моментами є такі килими, тільки очима воно краще сприймається, а на фото передати тяжко. стежина веде на менш цікаву асфальтовану доріжку)звичайно, оптика не бачить так як людське око... та майстерність і є в тому, щоб вміти показати красу через об'єктив... вам це вдається.
Коментарі
Nech sa paci
111.05.26, 03:15
О, куниця — це жирний екземпляр до колекції фотополювальника!
Батько колись зазняв на відео — я тут викладав у відповідному розділі. Але то була кам'яна куниця, напевно.
Не дає програти, але фото дає:
https://video.i.ua/user/985057/74692/432553/
WalKing
211.05.26, 08:44
Anne
311.05.26, 11:48
11, 12 - неймовірна місцина! Килим з квітів між деревами! Досі бачила тільки на фото в мережі таке. А тепер бачу, що дійсно є такі реальні місця)


29 - стежина, якою хочеться прогулятися... бо обіцяє попереду багато див і несподіванок, що і видно на ваших світлинах...
39 - атмофсерненько і дуже затишно)
Дякую за чудову прогулянку
Anne
411.05.26, 11:52Відповідь на 1 від Nech sa paci
симпатична) я теж бачила в нашому місцевому парку нещодавно на прогулянці. спочатку думала що то білка. та зрозуміла що щось інше. надзвичайно прудка, довга, з іншою мордочкою.бігала доріжками туди-сюди, що шукала? а тоді заховалася в купі хмизу на узбіччі... сфотографувати не встигла, бо не була готова до цього. а роздивитися добре встигла. дивина та й годі. ніколи не бачила її раніше у нашому парку за весь час поки тут живу....
Anne
511.05.26, 11:54Відповідь на 1 від Nech sa paci
а білок у нас повно. і вони майже ручні, бо їх всі підгодовують горішками... вони навіть виклянчують горішки, підбігаючи на безпечну відстань. зупиняються і чекають поки їм не кинуть ласощі. позують))))
Makcімаліст
611.05.26, 13:51
Пандемія і повномасштабка навчили радіти навіть банальним речам.
visnyk
711.05.26, 23:27Відповідь на 1 від Nech sa paci
яка мила) то була можливість так чітко її зняти?
visnyk
811.05.26, 23:31Відповідь на 3 від Anne
дякую) моментами є такі килими, тільки очима воно краще сприймається, а на фото передати тяжко. стежина веде на менш цікаву асфальтовану доріжку)
visnyk
911.05.26, 23:31Відповідь на 6 від Makcімаліст
так, але це все одно сумно.
Anne
1012.05.26, 16:32Відповідь на 8 від visnyk
звичайно, оптика не бачить так як людське око... та майстерність і є в тому, щоб вміти показати красу через об'єктив... вам це вдається.