Українці мої! З Днем Державності!
- 28.07.22, 00:04
Рідні мої! Ми все переживемо! Треба тільки вірити в силу наших Збройних Сил, наших Хлопців і Дівчат, які нас захищають! Ми всі, маємо згуртуватись на всіх фронтах, допомагати одне одному і вибити з нашої землі цю кацапську мерзоту!
Боляче, смертельно боляче...нам роблять ті, хто клявся колись в сусідській, а то, навіть, в братській любові. Але ми вистоїмо, дамо відсіч нелюдам. Мене щодня кидає від гірких сліз до піднесення, коли чую про втрати, але і яскраві здобутки наших військ на фронті...