Намордник для власників монстрів.

  • 26.07.17, 01:56
«Собаки у Львові немає. Ви її не знайдете»

Сихівський районний суд конфіскував у власниці пса, який покусав 6-річного хлопчика. Але виконати це рішення суду буде важко…

Собака може бути непередбачуваним...Собака може бути непередбачуваним...

Сихівський районний суд ухвалив рішення конфіскувати у власниці американського стаффордширського тер’єра, який покусав 6-річного хлопчика. Як дізналася журналіст “ВЗ” у суді, ст.154 (ч.2) Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає штраф – 85 грн. з конфіскацією тварини. Такі випадки трапляються нечасто. Чому суд все-таки вирішив забрати собаку у господарів?

В Інтернеті з’явилася інформація про те, що собака насправді не кусав дитину, а лише подряпав. Бо дитина наїхала псу на хвіст самокатом. Деякі експерти обурювалися також, що у нас немає “бійцівських” собак. А саме “стаффордширів” у народі називають “бійцівською” породою. Мовляв, “бійцівська” – собака, яка бере участь у боях. Чи брав пес участь у боях, це ще треба довести. А небезпеку, кажуть коментатори у соцмережах, становлять невиховані пси і ті, що опинилися у недбалих руках. Але суть питання не у цьому.

Як розповіли у Сихівському районному суді, батьки потерпілої дитини представили до суду протокол, який склала патрульна поліція, про те, що собака дитину покусав. А також довідку зі “швидкої” та поліклініки, що у потерпілого хлопчика кусана рана.

39-річна власниця пса два рази до суду не з’являлася, хоча їй про засідання повідомляли у телефонограмі. Та коли дізналася, що собаку у неї суд збирається конфіскувати, все-таки прийшла (пояснила, що засідання пропустила, бо з двома дітьми була на морі). У суді власниця “стаффордшира” Герди поводилась неадекватно, нецензурно лаялась… Чи зможе тепер повернути пса?

Власники “бійцівських” собак мають знати, що покарання їм може “світити” за те, що їхній домашній улюбленець на вулиці без намордника і повідка. Проте не усі господарі, на жаль, сумлінні і дотримуються правил. У суді власниця “стаффордшира” пояснила, що її цуценяті п’ять місяців. Вона була на повідку, але без намордника. “Собака живе у квартирі з двома дітьми”, – заявила у суді господиня. Тому, мовляв, вона не бачить потреби одягати псу намордник.

Чи подала власниця пса апеляцію на рішення районного суду? Наразі такої заяви до Сихівського районного суду не надходило. І загалом, як таке рішення фізично можна виконати? Якою буде подальша доля тварини? Чи будуть її усипляти? Компетентні джерела кажуть, що поліція складає протокол. Пса мали віддати начебто в ЛКП “Лев”. Однак в ЛКП “Лев” журналісту “ВЗ” сказали, що офіційного рішення суду не отримували. “ЛКП “Лев” нікого не вилучав. Крім того, це рішення лише першої інстанції. Господиня може подати апеляцію”, – пояснили в ЛКП.

Як з’ясувала журналіст “ВЗ”, суддя Д. Теслюк, який вів цю справу, дуже любить собак. Він не хотів спочатку вилучати тварину у господині. Просив, щоб власниця собаки помирилась з потерпілою стороною. Однак господиня “стаффордшира” на контакт не йшла… Заявила: “Там немає з ким миритися!”. А після того, як засідання завершилось, власниця Герди крикнула: “Собаки у Львові немає. Ви її не знайдете…”.

Коментар для «ВЗ»

Сергій КЛОЧКО, зоопсихолог

— Суд вчинив правильно. Якщо власник не забезпечив безпеку громадян, так як це вимагає закон, і правила утримання собак у місті, тому суд йде на конфіскацію. Для того, щоб убезпечити інших людей, які можуть постраждати, зокрема і господар. Що стосується характеристики цієї породи, американські стаффордширські тер’єри у жодному разі не вважаються бійцівською собакою. Це глибока помилка. Щоб у цьому переконатись, достатньо відкрити стандарт породи і прочитати, що це собака – компаньйон. Він ніяк не може бути ні бійцівською собакою, ні собакою, яка буде охороняти господаря.

— Що мають на увазі, коли кажуть, “бійцівська собака”?

— На бої можна кидати будь-яку собаку. В Україні у нас, на жаль, майже узаконені бої для кавказької вівчарки та середньоазійської. У нас є спільноти собаководів, які називають себе власниками волкодавів. Вони, обдурюючи людей, під виглядом тестових випробувань, влаштовують собачі бої. Але справжні бійцівські собаки – це одна-єдина порода на сьогодні в Україні, це американський пітбультер’єр. Селекція цієї собаки скерована на одну мету – бої з такими як вони. Ці собаки б’ються один з одним. Американський стаффордширський тер’єр – у них були спільні предки з пітбулями. Англійський бульдог теж колись був бійцівською собакою. Але зараз це собака-компаньйон. І відбір цих собак йде за лояльністю до людини.

— Якою має бути процедура вилучення собаки?

— У вас є ЛКП “Лев”, яке займається відловом собак, виконавча служба та дільничний інспектор. Якщо є рішення суду, яке набуло чинності, десять днів дається на апеляцію. Якщо апеляція не надійшла, або була розглянута та відхилена, рішення суду набуває чинності. І представники усіх служб приходять і вилучають собаку. Якщо господар чинить опір,  буде нести кримінальну відповідальність. А далі собака поступає в ЛКП “Лев”, там мають бути кінологи, які оцінять адекватність собаки. Так, собака може покусати людину, але це не означає, що її треба застрелити. Різні бувають ситуації. Якщо тварина некерована, і її агресія не коригується дресирувальними методами, або виховними, тоді собаку треба усипляти, бо вона загрожує оточуючим.

— А може бути проблема не так зі собакою, як з господинею, яка провокує агресивну поведінку тварини?

— Звичайно. Є цілий комплекс причин. У США, якщо ваша собака на мене “чхне”, я на вас подам до суду, і ви заплатите купу грошей. За кордоном, якщо сусіду не подобається, що собака гавкає за парканом, він дзвонить у поліцію, і цієї собаки там не буде.

— В яких країнах собаки певних порід прирівнюються до носіння холодної зброї, і вони заборонені?

— У Франції, згідно із законом, американські пітбулі заборонені. Там одночасно собака вбив п’ятьох дітей біля супермаркету. У Німеччині такі собаки заборонені, зокрема і бультер’єри. Також були важкі випадки смертності серед дітей. За кордоном закони працюють. У нас, на жаль, ні.


Дивні новини.

  • 25.07.17, 01:14
18:27 / 24.07.2017
НАУКА И ТЕХНИКА
НА ВЕРШИНЕ ГОРЫ АДАМС ОБНАРУЖЕНО ЗАМЕРЗШЕЕ ТЕЛО ИНОПЛАНЕТЯНИНА (ВИДЕО)

Picture


Уфологи заметили замерзшее тело инопланетянина на вершине горы Адамс в США в штате Вашингтон. Короткий ролик об этом появился на видеохостинге YouTube на канале Ufo Mania.

Новый сервис Google запечатлел гору Адамс, исследователи заметили на снимках останки гуманоида. От человека он отличался размерами, уфологи уверены, что его рост составляет примерно 10 метров. Вершина Адамс привлекает внимание ученых с 1947 года. После завершения Второй мировой войны здесь зафиксировали корабли гостей из иных планет.

Уфологи длительное время исследуют эту местность, но не могут понять, где находится база пришельцев и как они проникают туда. Исследователи предполагают, что порталом, ведущим к иным планетам, является трещина на вершине Адамс. Однако доказать эту гипотезу специалисты не могут. На горе зафиксирован снимок с гигантским человеком, держащим в руке кружку, – считают уфологи.

Ранее пользователи социальных сетей критиковали исследователей за то, что они зачастую преувеличивают факты и дают волю фантазии.

http://www.bagnet.org/news/tech/337255/na-vershine-gory-adams-obnaruzheno-zamerzshee-telo-inoplanetyanina-video?utm_source=gravitec

Три роки по тому.

  • 23.07.17, 23:32
Три роки по тому: Як десантники 95-ї ОАЕМБр здійснили найдовший рейд у військовій історії світу
13:27, 19 липня 2017
Три роки тому 19 липня десантники 95 ОАЕМБр розпочали бойовий марш протяжністю 470 км, щоб деблокувати українські підрозділи в районі Ізвариного (Луганська обл.), з них 170 км пройшли тилами бойовиків. Під час рейду вони звільнили 3 тис. осіб та понад 250 од. техніки. 13 воїнів-десантників загинули

Бійці 95 ОДШБр

Три роки тому 19 липня розпочався найдовший у військовій історії світу рейд. Його здійснили десантники 95-ї окремої Житомирської десантно-штурмової бригади під командуванням Героя України генерал-лейтенанта Михайла Забродського під час збройного конфлікту на Донбасі.

Керівництво АТО дало наказ перейти до наступальних дій задля визволення підрозділів 24-ї ОМБр, 72-ї ОМБр, 79-ї ОАЕМБр, які, блокуючи російсько-український кордон, потрапили в оточення на південному сході Луганської та на сході Донецької областей.

Згідно з планом операції, підрозділи 95-ї ОАЕМБр, 30-ї ОМБр, 51-ї ОМБр, 25-ї ОПДБр мали звільнити Савур-Могилу, населені пункти Степанівка та Маринівка, встановити контроль над переправами на річці Міус та забезпечити вихід із оточення зазначених підрозділів. Ударними були батальйони 30-ї ОМБр і 95-ї ОАЕМБр, укомплектовані військовослужбовцями контрактної служби. Основною складовою операції був рейд 95-ї ОАЕМБр. Для участі у ньому було відібрано 400 найкращих бійців із 1-го і 13-го окремого аеромобільних батальйонів бригади.

Бій за Лисичанськ

Першими боями під час рейду стали бої за звільнення Лисичанська. За планом звільнення міста, 19 липня підрозділи 95-ї ОАЕМБр мали здійснити наступ, вийти на південні околиці міста і з півдня почати зачистку, а 24-а бригада - вдарити з півночі. Паралельно з 95-ю ОАЕМБр по двох напрямках із півдня заходив батальйон Національної гвардії "Донбас". Його завданням була зачистка міста в напрямі до центру.

Спершу передовий загін не зміг здобути стратегічно важливу висоту і був змушений відступити. Однак згодом прибуло підкріплення, поранених евакуювали в тил і бойове завдання було виконано. Після цього десантники взяли під контроль нафтопереробний завод, не допустивши його знищення бойовиками. Це забезпечило прохід іншим військам, що йшли слідом.

Бійці 95 ОДШБр

Загалом бій за Лисичанськ тривав від обіду до самого вечора. Сили АТО захопили значні запаси зброї та боєприпасів: протипіхотні міни, фугаси, тощо. Маркування і дати свідчили, що їх було виготовлено в Росії.

Того дня внаслідок бойових дій загинули 5 десантників і близько 40 було поранено.

Штурм Савур-Могили

Наступним став бій за Савур-Могилу, який розпочався приблизно за тиждень опісля звільнення Лисичанська.

Десантники 95-ї ОАЕМБр залишили свій базовий табір на півночі від Артемівська, вийшовши на трасу Харків — Ростов, пройшли у напрямку с. Луганське, обійшли його з півночі через Миронівський, біля Дебальцевого звернули з траси Харків-Ростов і рухались на південь. Зокрема, маршрут пролягав через населені пункти Рідкодуб, Стіжківське, Стіжкове, Контарне, північні околиці Шахтарська.

В районі с. Гірне відбувся бій за блокпост поблизу залізничного переїзду. Спершу цей блокпост було пошкоджено першою групою бригади, та коли цим маршрутом йшла інша група, на неї влаштували засідку. Ворога відбили, а рештки блокпоста було вирішено зруйнувати до кінця. Укріплення містилося на важливій трасі Н21, якою надходили підкріплення до бойовиків.

Після цього група продовжила рухатися на південь, а біля с. Тернове повернула на південний схід.

Бійці 95 ОДШБр

Зранку 28 липня підрозділи 95-ї ОАЕМБр разом із підрозділами 30-ї пішли на штурм Савур-Могили. Попереду йшли танково-механізовані підрозділи, за ними - аеромобільні. Позиції на висоті передали БТГр "Колос" 51 ОМБр. Штурмові групи бойовики обстрілювали з "Градів". Бій тривав близько двох годин.

Піхотинці утримували Савур-могилу з 21:00 вечора 28 липня до 4:00 ранку 29 липня. Але через сильний артилерійський обстріл з російської території підрозділам 51 ОМБр довелося відступити.

Звільнення Степанівки та Маринівки

Після штурму Савур-Могили наступним етапом рейду стала участь десантників 95-ї ОАЕМБр в операції виведення заблокованих підрозділів на кордоні. Разом з ними в операції брали участь БТГр та реактивний артилерійський дивізіон 30-ї механізованої бригади, ротна тактична група 72-ї механізованої бригади, сили і засоби від 3-го полку спеціального призначення - загалом 1611 військовослужбовців. Їхнім завданням було звільнення населеного пункту Степанівка.

Дві механізовані та одна танкова рота 30-ї ОМБр провели вдалу атаку по бойовиках із північно-західного напрямку. За кілька годин українські війська зайняли південно-західну частину населеного пункту. Одразу почались обстріли зі боку Дмитрівки, Маринівки та російської території. Бої тривали декілька днів. Після цього була звільнена Маринівка. 

Ізваринський котел

На початку серпня батальйони 95-ї ОАЕМБр та 30-ї ОМБр перейшли в наступ в районі населених пунктів Латишеве-Розсипне, давши змогу заблокованим підрозділам у районі Ізвариного вийти з оточення. Для цього використовували наведену переправу через р. Міус на відстані 3 км на північ від Дмитрівки, над якою вже було встановлено контроль за 19 км від кордону з Російською Федерацією.

Зауважимо, що під час переправи, противник постійно обстрілював українські підрозділи, зокрема і з російської території. Декілька переправ розбивали вогнем артилерії. Українські танкісти утримували її два дні, допоки всі підрозділи не переправились через річку, а відтак залишили свої позиції.

Загалом тоді на правий берег р. Міус було виведено до п'яти батальйонів зі складу 24-ї, 51-ї, 72-ї та 79-ї бригад ЗСУ та Державної прикордонної служби, які обороняли державний кордон. Це близько 3 тис. осіб та понад 250 од. техніки.

Втрати за тиждень проведення операції склали 74 поранених та 11 загиблих. Безпосередньо під час виходу втрат не було.

Бої за Красний Луч

Наступним етапом рейду стала участь підрозділів 95-ї ОАЕМБр у створенні коридору на ділянці Степанівка — Красний Луч — Червона Поляна — Лутугине для ізоляції бойовиків від надходження підкріплень з російської території. Українські підрозділи — БТГр 95-ї ОАЕМБр і 1-а БТГр 30-ї ОМБр — опинилися в складному становищі, оскільки бойовики розташовували свої РЗВО в житлових кварталах міст, а терикони використовували для позицій артилерії.

Також під час боїв за Красний Луч і Міусинськ відбулись перші бойові зіткнення між підрозділами українських Збройних Сил із регулярними підрозділами ЗС РФ. Просуваючись на північ, БТГр 95-ї ОАЕМБр перерізала автошлях між Красним Лучем та Антрацитом, яким здійснювалося технічне підкріплення бойовиків, встановивши блокпости на загрозливих напрямках. Їм назустріч з боку Красної Поляни висунулась 2-га БТГр 30-ї ОМБр, замкнувши зовнішнє коло оточення.

За декілька днів 95-ї ОАЕМБр вийшли з району Красний Луч-Антрацит, і, пройшовши по тилах противника в напрямі на Дебальцеве, повернулись 10 серпня у вихідний район біля Слов'янська.

Карта проведення рейду Забродського

Загалом протягом 25 днів бойового маршу було подолано понад 400 км, із них 170 км тилами бойовиків, та знищено три блокпости противника. Поставлене завдання було виконане успішно, однак під час рейду 13 воїнів-десантників загинули, також до місць початкової дислокації не повернулося 60% одиниць техніки.

На думку американського військового експерта Філіпа Карбера, цей рейд є найдовшим у новітній воєнній історії, а 95 ОАЕМБр - "найкраща бригада такого типу в світі".
"Михайло Забродський і його 95-та бригада на початку серпня стали частиною військової історії. Вони прорвали лінію оборони сепаратистів, здійснили марш аж до Маріуполя, повернулися вздовж кордону, знищили кілька російських артилерійських батальйонів, які знаходилися вже на українському боці кордону, забрали їхню зброю і обладнання: російські танки проїхали аж до Луганська і повернулися до Слов'янська. І це - найдовший рейд збройного формування у військовій історії світу. Це неймовірна робота, повірте. На жаль, це сталося за два тижні до російського наступу. Тобто якби це сталося трішки пізніше, вони били б росіян із тилу, тому перебіг війни був би іншим. Але це не їхня помилка", - зазначив він.

Генерал-лейтенант Михайло Забродський

Наприкінці серпня того ж року командувач 95-ї ОАЕМБр Михайло Забродський отримав високе звання Героя України із врученням ордена "Золота Зірка" за особисту мужність, самовідданість та високий професіоналізм, виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України.

За рік після рейду Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України презентувала фільм "Рейд. Сила нескорених", який було присвячено цим подіям.

(с)Facebook УКРІНФОРМ


 ЯК БРАЛИ ДЕПО ІЛОВАЙСЬКА 19 СЕРПНЯ 2014-ГО, - ПОЗИВНИЙ АДВОКАТ
ЯК БРАЛИ ДЕПО ІЛОВАЙСЬКА 19 СЕРПНЯ 2014-ГО, - ПОЗИВНИЙ АДВОКАТ
Під час боїв за Іловайськ українські бійці взяли залізничне депо лише двома пострілами. Історію про це розповів "Цензор.НЕТ" безпосередній учасник тієї операції Сергій Тіунов, позивний Адвокат.
19 серпня 2014 р. Ранок. Розвідувальний взвод отримав наказ висунутися в район залізничного депо і перевірити наявність у ньому сепаратистів. Від школи, де була більшість батальйону, до депо, мабуть, метрів 700-800. Чомусь не запам’яталося, як туди дісталися, на нашому біленькому бусі чи пішки, але дійшли без перешкод. Звичайно, тепер можна подивитися по карті, по якій вулиці йшли, але це мабуть не настільки важливо, швидше за все - по провулку Маяковського. 

Спереду великий, мабуть, зо два метри заввишки, паркан депо, праворуч будинки приватного сектора, з ліва розграбований сепарами ларьок з напоями, цигарками та пивом. Частина взводу пішла вліво, до кута будівлі управління депо, інша в право, контролювати вулицю, що йшла уздовж паркану (вул. Пролетарська) В лівій групі (чим тобі не назва нового Руху) йшли Дід та Харитон, Саня та Юра Айдарівці і напевне Бабай. Вони дійшли до рогу будівлі і мабуть хтось з них перебіг на іншу сторону. В цей час напевне з воріт депо виходить тіло. В камуфляжі, з кулеметом РПК на плечі. Хлопці проявили неабияку витримку і підпустили його в притул. Потім Дід, навівши на цього автомат, жестами показав йому, щоб він не шумів і йшов до них. Сепар покірно виконав команду. Це був Милосав Рогач, найманець, серб чи словак, який прямував у кіоск чимось поживитися. (звідси висновок: "Не мародерствуй і не попадеш у полон!" Його швиденько роззброїли і потяги до вулиці, яка була у напрямку школи (провулок Маяковського), де його підхопили Масяня зі Строїтєлєм, накинувши йому на голову пакет (невже АТБ).

Інша група, що була справа (Мак, Док, Адвокат і Давід) почала рухатися за першою групою прикриваючи ії відхід. Передостаннім в групі був Адвокат, який випадково побачив невелику діру в паркані і заглянув в неї. Перед ним сходинки запасного входу в приміщення управління депо. Далі великий постамент на якому стоїть пам’ятник - паровоз. На постаменті сидять троє сепарів і мирно спілкуються між собою, але всі в камуфляжі (дубок) і зі зброєю. Один з них підіймається і по сходинках заходить у приміщення, двоє інших починають озиратися по сторонах. Є тільки доля секунди на прийняття рішення. Відходити тихо і підставити спину свою і товаришів під кулі ворога чи стріляти навипередки. У Адвоката в минулому житті був досвід такої стрілянини, але було то давно, і тих, в кого тоді стріляли, вони називали Духами. А тут двоє "лиц славянской наружности" один років 25-30, коренастий, білявий. Другий молодший, худорлявий, чорнявий. У білявого автомат з підствольником і за поведінкою він головний. Вибору нема. Звучать два постріли. Білявий падає, але худенький реагує миттєво і ховається за парапет.

- Навіщо ти стріляв? - почали питати розвідники Адвоката, коли він добіг до них.
- Там було три сепари. Один з них зараз 200-тий, другий, можливо, поранений, але я не впевнений, третій зайшов у приміщення управління депо. Треба повертатися і зачистити це приміщення, - відповів червоний від бігу Адвокат. 

Строїтєль, мабуть, з Юрою Айдарівцем повезли полоненого словака до школи, а інша частина взводу повернулася. Спочатку підійшли до вбитого. Не всі, бо інші зайняли кругову оборону. Масяня забрала його документи (кажуть що теж найманець-серб) і можливо його пістолет, бо кобура на ньому була пуста. Автомат з підствольником (ГП-25) взяв Адвокат, бо в нього був цивільний карабін СКС.

Потім оглянули приміщення управління, де в підвалі були декілька місцевих жінок і чоловіків. Сепара, який зайшов до того приміщення, не знайшли. Він міг переодягнутися і стати мирним місцевим, міг встигнути втекти, поки розвідники поверталися, а міг сховатися в одній із кімнат приміщення управління депо, більшість з яких були зачинені, а ламати двері розвідники не стали, бо це ж заподіяння шкоди майну державного підприємства Укрзалізниця. Другий теж втік, і слідів крові поруч не було, значить, в другого Адвокат не влучив. 
От так, двома пострілами, було взяте депо. В другій половині дня взвод розвідки пішов на нафтобазу. Там теж було весело, навіть занадто, але це вже інша історія.

Сергій Тіунов

Мариновані огірки.

  • 21.07.17, 22:23


Рецепт маринованих огірків на зиму:
 Щоб приготувати на зиму смачні, багаті вітамінами продукти, необхідно використовувати самі перевірені рецепти. Саме такі рецепти консервованих огірків та патисонів на зиму представлені вашій увазі. Як маринувати огірки на зиму: популярний рецепт Для початку дуже важливо вибрати плоди придатної форми і величини. Не рекомендується вибирати великі, жовтуваті огірки, так як вони не матимуть того хрускоту і твердості. Для консервації ідеально підійдуть невеликі огірки, які необхідно покласти на кілька годин у холодну воду. Робиться це для того, щоб витіснити повітря, яке ще залишилося в тканинах плоду. Це дозволить створити дуже щільну структуру огірка. Рецепт маринованих огірків на зиму На одну банку огірків потрібно: 500 г огірків, листя селери, хрону, зелень петрушки, кропу, часник, чорний перець, чорний перець горошком, лавровий лист і трохи червоного перцю. Рівно половину цих трав і прянощів покласти в чисто вимиту банку, на саме дно. Потім викласти огірки. Намагайтеся робити це дуже щільно, щоб якомога більше плодів увійшло в баночку. Потім знову шар прянощів і прав. Тепер необхідно приготувати розсіл. Для цього на літр води береться 50 г солі. Коли вода закипить, розсіл необхідно процідити через марлю. Банку з огірками потрібно стерилізувати. Це робиться шляхом витримування банок в киплячій воді 15 хвилин. Замість розсолу також можна використовувати маринад. Для його приготування знадобиться: 50 г солі, 50 г цукру, прянощі і трави, оцет. Маринад також необхідно кип’ятити протягом 15 хвилин і видалити з його непотрібні елементи за допомогою проціджування. Далі готовим маринадом залити банки з огірками і закатати.

Ненажерлива Раша ніяк не подавиться.

  • 21.07.17, 01:52
Росія погрожує розширенням географії воєнних дій, – експерт
16:04, 20 липня
Проросійські бойовики пішли в наступ
Проросійські бойовики пішли в наступ / 24 Канал

Активізація бойових дій на Донбасі пов’язана з проектом фіктивної держави "Малоросія". Це елемент і політичного, і військового тиску Росії на Україну, адже в так званій "концепції" вказується, що кордонами "Малоросії" розглядається вся територія України, а не окремі райони Донбасу. Йдеться про розширення зони впливу і самої географії воєнного протистояння.

Про це сайту "24" розповів військовий експерт Дмитро Снєгірьов.

Це політичний і військовий тиск Росії на Україну і Захід. Особливо після того, як світова спільнота засудила саму ідею "Малоросії" і виступила з різкими заявами проти Росії. Тому Москва продемонструвала, що будуть не лише політичні заяви, а й військові дії, якщо Україна не пристане на Мінські угоди на умовах Кремля,
– зауважує експерт.

Крім того, як говорить Снєгірьов, посиленням вогню на Донбасі Росія задає тему майбутньої телефонної розмови "нормандської четвірки", яка відбудеться за кілька днів – 24 липня. На його думку, швидше за все, лідери "нормандської четвірки" обговорюватимуть не сам момент врегулювання конфлікту чи політичні перспективи, а воєнну скалацію.

Також, за його словами, Росія тисне на США і американського спецпредставника Курта Волкера з питань врегулювання ситуації на Донбасі. Росія показує, що знімає з себе всі зобов’язання щодо дотримання фейковими "Д/ЛНР" нерозширення зони військового конфлікту і невикористання зброї під час "хлібного перемир’я".

Тому, зауважує експерт, посилення воєнного напруження проросійськими бойовиками цілком очікуване. Єдине, що дивує, – це заява міністра оборони Степана Полторака, зроблена напередодні, про те, що проросійські терористи не планують активізації бойових дій. Або, зазначає Снєгірьов, це повна некомпетенція військового керівництва і структур, які б мали надати відповідну інформацію, або ж незнання самим Полтораком ситуації.

Росія знову включила так звані "терези". З одного боку, "мирні" пропозиції. З іншого, Кремль показує, що готовий у будь-який момент активізувати воєнного протистояння. Це свідчення того, що Росія не збирається йти зі сходу України і лише маніпулює тим, що після виборів Україна отримає контроль над кордоном, а РФ виведе свої війська. Росія розглядає ці території як плацдарм воєнного тиску на Україну. І ми повинні бути до цього готовими,
– підкреслив Дмитро Снєгірьов.

Нагадаємо, протягом 20 липня на Донбасі загинуло одразу 9 українських військових.Ще 5 бійців були поранені.

Погані новини.

  • 21.07.17, 01:30

                      Страшні втрати на Донбасі.

Почнемо з жахливих новин… На Донбасі загинуло одразу 9 українських військових. Ще 5 бійців були травмовані. За словами, волонтера Андрія Римарюка, у зоні АТО 20 серпня була "пекельна ніч", яку військові не пам’ятають з 2014-2015 років. Його розповідь у статті. "ДНР" та російські війська пішли у наступ. Ми поговорили про ситуацію із військовим експертом Дмитром Снєгірьовим. Він переконаний, що активізація бойових дій пов’язана з проектом фіктивної держави "Малоросія". 

Тим часом українська делегація на засіданні Ради Безпеки ООН заявила, що організація нічого не зробила, щоб зупинити конфлікт в Україні.

КЦП СС ХЙ! КЦП ПНХ!


Як швидко зварити горох.

  • 15.07.17, 02:21
Как быстро сварить горох
Как быстро сварить горох
pixabay.com

Горох - продукт низкокалорийный, богат витамины и микроэлементами. Употребляя его в пищу, твои волосы, ногти и кожа будут очень благодарны, ведь именно в горохе содержатся все необходимые вещества для их идеального состояния. Из гороха готовят множество блюд, а мы подскажем, как быстро его отварить.

- Самый известный лайфхак - замочить накануне горох в холодной воде, просто залей его с вечера, например, а на следующий день используй;

Читай также: Лайфхаки для любителей картофеля

- В случае, если горох не был замочен заранее, попробуй этот метод: разведи в литре теплой воды ч.л. пищевой соды и залей ею горох, оставь на 1 час, после промой под проточной водой и используй;

- Важный момент при приготовлении гороха - готовить его на медленном огне. При интенсивном кипении белок в горохе сворачивается, что делает его твердым, а после употребления такого гороха, ты будешь чувствовать дискомфорт из-за метеоризма;

- Быстро приготовить горох возможно и в микроволновке. Залей горох водой и при максимальной мощности готовь его 10 минут. После слей воду, залей его еще раз кипятком, добавь соль и специи, продолжай готовить еще 20 минут;

- Солят и приправляют блюда с горохом в самом конце приготовления!

Фаршировані кабачки.

  • 11.07.17, 18:50
Овощные бочонки ( из кабачков)
Овощные бочонки ( из кабачков)
Овощные бочонки ( из кабачков)

Очень вкусно и необычно, нашла этот рецепт когда то на просторах интернета, попробовала и не пожалела)

Інгредієнти:

- 4 средних кабачка
-500 гр. мясного фарша
- 1 луковица
-1 помидор
- немного зелени
-специи, сольперец по вкусу
-100 гр. сыра (мягкого)

Спосіб приготування


1. Фарш обжариваем на большом огне. Тщательно разделяя его (можно вилкой).



2. Минут через 7 добавляем мелко порезанный лук.



3. Еще минут через 5 делаем слабый огонь и добавляем мелко нарезанную зелень и помидор (предварительно ощищенный от кожуры и мелко порезанный. Легче всего сделать на помидоре надрезы и ошпарить водой.)



4. Пока тушим начинку минут 5 режем кабачки на 3 части, выщищаем середину. Оставляем дно толщиной не больше 1 см.



5. Фаршируем и ставим в духову (разогретую) на 30 минут при 200 градусах. У меня, кстати, остался фарш. Поэтому я не растерялась и проделала туже операцию по фаршировке с баклажаном! 



6. В это время трем на терке сыр. И через 30 минут посыпаем сверху бочонке и даем дойти им в духовке 5 минут.


Приятного аппетита! 

Фентееееестік!

  • 11.07.17, 18:03
Готовим "Правильную" пицца своими руками!
Аватар пользователя ole4901
ole4901 - 11.07.2017

Всем привет. Хочу предложить вам приготовить не совсем каноническую, но очень вкусную пиццу с сосисками своими руками. Рецепт старый, получается очень аппетитная пицца, если ее можно так назвать. 

За основу было взято слоеное тесто (покупное). Нарезаем его тонкими полосками, шириной не больше чем палец. Загибаем половину срезанного теста, в шахматном порядке. 

По ширине располагаем предварительно отваренные сосиски, заплетая таким образом нашу мини пиццу.

Получается следующая конструкция. Сверху обмазываем все желтком яйца. Это создаст золотистую корочку.

Запекаем в духовке не более 15-20 минут, что бы тесто выпрямилось и появилась золотистая корочка. Готово! Приятного аппетита. 

 

Смородина перетерта з цукром.

  • 11.07.17, 17:50
Чорна смородина перетерта з цукром

Щоб зберегти в ягоді вітаміни, не обов’язково варити варення. Досить перетерти ягоду з цукром.

Інгредієнти
  • смородина чорна — 1 кг;
  • цукровий пісок — 1,7 кг

Смородину перебрати, залишити тільки великі ягоди, ретельно вимити. Застелити стіл рушником і посушити на ньому ягоду. Через 2-3 години в мисці невеликими порціями пом’яти ягоди чорної смородини товкачиком. Або перетерти ягоду в міксері. Перекласти В каструлю м’яту смородину і додати 0,5 кг цукрового піску, перемішати до розчинення цукру. Поступово додати цукор, що залишився. Періодично перемішувати протягом всього дня. Коли весь цукор розчиниться, перекласти перетерту з цукром чорну смородину в банки, закрити кришками і прибрати на зберігання.