хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Alter ego*

попередня
наступна

Обережно, магнітні бурі!

  • 31.07.18, 01:31
Графік магнітних бурь на серпень: вчені назвали найстрашнішу дату
30.07 19:39
  1. Головна
  2.  
  3. Попкорн
  4.  
  5. Графік магнітних бурь на серпень: вчені назвали найстрашнішу дату
Дізнайтеся, в які дні варто поберегти себе

Серпень завершує літній сезон і може сильно зіпсувати відпочинок тим, хто планує відпустку на цей час. Однак, експерти стверджують, що магнітосфера буде сильно бушувати тільки один день, інша ж частина місяця буде більш-менш спокійною.

Докладний графік магнітних бур на серпень 2018 читайте в матеріалі Clutch.

У середині і в другій половині серпня всім метеозалежним доведеться поберегти себе. Фахівці попереджають, що збудженість магнітосфери може з легкістю збільшити свої обороти, а це значить, що мінливість прогнозів не виключається. Тим, хто відчуває голові болю від магнітних бур, потрібно буде вберегти себе. Прочитайте про те, коли магнітосфера буде особливо "збудженої" щоб не планувати відпустку на цей час.

Графік магнітних бур на серпень 2018

Початок місяця буде спокійним. Тесис магнітних бур слабкий, але навіть при легких коливаннях, залежні від сонячної активності люди будуть відчувати себе не дуже добре.

2, 3, 10, 14, 15 серпня пройдуть слабкі магнітні бурі. Особливо це відчують сердечники. Всі інші можуть відчути перепади настрою. Експерти рекомендують заздалегідь підготуватися до порушення магнітосфери, тримати в полі зору заспокійливі і серцеві медикаменти, а також обмежити себе від спілкування, що викликає негативні емоції.

12, 13, 16 серпня — слабкі магнітні бурі збільшать свою активність і піднімуться до межі збудження. У ці дні потрібно менше часу проводити під відкритим сонцем, попадання прямих сонячних променів в піковий період з 11.00 до 16.00, небезпечне для здоров'я. Також важливо пам'ятати, що літні люди потребують особливої уваги в ці дні. Їх не можна залишати одних і потрібно контролювати показники здоров'я, наприклад, вимірювати тиск.

17 серпня, за прогнозами Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, обіцяє бути гарячим для багатьох. Фізично здорова людина відчує лише перепадами настрою, а ось чутливим людям потрібно тримати руку на пульсі. Активність Сонця в цей день буде максимальною. Навіть техніка може виходити з ладу. Не виключені коливання збудливості магнітосфери 20 і 29 серпня.

Нагадаємо, вчені всього світу ламають голову над загадковою трансформацією сонця. Чому вона сталася?

Як повідомляв Знай.ua, названі знаки Зодіаку, для яких серпень може стати фатальним.

Також Знай.ua писав український вчений, радник голови Національного космічного агентства України Едуард Кузнєцов, непередбачуваного впливу великих небесних тіл на орбіту Землі виключати не можна.

Автор матеріалу: 
Крутень Марта
Теги: 
магнітні бурі, сонце, головний біль
0

Коментарі