хочу сюда!
 

Катерина

45 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Весна - пора розведення...

Пора розведення лохів


Не пройшло ще й доби після виборів, як « нова команда» визнає, що будувала свою кампанію на суцільних маніпуляціях, брехні і підміні понять.
Отже, вже визнано, що за тарифи президент не відповідає. А що ж тоді з кінцем епохи бідності?
Корупціонерів президент не садить, це роблять суди. А як же тоді з епохою брехні? Ой, і хто ж тепер буде відрубувати руки ?
Війну не закінчити за день? А як же тоді з кінцем епохи жадібності і торгівлі на крові?
Ну, й особлива вишенька для мене : нова команда вже в один голос кричить,що мінські угоди - це єдиний реалістичний план повернення миру на Донбас. А як же договрняки і зрада, про яку щодня чули на паркетному телеканалі і від інших укропівців і тд. Тобто ,Порошенко і тут говорив правду в суцільному морі криків про зраду ,жадібність і брехню.
Й щоб з іншими обіцянками новообраного президента не вийшло так само невдобно, як з цими, скасованими протягом 24 годин, нинішній парламент має допомогти їх виконати і негайно проголосувати за зняття депутатської недоторканості, повернення до КК статті про незаконне збагачення і тд. Тим більше, ці закони давно зареєстровані в ВР і деякі навіть пройшли перше читання . Привіт , епоха безвідповідальності і перевзування в повітрі.

Р.S. Особисто зроблю все для голосування за недоторканість і покарання за збагачення, як робила це всі попередні 5 років, не словом , а ділом.
9

Комментарии

122.04.19, 17:55

Подивимось сценарій квартала

  222.04.19, 20:12

  Тьху, ну сколько можно сопротивляться.
  В нашем возрасте положено лежать на берегу реки и ждать труп проплывающего врага

   322.04.19, 20:28Ответ на 2 от Лиса_ ТА

   Тьху, ну сколько можно сопротивляться.
   В нашем возрасте положено лежать на берегу реки и ждать труп проплывающего врага
   Тебе ніхто не змушує читати

    422.04.19, 20:30