Ну і організм в неї, я б уже померла. Я з водою голодувала часом по тижню, можу голодувати, але мені це досить важко. Але про те, щоб без води і виступать при цьому...
Мені вона зараз весь час в голові.
Ну Ходорковський посидів 10 років і досить спокійно при цьому поводився. Ну та в кожного свій темперамент.
Коментарі
Гість: InnaFL
19.03.16, 20:13
З голодовкою, та ще й сухою - це вона перебарщує, на мою думку.
ab absurdo
29.03.16, 20:54
Дай ей силы, Господь. Но москали не стоят таких жертв
evgstereo
39.03.16, 21:36Відповідь на 1 від Гість: InnaFL
А з тиранами тільки так. Ва банк. Сидіти в Сибіру і щось чекати вона не буде
Гість: InnaFL
49.03.16, 21:44Відповідь на 3 від evgstereo
Ну і організм в неї, я б уже померла. Я з водою голодувала часом по тижню, можу голодувати, але мені це досить важко. Але про те, щоб без води і виступать при цьому...
Мені вона зараз весь час в голові.
Ну Ходорковський посидів 10 років і досить спокійно при цьому поводився. Ну та в кожного свій темперамент.
evgstereo
59.03.16, 21:52Відповідь на 4 від Гість: InnaFL
може адвокат дає таємно пігулки глюкози
Cosmopolit
69.03.16, 22:19
Кривовус
79.03.16, 22:28
ViktorиЯ
810.03.16, 02:22
Ivan_Tom
910.03.16, 03:48
Тримайся!
Танк_
1010.03.16, 03:52
Очень тревожно за нее.