КатеринаМарківна
40 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 30-39 років
visnyk
Makcімаліст
114.04.26, 00:12
Зимові фоточки атмосферні!
214.04.26, 00:13Відповідь на 1 від Makcімаліст
За цю зиму наробив їх як ніколи, але ж і зима встигла набриднути до печінок.
Nech sa paci
315.04.26, 05:18
Зичу Вам кращої реальності. Котик гарний. Нігті — капець. Пробивання підсніжників крізь листя не бачив раніше.
415.04.26, 16:18Відповідь на 3 від Nech sa paci
багато ранньої трави так пробиває. нігті у кого?)
515.04.26, 16:19Відповідь на 3 від Nech sa paci
кращої реальності вже не буде, деякі зміни необоротні.
616.04.26, 00:24Відповідь на 5 від visnyk
Краща, аніж зараз, може бути. На жаль, не у всіх, але, можливо, в більшості українців.
716.04.26, 00:25Відповідь на 4 від visnyk
багато ранньої трави так пробиває. нігті у кого?) Фото № 15. Вам видніше, в кого.
816.04.26, 01:13Відповідь на 7 від Nech sa paci
а, я чогось про кота подумав
Lenmali
92.05.26, 08:14
Коментарі
Makcімаліст
114.04.26, 00:12
Зимові фоточки атмосферні!
visnyk
214.04.26, 00:13Відповідь на 1 від Makcімаліст
За цю зиму наробив їх як ніколи, але ж і зима встигла набриднути до печінок.
Nech sa paci
315.04.26, 05:18
Зичу Вам кращої реальності.
Котик гарний. Нігті — капець. Пробивання підсніжників крізь листя не бачив раніше.
visnyk
415.04.26, 16:18Відповідь на 3 від Nech sa paci
багато ранньої трави так пробиває. нігті у кого?)
visnyk
515.04.26, 16:19Відповідь на 3 від Nech sa paci
кращої реальності вже не буде, деякі зміни необоротні.
Nech sa paci
616.04.26, 00:24Відповідь на 5 від visnyk
Краща, аніж зараз, може бути. На жаль, не у всіх, але, можливо, в більшості українців.
Nech sa paci
716.04.26, 00:25Відповідь на 4 від visnyk
Фото № 15. Вам видніше, в кого.
visnyk
816.04.26, 01:13Відповідь на 7 від Nech sa paci
а, я чогось про кота подумав
Lenmali
92.05.26, 08:14